<< Visi raksti

LAGADOO zilonīši– veiksmei un aizsardzībai. Ražots Latvijā!

0

1630

yogi.lv @ 2015-07-01

Zilonis ir maģisks dzīvnieks, Svēts, simbolizē gudrību, cieņu, mīlestību, uzticību, auglību, garīgas zināšanas, stabilitāti, spēku, ilgmūžību, labklājību, briedumu, laimi un veiksmi. Hinduismā zilonis – Ganešs simbolizē šķēršļu pārvarēšanu un aizsardzību.  

LAGADOO idejas autore un realizētāja Līva darina brīnišķīgus zilonīšus gan lieliem, gan maziem.

Kāpēc tieši zilonīši?

Līva stāsta, ka ideja veidot tieši zilonīšus radās no tā, ka reiz nevarēja izdomāt, ko lai uzdāvina cilvēkam, kuram viss ir - tātad vajadzīgs vien kaut kas, kas to visu nosargās un pavairos.... un tieši tāpēc snuķis nav gaisā vērsts laimei, kā visiem ierasts, bet gan ir vērsts uz leju - tas simbolizē aizsardzību.

Tāpēc arī šos zilonīšus var ne tikai sajust, kā savus labāko draugus, bet turēt sev tuvumā kā talismanus un aizsargātājus -  novietojot vietā, kur visvairāk nepieciešama viņa klātbūtne. Piemēram, ofisā - lai sargā un nes veiksmi biznesā, darbā; uz skolas rakstāmgalda - lai vairo zināšanas, palīdz mācībās; guļamistabā - lai vairo auglību; vai jebkur citur, lai sargā un vairo visu labo.

LAGADOO zilonīši ir piemēroti visiem - gan lieliem, gan maziem. Ikvienu var pielāgot konkrētām vēlmēm, jo tiek šūti pēc pasūtījuma, kas garantē, ka otra tāda paša zilonīša nebūs nevienam citam.

Zilonīši pieaugušajiem  izmantojami ne tikai kā pasakaini dekori un talismani, bet labprāt kalpos arī kā kakla spilveni ceļotājiem vai vienkāršs draugs automašīnā, kurš atbalstīs, ja vēlēsies piestāt nosnausties.

Ir iespējams pasūtīt lielāku/mazāku "kakla" izgriezumu, variēt ar audumiem (kokvilna vai lins) un akcentiem.

Trīs veidu pildījumi – vienkāršs spilvena pildījums 100% poliesters - būs stingrāks, dekoratīvāks;  griķu sēnalu pildījums - ja mērķis ir izmantot tieši kā kakla spilvenu un ceļojumu līdzbraucēju - ideāli; saldākam miegam griķu sēnalas kopā ar kaltētu Franču lavandu, kam spēcīgāku, kam vājāku.

Zilonīši pašiem mazākajiem 

  • Spilventiņi, labākie draugi -  no vienkrāsaina lina (vai kokvilnas krāšņuma), pildījumā standartā griķu sēnalas + lavanda vai jebkura cita no iepriekšminētajām kombinācijām. Lavandas smarža relaksēs un palīdzēs gulēt saldākā miedziņā. Ja gribēsies uzlikt uz viņa galviņu - tā varēs elpot un ērti iekārtoties.
  • Mazie mīļzilonīši - gan miedziņam, gan mazo pirkstiņu izklaidēm - pildīti ar griķu sēnalām un lavandu tie mazliet čaukst, tie smaržo, tie priecē, tiem var pačubināt astīti, austiņas, snuķīti. 

Vairāk par LAGADOO zilonīšiem uzzini oficiālajā FB profilā, bet , ja vēlies iegādāties, apmeklē LAGADOO Etsy profilu

Fotogalerija

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!