<< Visi raksti

13 paradumi, ko aizgūt no franču sievietēm

0

2088

REBECA PLANTIER @ 2014-08-31

Šķiet, visas pasaules sievietes apskauž francūzietes par spēju izskatīties eleganti un skaisti jebkuros laika apstākļos, bez lielas piepūles. Viņas ir tievas, turklāt neievēro nekādas diētas; Pievilcīgas, neskatoties uz to vai atbilst mūsu uzskatiem par “glītumu”. Turklāt viņas ir tik pārliecinātas par sevi, nešaustās pašpārmetumos un izbauda dzīvi visā pilnībā. Šis noslēpums slēpjas spējā izbaudīt kvalitāti, nevis kvantitāti.

Ja, protams, vispārināt nav taisnīgi un, iespējams, kāds teiks, ka pašas franču sievietes nebūt neraksturotu sevi  šādi un kā mēs zināmi, izņēmumi pastāv vienmēr. Taču, tas, ko es tik ļoti apbrīnoju franču sievietēs, ir šī neizmērojamā kapacitāte sevis mīlēšanai un pašcieņai.  Kas notika, kad es sāku aizņemties un ieviest savā dzīvē  dažus no šiem padomiem? Es kļuvu pārliecinātāka par sevi un uzvedos daudz drošāk.  Iespējams, pat neskatoties uz dekādēm, ko dzīvoju Francijā, es nekad neizskatīšos, kā īsta francūziete, tāpat kā man nekad nezudīs mans akcents, taču franču sieviešu spēja dzīvot bez attaisnojumiem un vainas sajūtas, ieklausīšanās savās vajadzībās un vēlmēs, pārsteidzošā kārtā spēj darīt mani kā sievieti daudz laimīgāku!

 

1.NOSKAIDRO TO, KAS IR TAVS

Foto: Karina Kiel

Ja franču sievietes ir zināmas savas lieliskās gaumes dēļ, tad tas ir tāpēc, ka viņas vispirms noskaidro, kas der viņām vislabāk un tad paliek pie tā. Atjauninot to ar mazām, sezonālām lietiņām. (tas ir arī daudz ekonomiskāk).

 

 

2.BAUDAS RITUĀLI

Foto:Joanna Kustra

Justies labi ir tikpat svarīgi cik izskatīties labi. Karstas vannas, masāžas un citi ķermeņa terapijas seansi ir nevis luksus, bet dzīves nepieciešamība. Tie ir vitāli svarīgi – neskatoties uz to, cik aizņemta tu esi.

 

 

3.NESPIED SAVU ĶERMENI DARĪT TO, KO VIŅŠ NESPĒJ

Foto: Emily Soto

„Bez sāpēm nav ieguvumu” šeit nedarbojas. Franči galvenokārt darbojas izejot no baudas principa – ja tu dari kaut ko, kas sagādā tev prieku, tad tu ne tikai jutīsies, bet arī izskatīsies teicami! Tas atstās pozitīvi ietekmi uz tavu psihi un vispārējo labsajūtu.

 

 

4.PIEŅEM SAVU FIZISKO ĀRIENI

Foto:Emily Soto

Ieskaties jebkurā franču žurnālā, un tu redzēsi, ka arī franču sievietes tiecas pēc neiespējamām formām, taču atpakaļ reālajā pasaulē, viņas zina, ka laime nav atkarīga no tā vai tu valkā 36 izmēru. Laime rodas tad, ka tu jūties labi savā ķermenī.

 

 

5.IZBAUDI LABU ĒDIENU

Foto:Tyson French

Labs ēdiens ir franču virtuves pamats, kādēļ gan sev to liegt? Izbaudi mazliet no visa un ievēro mērenību. Neviena no man zināmām franču sievietēm neēd maizi, sieru un desertu katru dienu.

 

 

6.CIENI SAVU ĶERMENI

Foto: Ben Sasso

Pārēšanās tikai noved pie negatīvām sajūtām. Tev garšo šokolāde? Ēd to! Taču izlaid sieru un ekstra vīna glāzi. Pilnīgai askēzei nav vieta uz baudām balstītā dzīvē.

 

 

 

7.JŪTIES LABI UN IZSKATIES LABI

Foto: Christoph Schaller

Franču sievietes nekad neizies no mājas izskatoties kā nesaklāta gulta. Viņas varbūt steidzas, bet ir apģērbušās un sakopušās. Nekādas treniņbikses vai neķemmēti mati. Justies labi un izskatīties labi ir vienlīdz svarīgi. Tā tu izrādi cieņu pati sev un pasaulei tev apkārt.

 

 

8.ESI TU PATI

Foto: Alexandra Sophie

Uzdrošinies, pat tad, ja tas ir biedējoši. Ievies savā garderobē ko tādu, ko nekad neuzdrošinātos – lielu gredzenu, krāsainas kurpes uz augstiem papēžiem vai šalli, kas neatbilst tavam kopējam tēlam.

 

 

9.STRĀDĀ AR TO,KAS TEV IR, NEVIS AR TO, KO TU GRIBI

Foto: Tomas Falmer

Franču sievietes negaida brīdi, kad zaudēs liekos kilogramus vai viņu mati ataugs pēc neveiksmīga griezuma, lai izskatītos un justos labi. Ja tu izskaties un jūties labi, neviens, ieskaitot tevi pašu, nepamanīs tos liekos kilogramus.

 

 

10.ESI DABISKA

Foto: Benjo Arwas

Kurš grib nēsāt masku? Minimāls make up, nepārspīlēts matu sakārtojums, lūpu krāsa, kas piestāv un tas arī viss.

 

 

11. NEĻAUJ TAVAM VECUMAM LIKT TEV PĀRSTĀT DZĪVOT LABI

Foto: pinterest.com

Franču sievietes zina, ka vecums nebūt nav šķērslis vai noteicošais faktors, lai atmestu ar roku nepieciešamībai izskatīties un justies labi.  Tas ir būtiski jebkurā vecumā.

 

 

 

12. ESI PATEICĪGA PAR MAZĀM LIETĀM

Foto: Simona Smrckova

Maziņš, bet brīnumgards šokolādes eklērs, jaunas smaržas, burvīgs lavandas aromāts, izcili nogatavināts siers–  franču sieviete novērtē mazas lietas, pat tad, ja tās nav tik nozīmīgas, kā lielās.

 

 

13. IZBAUDI DZĪVI

Foto: pinterest.com

Atrodi savu kaislību un atsakies no visa, kas ir tikai veltīga laika izšķiešana, un turpini iet tālāk. Koncentrējies uz to, ko tu mīli. 

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!