<< Visi raksti

20 domas, kas jums nav vajadzīgas jaunajā gadā

0

1576

Yogi.lv @ 2014-12-26

Mēs paši bieži vien nepamanām, cik daudz smagu un nepatīkamu emociju sevī nesam katru dienu. Un ne vienmēr tā ir kāda noformulēta doma, bieži vien tā ir tieši emocija vai sajūtas, kas sēž dziļi mūsos iekšā. Tur, kur tās nav redzamas, bet tomēr sagādā lielas ciešanas. Ja rūpīgi pameklēsim, katrs no mums atradīs kaut ko, kas grauž mūs no iekšpuses.

Lūk, 20 visnejēdzīgākās, smagākās un sirdi nospiedošākās domas un paradumi, kurus var un pat vajag izmest no savas dzīves un galvas bez žēlastības uz visiem laikiem.

 

 

 1. Nožēla. Reiz Jūs sapratīsiet, ka tas bija tieši tas, ko Jūs attiecīgajā brīdī vēlējāties darīt.
 2. Paradums salīdzināt un domāt, ka citi ir laimīgāki, veiksmīgāki un kopumā labāki par Jums. Jūs esat tur, kur Jums šobrīd ir jābūt, un Jūsu ceļojums var izvērsties tā kā Jūs vēlaties.
 3. Domas, kuras neļauj Jums sajust sevi stipram un iedvesmas pilnam. Šajā situācijā mēs esam tas, ko mēs domājam. Ticiet sev.
 4. Vainas sajūta par to, ko Jūs patiešām gribējāt izdarīt.
 5. Bailes par nezinām. Ceļš parādās zem gājēja kājām.
 6. Pagātnes bagāža un domas, kas neietekmē Jūsu nākotni. Ja Jūs gaidāt piemērotāko brīdi, lai kustētos tālāk un sāktu jaunu savas dzīves posmu, tad ziniet – ka tas jau ir sācies. Tagad ir tieši tas īstais brīdis.
 7. Uztraukumi. Tas ir tas pats kā lūgties par to, lai jūsu bailes piepildītos.
 8. Tukši apvainojumi. Ja Jums kaut kas nepatīk, vienmēr ir divi risinājumi: samierināties ar situāciju, vai mainīt to.
 9. Nevajadzīguma sajūta.  Jūs esat vajadzīgs pasaulei, citādi Jūs šeit nebūtu. Un vajadzīgs tieši tāds, kāds esat.
 10. Domas par to, ka Jūsu sapņi nav nozīmīgi.  Sekojiet savam sirds aicinājumam, tā zina, kas Jums vajadzīgs.
 11. Piekāpšanās visiem it visā. Netērējiet sevi pa tukšo, ja pēc tā nav īstas nepieciešamības.  Jūs esat vērtība, izturieties pret sevi vērīgi.
 12. Paradums redzēt tikai divus ceļus- pirmo un nepareizo. Pasaule ir tik dažāda savās nokrāsās, izbaudiet dzīves iespēju kontrastu daudzveidību.
 13. Domas, ka Jūs nesat tur, kur Jums jābūt. Jūs esat ceļā uz vietu, kurā Jūs atradīsiet sevi un jebkurā brīdī varat nogriezties tur, kur Jums jāiet. Svarīgi ir tikai zināt, kur Jūs gribat nonākt – pajautājiet to sev!
 14. Negatīva attieksme pret bijušajiem laulātajiem partneriem un draugiem. Mēs visi esam pelnījuši laimi un mīlestību. Tas, ka šīs attiecības ir beigušās, nenozīmē, ka tās bija kļūda.
 15. Nepieciešamība darīt vairāk, kā nepieciešams. Šajā brīdī, Jūs darāt to, kas ir Jūsu spēkos, un tas ir pietiekami.  
 16. Domas, ka ir jāzina viss. Dzīve tas ir ceļš. Mēs mācāmies katru dienu, ik soli. Nav iespējams visu zināt pirms tam un sagatavoties visam, kas var ar mums atgadīties.
 17. Patstāvīgi uztraukumi par naudu. Pacentieties izplānot savu budžetu ļoti smalki un cik vien ātri iespējams norēķināties ar visiem. Kad ir zināms plāns, ir vieglāk elpot.
 18. Mēģinājumi izglābt vai izmainīt cilvēkus. Katram ir savs ceļš, un, ja tā vietā, lai sniegtu padomus citiem, mēs koncentrētos uz darbu ar sevi, visiem viss atrisinātos daudz ātrāk un raitāk.
 19. Nepieciešamība patikt visiem. Jūsu unikalitāte jeb Jūsu personība ir tas, kas izceļ Jūs pūlī.  Jums nav jāpatīk visiem un visiem nav Jūs jāmīl.
 20. Paškritika. Jūs  - tā nav Jūsu ķermeņa forma, ne cipari un centimetri. Patiesi svarīgi ir tikai tas, ka Jūs esat, kas ir Jūsu galvā un sirdī. Jūs esat vajadzīgs pasaulei tieši tāpēc, ka esat personība. Mīliet sevi!

Avots Adme.ru

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!