<< Visi raksti

7 padomi sievietēm par attiecībām un ne tikai..

0

1872

Dasha Kabolova @ 2015-06-08

PIRMAIS PADOMS

Pajautājiet sev, ko jūs patiesībā vēlaties. Un tas attiecas ne tikai uz attiecībām ar vīrieti un apkārtējiem, bet vispār uz dzīvi kopumā. Uzdodiet sev šo jautājumu katru dienu un atbilstoši atbildei arī dzīvojiet to.

OTRAIS PADOMS

Necentieties pielāgoties vīrietim vai manipulēt ar attiecībām. Šodien tiek sniegti tik daudz padomi par to kā pareizi uzvesties.  Nav vērts censties uzvesties pareizi, ja Jūs iekšā nomoka neapmierinātība un naids. Labāk sekojiet trešajam padomam.

TREŠAIS PADOMS

Katru rītu meditējiet, lai attīrītu savu prātu no liekām domām, atjaunotu savu enerģiju un atbrīvotos no veciem aizvainojumiem.  Tad padarīs Jūsu dienu košu, piepildītu un laimīgu.

CETURTAIS PADOMS

Katru vakaru, vēlams pirms miega,  meditējiet. Tad Jūsu miegs būs dziļš un dziedinošs. No rīta Jūs pamodīsieties pozitīvā noskaņojumā.

PIEKTAIS PADOMS.  NENOVĒRTĒJAMS

Praktizējiet nereaģēšanu. Te runa ir par tām reakcijām, kas rodas vēl pirms dusmu un aizvainojuma parādīšanās.

SESTAIS PADOMS

Ja vēlaties sākt skaidrot attiecības vispirms izdzeriet divas glāzes ūdens un veiciet vismaz  11 minūšu meditāciju.  Vīrieši nesaprot emocionālu attiecību skaidrošanu, jo tādos brīžos viņos izslēdzas spēja dzirdēt un saprast Jūs.  Ja pēc meditācijas, Jums vēl ir vēlēšanās noskaidrot attiecības, runājiet mierīgi, nosvērti, loģiski.

SEPTĪTAIS PADOMS

Mīliet sevi un esiet laimīga pati par sevi neatkarīgi no vīrieša un attiecībām ar viņu!

Avots: https://www.facebook.com/KundaliniJournal

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!