<< Visi raksti

8 laimīgu cilvēku ieradumi

0

1790

fit4brain @ 2014-12-03

 Neviens nekļūst laimīgs nejauši. Tā ir noteikta dzīves pozīcija, pie kuras iesākumā ir jāpiestrādā, bet pēc tam tā sāk strādāt ar tevi. Izstrādājiet sev sekojošus astoņus paradumus, un tie ļaus jums justies daudz laimīgākiem un palīdzēs vieglāk tikt galā ar dzīves grūtībām.

NEUZTRAUCIETIES PAR TO, KO PAR JUMS DOMĀ CITI

Laimīgi cilvēki neļauj negatīvi noskaņotiem cilvēkiem ietekmēt savu pašsajūtu. Lai ko šie cilvēki nerunātu, tas nav būtiski. Laimīgi cilvēki zina, ka cienījams cilvēks ir nevis tāds, kuram nav trūkumu, bet tāds, kuram ir pašcieņa.

 

 

VIENMĒR VISĀS SITUĀCIJĀS SASKATIET POZITĪVO

Visā sliktajā vienmēr ir kaut kas labs. Ja kādā situācijā ir grūti saskatīt pozitīvo, tad radiet pozitīvo pats! Neko nenožēlojiet. Ja tas bija labi, tad lieliski, ja slikti, tad uztveriet to kā pieredzi.

VIENMĒR ESIET DRAUDZĪGS UN PATEICĪGS

Laimīgiem cilvēkiem nav svarīgi kā Jūs izskatāties vai no kurienes Jnākat.  Viss, kas viņiem ir vajadzīgs ir vēl viens cilvēks, ar kuru kopā var smieties un būt laimīgam. Viņi nekautrējas un nežēlo ne minūti, lai izrādītu savu pateicību citiem cilvēkiem.

PĒC IESPĒJAS VAIRĀK SMAIDIET UN ESIET POZITĪVS

Viljams Džeimss ir teicis, ka mēs smejamies ne tāpēc, ka esam laimīgi, bet esam laimīgi tāpēc, ka smejamies.  Smaidi un smiekli ir neatņemama laimīgu cilvēku dzīves sastāvdaļa.  Tā nu ir sanācis, ka tie cilvēki ar kuriem mēs visvairāk kontaktējamies ietekmē mūs un mūsu uztveri par apkārtējo vidi. Jo vairāk laika mēs pavadīsim ar pozitīviem cilvēkiem, jo gaišākām krāsām rotāta būs mūsu ikdiena

ZINIET,KA NE VISS ŠAJĀ DZĪVĒ IR PILNĪGS

Ir grūti uzveikt sevī perfekcionismu, bet tas ir nepieciešams. Viss ir labs ar mēru.  Laimīgi cilvēki māk kontrolēt savu tiekšanos pēc pilnības. Viņi nešausta sevi par neizdarību un nepilnībām. Viņi lepojas ar sevi un saviem sasniegumiem. Reizēm, lietas nenotiek tā kā plānots, un tas ir normāli. Nav iespējams visu kontrolēt.

DZĪVOJIET REALITĀTĒ

„Es esmu piedzīvojis daudz briesmīgu lietu savā dzīvē un dažas no tām notika realitātē. ” Marks Tvens. Laimīgi cilvēki negaida piektdienas vakaru, svētdienas rītu vai jaunas mašīnas vai dzīvokļa iegādi. Viņi negaida pavasari, vasaru, rudeni un ziemu. Jo visbriesmīgākā kļūda ir domāt, ka tu dzīvo, kamēr patiesībā tu atrodies uzglabāšanas kamerā, gaidot dzīvi.

DODIET SAVU IEGULDĪJUMU APKĀRTĒJĀ VIDĒ

Viens no labākajiem veidiem, kā justies laimīgam ir izmainīt apkārtējo vidi. Lai to darītu, nav obligāti jāglābj tautas vai jāaptur cunami. Reizēm pietiek vienkārši kādam uzsmaidīt, pateikt komplimentu vai palīdzēt draugam.

TURPINIET MĀCĪTIES

Laimīgi cilvēki ir ziņkārīgi un vienmēr tiecas pēc jaunām zināšanām par pasauli un cilvēkiem. Vienmēr ir kaut kas, ko mēs nezinām. Interese par dzīvi dod enerģiju, pozitīvi ietekmē mūsu domāšanu un padara mūsu ikdienu daudz piepildītāku. 

Foto: zsazsabellagio.blogspot.com/

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!