<< Visi raksti

Kā mēs paši bojājam savu dzīvi un to pat neievērojam

0

2629

yogi.lv @ 2015-06-17

Reizēm mums šķiet, ka dzīvē viss ir kaut kā ne tā. Un mēs būtu laimīgi to visu mainīt, bet tikai nezinām kā. Esam iztulkojuši rakstu, kas palīdzēs jums tikt laukā no šī neredzamā slazda.

DZĪVE NAV TAISNA, LĪDZENA LĪNIJA

Un tā nav grafiku un tabulu apkopojums. Ir normāli, ja līdz kaut kādam vecumam, jūs neesat paguvis absolvēt universitāti, apprecēties, atrast stabilu darbu, tikt pie ģimenes, iekrāt naudu utt.  Ir labi saprast, ka, ja neesat apprecējies līdz 25 gadiem, vai līdz 30 gadiem neesat kļuvis par viceprezidentu kompānijā, vai vienkārši neesat kļuvis laimīgs, pasaule nenovērsīsies no jums.  Jūs varat doties atpakaļ gaitā. Jūs varat atrast kaut ko, kas jūs aizrauj, un jums ir tiesības uz laiku. Kaut kādu iemeslu dēļ daudzi par to aizmirst.  Jau skolas solā, mēs sākam veidot savas dzīves programmu un, izejot no tās iestājamies augstskolā. Studiju gados izvēlamies darbu, kuru strādāsim. Pat, ja programma mums nepatīk, mēs mēdzam turpināt, lai laiks nebūtu velti nomests zemē.  Katru rītu mēs ejam uz šo darbu, jo mums taču ir jāatbalsta izvēle, kuru paši pirms kāda laika izdarījām.  Un mēs veicam nākamo soli, pēc tam nākamo, iedomājoties, ka liekam ķeksīšus kādā savas dzīves pārbaudes darbā. Kādu rītu mēs atrodam sevi depresijā, ļoti dziļā depresijā. Mēs jūtam, ka mūs nospiež kaut kas liels un smags, taču nesaprotam kas un kāpēc. Lūk tā, mēs iznīcinām paši savu dzīvi.

Foto: Gilles-Bensimon

MĒS BOJĀJAM SAVU DZĪVI IZVĒLOTIES NEĪSTO CILVĒKU

Kas šī ir par nepieciešamību pēc sasteigtām, ātrām attiecībām? Kāpēc mēs tik ļoti esam pārņemti ar vēlmi būt ar kādu kopā, nevis cenšamies paši par kaut ko kļūt? Mīlestība, kas aug no ērtībām, kas izplaukst no vajadzības kādam gulēt blakus, un mīlestība, kas apkalpo mūsu nepieciešamību pēc uzmanības un nevis kaislības, tāda mīlestība neiedvesmos jūs pamosties 6 no rīta un apskaut blakus guļošo. Tiecieties izprast un sastapt fundamentālu mīlestību  -attiecības, kas liks jums kļūt par labāku sievieti vai vīrieti. „Bet es negribu būt viena/viens!” Mēs bieži deklamējam. Esiet viena/s, izbaudiet vienatni.  Ēdiet vienatnē, guliet vienatnē. Pēc kāda laika jūs daudz ko atklāsiet sevī. Jūs augsiet un atradīsiet to, kas jūs iedvesmos, jūs spēsiet valdīt par saviem sapņiem un pārliecībām. Un, kad jūs satiksiet to cilvēku, kas liks katrai jūsu ķermeņa šūnai dejot, jūs būsiet pārliecināts par to. Jo būsiet pārliecināts par sevi. Gaidiet. Es aicinu jūs sagaidīt viņu, cīnīties par viņu, piepūlēties viņa dēļ, jo tas ir pats skaistākais, ko jūsu sirds jebkad jutīs.

MĒS BOJĀJAM SAVU DZĪVI, ĻAUJOT PAGĀTNEI MŪS VADĪT.

Dzīvē daudz kas ir bijis un būs, tāda ir dzīves būtība.  Vilšanās, apmulsums, dienas, kad jūtamies nevienam nevajadzīgi. Tādi mirkļi un vārdi, šķiet, paliek ar mums. Taču mēs nedrīkstam ļaut tiem ietekmēt mūs – tie ir un paliek vien vārdi. Ja jūs ļausiet katram, ne pārāk priecīgam notikumam jūsu dzīvē noteikt to, kā jūs uztverat sevi, tad arī visu pasauli jūs redzēsiet negatīvā nokrāsā. Jūs palaidīsiet garām vērtīgu iespēju, jo pirms pieciem gadiem pārliecinājāt sevi, ka esat muļķis. Jūs palaidīsiet garam savu mīlestību, jo iepriekšējais partneris jūs pameta, liekot jums domāt, ka neesat pietiekami laba/s, un tagad, jūs arī vairs neticat citiem vīriešiem/ sievietēm. Tas ir kaut kāds noslēgtais aplis. Ja jūs neļausiet sev atstāt pagātnē to, kas notika, tika pateikts vai piedzīvots, jūs turpināsiet skatīties uz pasauli caur savas pieredzes prizmu un ar ne tik veiksmīgu uztveri.

Foto: Patrick Demarchelier; American Vogue

MĒS BOJĀJAM SAVU DZĪVI, KAD SALĪDZINĀM SEVI AR CITIEM.

Jūsu sekotāju skaits instangram vai facebook proflā nepalielina jūsu vērtību. Naudas daudzums jūsu kontā neietekmēs jūsu līdzjūtību, intelektu vai laimi. Cilvēks, kura īpašums ir 2 reizes lielāks kā jūsu, nepiedzīvo arī 2 reizes lielāku apmierinājumu par dzīvi.  Mēs tik ļoti esam aizrāvušies sekot līdzi tam, kuras bildes „laiko” mūsu draugi, kam vēl seko līdzi mūsu sekotāji Twitterī utt. Protams,  globāli ņemot, tas nenogalinās mūs šīs dienas laikā, taču mūsu dzīvi tas bojā diezgan pamatīgi. Tas rada mūsos nepieciešamību būt svarīgiem, un bieži mēs noniecinām citus, lai paši kaut ko iegūtu.

MĒS BOJĀJAM SAVU DZĪVI, LIEDZOT SEV JŪTAS.

Mēs visi baidāmies pārāk daudz runāt un just pārāk dziļi, lai cilvēki neuzzinātu , cik daudz mums tie nozīmē. Interese nav sinonīms vārdam plānprātība. Jā, izrādot kādam īpašu uzmanību, mēs kļūstam ievainojami, taču tajā nav nekā slikta. Tieši pretēji, tajā ir kaut kāda maģija – atklāt dvēseli un būt atklātam pret kādu, kas jums ir nozīmīgs. Lai meitene zina, ka iedvesmo jūs! Atzīstieties mammai, ka mīlat viņu draugu klātbūtnē. Atklājiet sevi, neesiet kā statuja. Kad mīliet, tad esiet drosmīgi! Tas prasa vīrišķību un uzdrīkstēšanos.

Foto: Tim Walker

MĒS BOJĀJAM SAVU DZĪVI, KAD PACIEŠAM TO.

Kad jūs piekrītat kaut kam, kas neatbilst tam, ko sākumā bijām iedomājušies vai iecerējuši, jūs paši iznīcināt iespēju, kura dzīvo jūsos. Šajā gadījumā apmānīti tiek divi – jūs un jūsu potenciāls.  Iespējams nākamais Mikelandželo šobrīd sēž iepretim datora ekrānam un ar saspraudēm sprauž kopā dokumentus, jo viņam ir jāapmaksā rēķini vai tāpēc, ka tā ir ērti. Neļaujiet tam notikt ar jums. Neiznīciniet savu dzīvo tādā veidā. Dzīve un darbs, dzīve un mīlestība –tas viss ir saistīts viens ar otru.  Tikai tad, kad mēs mīlēsim to, ko darām, mēs sajutīsim šīs dzīves svētību.


Avots: http://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/kak-my-razrushaem-svoyu-zhizn-i-dazhe-ne-zamechaem-etogo-953960/ © AdMe.ru

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!