<< Visi raksti

Tests, kas parādīs, kā jūs redzat savu dzīvi patiesībā

0

1867

yogi.lv @ 2015-07-20

Tas palīdzēs Jums saprast, kādu Jūs redzat savu dzīvi, kā pārvarat šķēršļus, kāda ir Jūsu iekšējā būtība un kas Jums ir patiesi svarīgi.  Galvenais, sakoncentrējieties, ieslēdziet savu fantāziju un maksimāli ātri atbildiet uz visiem jautājumiem. Pamēģiniet attiekties pret šo testu nopietni.

 

 

1.Iedomājaties, ka Jūs stāvat uz ceļa. Kas tas ir par ceļu? (smilšu ceļš, grants, asfalts, lielā maģistrāle utt.)

2. Kur šajā brīdī atrodas saule? (te tiek domāts diennakts cikls)

3.Jūs ejat pa šo ceļu un pēkšņi Jūsu priekšā parādās žogs. Kāds tas ir? (koka, akmens, dzelzs utt.)

4.Kā Jūs grasāties tam tikt pāri?

5.Un, lūk, sēta ir aiz muguras. Priekšā mežs. Kāds tas ir? (Pasaku mežs, egļu mežs, gaišs, tumšs, jaukta tipa utt.)

6.Jūs pieejat pie meža un ieraugāt tur mazu taciņu, pa kuru turpināt savu ceļu. Te pēkšņi, Jūs uz ceļa ieraugāt atslēgu. Kāda tā ir? Un ko Jūs ar to iesāksiet? (Aiziesiet garām, uzkārsiet kokā utt.)

7.Pēc kāda laika iznākot no meža Jūs nonākat pie ūdens tilpnes. Kas tas ir?

Ko Jūs tur darīsiet? Izpeldēsieties? Pasēdēsiet pie tā? Utt.

8.Bet aiz ūdens tilpnes Jūs ieraugāt savu sapņu māju. No tās iznāk Jūsu sapņu vīrietis/ sieviete un aicina Jūs ienākt uz palikt šajā mājā uz visiem laikiem. Ko Jūs darīsiet?

9.Aiz mājas atkal ir ceļš. Kāds? Atkal Jums priekšā ir kāds šķērslis, kāds? Tas pats, kas bija pirms tam ceļa sākumā, vai kāds cits?

10.Kur šajā brīdī atrodas saule?

KĀ IZTULKOT ŠO TESTU?

1.Ceļš rāda Jūsu attieksmi pret apkārtējo darbību. Ja ceļš ir no asfalta un pa to traucas mašīnas, tad Jūs esat ļoti aktīvs; darba un darīšanu Jums ir ļoti daudz, un visur ir jāpaspēj. Jūs atrodas laiku un spēku kā darbam, tā arī atpūtai.  

Ja ceļš ir gruntēts vai smilšu, tad jūsu dzīve ir mierīga, mērena. Jūs mēģināt kontrolēt notikumus, taču neskrienat tiem pa priekšu. Ja uz ceļa ir mazi akmeņi, vai kādi šķēršļi, Jūs kaut kas nomāc. Tas var būt kaut kas nenozīmīgs, bet ļoti apnicīgs, kaut kas , kas nomoka Jūs ilgu laiku.

2. Saule ir Jūs plāni, idejas, mērķi. Ja saule lec – tas nozīmē, ka Jūs esat ceļā uz to realizāciju. Ja tieši virs galvas, tad tieši tagad Jūs nodarbojaties ar savu sapņu īstenošanu dzīvē. Ja ir pēcpusdiena vai vakars, tad lielākā daļa Jūs ideju ir jau realizētas dzīvē un mērķi sasniegti.

3.Žogs nozīmē šķēršļus.  Jo lielāks žogs, jo lielāka ir Jūsu tieksme pārspīlēt savas neveiksmes.

4.Veids kā tikāt pāri žogam, nozīmē to, kā Jūs pārvarat šķēršļus. Ja jūs līdāt pāri, apejat vai meklējat spraugas žogā, tad Jūs cenšaties atrisināt savas problēmas elastīgi un pēc iespējas nesāpīgāk. Ja jūs salaižat žogu un ejat uz priekšu, tad Jūs esat ļoti taisns cilvēks, ar stingriem uzskatiem.

5.Mežs – tā ir Jūsu iekšējā būtība. Jo gaišāks ir mežs, jo gaišāka ir Jūsu dvēsele domās. Ja tas ir jaukts mežs, Jūs, esat ļoti interesants cilvēks, kurš tiecas pēc zināšanām.  Priežu vai egļu mežs nozīmē to, ka esat racionāls, vienmēr stabili stāvat uz kājām un zināt, ko vēlaties no dzīves. Tāpēc Jūs esat arī uzticams cilvēks, kuram var aizdot naudu.

6.Atslēgas – Jūsu laime. Šeit viss ir vienkārši. Jo mazāka atslēga, jo vairāk Jums nozīmē dvēseliskais līdzsvars, laime, tuvība ar partneri. Attiecīgi, jo tā lielāka, jo lielāka vērtība Jūsu acīs ir materiālām lietām. Jo skaistāka atslēga, jo lielāku uzmanību Jūs pievēršat savas dzīves estētiskajai pusei. Ja paņemsiet to līdzi, jūs nemīlat palaist garām savu iespēju. Ja uzkarat to kokā, vai paejat garām, jūs bieži vien neizmantojat sev piedāvātās iespējas un atstājiet tās citiem.

7.Ūdenstilpne ir Jūsu jūtas. Jūsu mīļotais cilvēks. Jo dziļāka ūdenstilpne, jo dziļākas ir jūsu jūtas. Ja tas ir mierīgs ezers, tad arī Jūs un Jūsu izredzētais ir mierīgas dabas. Ja tā ir strauja upe, ūdenskritums, strautiņš – Jums ir kaislīga daba. Jums katra diena ir jūtu pilnas; Jums visu laiku ir nepieciešama uzmanība un mīļotā cilvēka klātbūtne.

8.Ja Jūs apsēžaties blakām, Jūs apmierina tikai vien sava mīļotā cilvēka klātbūtne. Ja jūs peldaties, mazgājaties – jūs pilnīgi izkūstat viņā; jums ir ļoti svarīgi uzmanības apliecinājumi, maigi vārdi utt.  Māja + sapņu partneris ir tieksme uz kārdinājumiem, jūsu azartiskuma līmenis.

9.Ceļs aiz mājas, Jūsu turpmākā dzīve. Ja šķēršļu vēl atlicis, jūs nemācaties no dzīves mācībām.

10.Saule stāsta par to, cik daudz Jums izdosies savus plānus pārvērst realitātē.

Avots: http://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/etot-legkij-test-pokazhet-kakoj-vy-vidite-svoyu-zhizn-na-samom-dele-985060/ © AdMe.ru

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!