<< Visi raksti

Joga Tev. Mūsdienīga rokasgrāmata ceļam uz OM

0

1410

Kristīne Somere @ Yogi.lv @ 2015-01-12

Šo grāmatu varētu raksturot šādi – vienkāršā valodā par jogu.

Patiešām, nekā sarežģīta. Vienkāršā valodā izklāstīta pamatinformācija par jogu, kas var kalpot kā grūdiens dziļākai jogas zinātnes izpētei.

Es to raksturotu kā grāmatu tiem, kas pilnīgi neko nezina par jogu, tātad jebkuram!

Iesācējs var lasīt to, lai saprastu, ka joga nav fitness vai fiziski vingrojumi, bet patstāvīgs prāta stāvoklis jeb dzīvesveids, kas iekļauj sevī ne tikai rūpes par savu ķermeni, bet arī prātu. Pieredzējuši jogotāji, lai atgādinātu sev, kas ir jogas būtība.

Mūsdienās, kad tik ļoti izteikt ir ķermenis un tā fiziskā skaistuma kults, ir svarīgi apzināties, ka daudz svarīgāk par skaistu ķermeni ir mentālais miers un apmierinātība pašam ar sevi un savu dzīvi. Nemitīgs stress gan darbā, gan mājās, bieži liek mums aizmirst par to, cik svarīgs ir mūsu mentālais miers un atpūta, tāpēc palīgā nāk joga, lai iemācītu mums apstāties un ieraudzīt tagadnes mirkli. Un būt veseliem!

Grāmata ir sadalīta vairākās nodaļās un sniedz informāciju gan par jogas stiliem, gan jogas pozām jeb āsanām, čakrām, elpošanas tehniku jeb prānājāmu un meditāciju, kā arī informāciju par veselīgu uzturu un dažādas receptes. Daudzpusīgs informācijas klāsts, kas pateicoties savai vienkāršai valodai ir pieejams un saprotams ikvienam.

Viens no grāmatas plusiem ir tas, ka tā sniedz ne tikai teorētisku informāciju par jogu, bet dod arī praktisku labumu – 6 ilustrētas nodarbības, balstoties uz kurām tu vari jogot mājās.

Ja gribi sākt nodarboties ar jogu, bet nezini ar ko sākt – sāc ar šo grāmatu!

 JOGA TEV ir praktisks palīglīdzeklis, kas nepieciešams, lai būtu harmonijā un saskaņā ar sevi – gan iesācējiem, gan jogu praktizējošiem cilvēkiem.

Vairāk par grāmatu lasi šeit.

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!