<< Visi raksti

Ielas jogu levitācijas noslēpums ir atklāts!

0

1770

Yogi.lv @ 2014-07-31

Izrādās, ka ir ne tikai ielu muzikanti un dejotāji, bet arī jogi!

Raksta Vadims Nardins: "Pastaigājoties Romā pa tūristu iecienītākajām ielām, es bieži vien esmu redzējis levitējošos jogus. Ilnīgi visas manas draudzenes ar kurām kopā esmu šos jogus redzējis, nesaprata kā tas viss darbojas un es par to biju pārsteigts. Vai jūs nojaušat? Ja nē, tad lasiet tālāk, jo es visu sīki un smalki esmu aprakstījis."

Strādā viņi grupā pa trim vai pieci uzreiz, ja darbojas pārī, jo ilgstoši nosēdēt šajā pozā nekustīgi ir ļoti grūti. Un, protams, kādam ir arī jāsargā, jo kas zin, varbūt kādam sagribēsies pagrūst. 

1.Spriežot pēc dažu cilvēku reakcijas, viņi patiesi tic šo viltvāržu neparastajām, pārcilvēciskām spējām. Aizmugurējā plānā esošais vīrieties, piemēram, mēģināja pats saprast un arī paskaidrot savai sievai, ka tā nav maģija. 

2. Šajā foto ir redzama visa komanda. Pirmais jogs, kurš tikko nomainīja savu pārinieku,apsargs, kas raugās apkārt un no otrā joga ir redzamas vien sandales. 

 

3. Tā izskatās pārinieka nomaiņa, lai neviens nesaprastu maģijas būtību. Tā ilgst apmērām 10-15 minūtes, jo no sākuma vienam ir jāizlien no šīs konstrukcias un otram tā ir jānomaina. 

 

4. Lūk, tā izskatās jogs pirms pārmaiņām.

 

5. Un citi tiešām tic,ka viņš sēž uz šī mieta...

6. Levitācijas noslēpums ir ļoti vienkāršs. Tā ir vesela konstrukcija ar cietu pamatu zem paklāja, kurai ir jānotur cilvēks, pēc tam seko kāja, kas iet caur piedurkni, savienojoties ar otru plāksni uz kuruas sēž augšējais jogs. Apģērbs to visu nosedz. Gribu vien piezīmēt, ka nosēdēt nekustīgi šajā pozā uz tādas konstrukcijas nebūt nav viegli. Šeit es esmu uzzīmējis aptuveno konstrukciju.

Avots: bigpicture.ru

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!