<< Visi raksti

Joga 3500m augstumā ar Monblānu fonā

0

1435

yogi.lv @ 2014-07-31

Vairums cilvēku kāpšanu līdz 3500m augstumam triju stundu laikā uzskatītu par pietiekamu treniņu un muskuļu slodzi, taču šī alpīniste uzskatīja, ka viņai vēl pietiek spēka nelielai jogas praksei pašā kalna galā. Slovēņu kalnā kāpēja Martina Kufara atrada nomaļu nostūrīti Alpu kalnos ar Monblana virsotni fonā, lai veiktu dažas āsanas. 

1.Fotogrāfs un rakstnieks Lūkass Varzeča uzaicināja Martinu pievienoties viņam ceļojumā pa franču Alpiem. Viņi komandā uzaicināja vēl Lūkasa palīgu Mettu un pieredzēušu gidu, un devās ceļā.

2. No rīta Martina un Lūkass sasniedza šo virsotni 3500m augstumā. 

3.Pusdienlaikā viņi jau bija pārgājuši uz citu ielejas pusi. Tas viņiem prasīja 3 stundas laika. Martina spēja ne tikai uzrāpties uz šo 50m šķautni, bet arī spēja noturēt līdzsvaru uz šīs virotnes, kuras diametrs ir vien daži metri.

 

4. "Martina ir lieliska alpīniste", apgalvo fotogrāfs. "Viņai ir brīnišķīga līdzsvara izjūta. Es ieteicu viņai savienot šo kalnos kāpšanu ar jogu un lūk, rezultāts."

5. "Visas bildes mēs uzņēmām vienā dienā. Tas bija diezgan grūti. Mēs tur ieradāmies septembrī, kas paldies Dievam, ziema vēl nebija iestājusies. Kad es ieraudzīju,ka Martina ir uzrāpusies pašā kalna virotnē, ir atraisījusi visas drošības jostas un balansē uz vienas kājas, man gandrīz apstājās sirds."

Avots:bigpicture.ru

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!