<< Visi raksti

Punktu alķīmija Rīgā

0

1462

Rita Ivanova @ 2015-06-05

Punkti – sarkans, dzeltens, zaļš, zils un violets – uz ietves, pretī ieejai The Mill Rīgā, Brīvības ielā 33, iespējams daudziem, kas 29.maija vakarā gāja šai vietai garām, radīja izbrīnu, interesi varbūt pat sašutumu, taču man un vēl ap 90 dažāda vecuma, statusa un matu krāsas sievietēm tā bija zīme - „Esmu īstajā vietā, īstajā laikā!”

Par organizāciju HubDot Rīga uzzināju nejauši, pateicoties kādai manai lieliskai klientei, kas ir apmeklējusi pirmo pasākumu šī gada martā, tāpēc zināja teikt, ka tas ir lielisks un katrai sievietei ir vērts to piedzīvot.

Šoreiz pasākuma tēma bija „Māksla būt pašai”, kas man personīgi ir ļoti tuva, tāpēc ne mirkli nevilcinājos un teicu šai iespējai „Jā!”.

Kaut gan viens otrs jautāja man: „Vai tiešām ir vērts braukt no Rēzeknes (~ 250km) uz Rīgu, lai divas ar pusi stundas pavadītu ar pilnīgi man nezināmām sievietēm, kurām ir interese par to, kā būt pašai?”

Tad es vēl nezināju atbildi, tā bija tikai nojauta, bērnišķīga interese, kas liek smadzenēm strādāt... strādāt, lai atrastu papildus ieganstus, darbus, tikšanās, lai brauciens uz Rīgu tieši šajā datumā būtu attaisnojams un vietā. Ziniet, jutos kā bērns, kurš vēlas cukuru, bet vecāki to nedod, jo zina, bērnam tas ir kaitīgs. Taču mazajam to tik ļoti gribas, tāpēc smadzenes sāk strādāt... un viņš atceras par rabarberiem, kam pašlaik ir sezona, un paziņo, ka grib tieši rabarberi. Bet kurš tad skaidri domājošs cilvēks ēd rabarberus bez cukura? Tā tu dabū rabarberi, mērc to cukurā, tad liec mutē, tad mērc cukurā atkal, un atkal cukurs kūst tev uz mēles. Garšīgi un veselīgi... Biju sagādājusi sev „rabarberus”, lai „godīgi” tiktu pie cukura.

Šodien, kad pasākums jau ir aiz muguras, varu atbildēt visiem, kas šaubījās, arī sev – Jā, tas bija tā vērts! Katra pie stūres nobraukta kilometra, katras mana laika minūtes un katra manas naudas centa vērts!

Es saņēmu visu, ko šie krāsainie punkti uz ietves pretī ieejai Brīvības ielā 33 solīja - apliecinājumu tam, ka sieviete var sasniegt visu, jebkurā vecumā, un tajā pašā laikā saglabāt savu sievišķību, vieglumu, humora izjūtu, un būt dāsna tajā, lai palīdzētu arī citām sasniegt stāvokli, kad vari pateikt: „Jā, es esmu es pati!”; iedvesmu turpināt pētīt sevi, uzdrīkstēties mēģināt kaut ko jaunu – aizbraukt uz Bruneju vai sākt rakstīt dzeju; iespēju socializēties, un mums sievietēm tas ir tik dabiski, un satikt kādu, kam vecmamma ir no Rēzeknes, un vienīgais racionāls izskaidrojums tam, ka mums vēl nebija kopīgi draugi Facebook, bija tas, ka vecmamma nelieto to; izaicinājumu vienas minūtes laikā pastāstīt to, kāda ir mana māksla būt pašai, tā bija patiesi vērtīga un aizraujoša pieredze.

Un es varētu ļoti daudz uzrakstīt par to, cik lieliska valdīja atmosfēra, cik lieliski bija pasākuma organizatori, kas no sirds parūpējās par to, lai katra justos svarīga un īpaša, varētu aprakstīt arī to, cik gards bija cienasts, par katru no stāstniecēm varētu uzrakstīt veselu rakstu, taču man ļoti negribētos, ka jūs, mīļie lasītāji, iegrimtu manas pieredzes pētīšanā, lai nekļūtu kā tas vīrs, kas tik ļoti iegrimis ceļa kartes pētīšanā, ka nekad neiznāk ceļot. Ceļojiet! Izmēģiniet to pašas! Jo tikai personīgā pieredze tā pa īstam paliek atmiņa un silda sirdi!

Kad?

Kur?

Kā?

Jau šī gada 07.oktobrī!!! Reģistrācija sāksies septembrī.

Vairāk info Facebook: HubDot Riga un www.hubdot.com

Rita Ivanova

pasākuma aculieciniece

www.kaizen.lv

 

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!