<< Visi raksti

Unikāls projekts "Joga Āfrikā"

0

1469

yogi.lv @ 2014-06-19

Šīs projekts aizsākās 2007.gadā ar šiem trim jautājumiem:

  1. Vai joga spēj pozitīvi transformēt indivīda dzīvi, neņemot vērā rasi, nacionalitāti, vecumu, dzimumu un ekonomisko statusu?
  2. Vai joga tiks novērtēta, ja tiks pasniegta studentam bez maksas?
  3. Vai cilvēki, kuri cīnās par savu izdzīvošanu, dzīvo nestabilos apstākļos, un kuriem ir maz ēdiena, spēj izmantot jogu, lai izmainītu savu dzīves uztveri un sajūtu par to, kas ir iespējams viņu nākotnē?

Šis eksperiments aizsākās dažās no nabadzīgākajām Kenijas daļām, kur tika iegūta atbilde uz visiem trim jautājumiem un tā neapgāžami bija – JĀ!

Dalībnieki no jogas prakses saņēma plašu ieguvumu klāstu, ieskaitot personīgās atbildības apzināšanos, emocionālo dziedināšanu un fiziskās veselības un vitalitātes uzlabošanos. Viņi ļoti ātri iekļāva jogas praksi savā ikdienas dzīvē. Dalībnieki kļuva spēcīgāki ne tikai fiziski, bet arī emocionāli.

Kopš šī projekta aizsākumiem 2007, tā attīstība ir neparasta. Vairāk kā 5000 cilvēku piedalījās vairāk nekā 250 jogas nodarbībās ik nedēļu vairāk kā 80 vietās. Vairāk kā 52 jogas skolotāji, kurus apmācīja Barons Baptiste, tagad pelna sev iztiku mācot jogu cilvēkiem, kuriem citādi šāda iespēja nebūtu bijusi.

Šīs bildes ir uzņēmis slavenais jogas fotogrāfs Roberts Stūrmans.

Vairāk informācijas par šo projektu meklē šeit

Vairāk informācijas par fotogrāfu meklē šeit.

Fotogalerija

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!