<< Visi raksti

Joga atvaļinājumā jeb atvaļinājums jogā

0

1328

yogi.lv @ 2015-05-08

Jau otro sezonu Urban Yoga komanda aicina lietderīgo apvienot ar patīkamo, un sadarbībā ar DeLaWake, uzsāk vasaru nedaudz ātrāk kā citi un nedaudz labākā formā. Pavisam nelielā un mājīgā Portugāles ciematā uz nedēļu satiekas saule, veikbords un joga. Brīvā un draudzīgā atmosfērā tur sabrauc latvieši, kas vēlas pavadīt laiku aktīvi – uz jogas paklājiņa, veika vai sērfa dēļa, līdzi ņemot arī slinkākus draugus, dzīvesbiedrus un bērnus. Viesu namā striktu noteikumu nav, jo katrs pats izvēlas, kā pavadīt savu dienu, tāpēc bieži vien arī līdzbraucējiem “paslīd kāja” iemēģināt ko jaunu un nebijušu.

Ideja ir pavisam vienkārša – aizrautīgajiem ļaut uzsākt ārpustelpu aktivitātes agrāk nekā Latvijas laikapstākļi to ļauj, savukārt nedrošajiem un kautrīgajiem pamēģināt to, ko mājās neatļautos. Vienlīdz lielas rūpes tiek izrādītas gan par iesācējiem, gan arī tiem, kas jau šo to prot. Instruktori palīdz padziļināt zināšanas, pieslīpēt prasmes vai arī spert pašus pirmos soļus. Un daudzi iekrīt azartā.

Bet runa nav tikai par dauzīšanos uz brīnumainā ezera vien (ne velti populārākā veikborda nometne apmetusies tieši tajā vietā), pie reizes var (un pat vajag) paspēt izbaudīt lieliskās Portugāles ainavas, izdzīvoties pa okeānu, izstaigāt piekrastes ciemus un pilsētiņas, līdz nelabumam sapeldēties siltajā ūdenī, noķert vēju klinšainajos krastos, saēsties labumus, ko piedāvā vietējā virtuve, iegūt jaunus draugus un vienkārši pēc ieilgušā pavasara sasilt saulē.

Zinām, ka dotajā brīdī vēl pāris vietas ir brīvas, tāpēc nepretojies aicinājumam – ja šis ir tas, kas liks Tavai sirdij sisties straujāk, dod organizatoriem ziņu, viņi palīdzēs tikt pie aviobiļetēm, un Tev atliks tikai sakravāt somu.

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!