<< Visi raksti

Kas ir vēdiskā astroloģija?

0

1922

Evija Blūmentāle @ 2015-01-18

Reizēs, kad mums dzīvē piemeklē neveiksmes, problēmas un šaubas, mēs meklējam veidu kā tās risināt. Viens no veidiem kā labāk izprast savu likteni, attiecības, veselības problēmas un karjeru ir astroloģija. Vēdiskā astroloģija var palīdzēt izprast augstāko zvaigžņu spēku uz mūsu dzīvi un dot padomus, kā labāk risināt dažāda vieda problēmas, kurš ir labākais laiks kādai konkrētai darbībai un palīdz izprast attiecības ar citiem cilvēkiem. Attiecību jautājums mūsdienu sabiedrībā ir kļuvis par vienu no aktuālākajiem jautājumiem.

Kas ir vēdiskā astroloģija

Vēdiskā astroloģija ir vēdu atzarojums, kas bāzējas uz vēdisko tradīciju un filozofiju. Nosaukums šai astroloģijai ir Džotiša (Jyotish), ko var tulkot kā zinātne par gaismu. Tās mērķis ir ne tikai pavēstīt par mūsu, karmu, dzīves uzdevumiem kas jārisina un  likteni, bet Džotiša parāda kā mēs vislabākā veidā varam izmantot planētu enerģijas, kas darbojas mūsu dzīvē. Šai astroloģijai ir sava praktiskā puse – joga- tie ir virkne atveseļošanās līdzekļi, kas mūs var sakārtot gan mūsu fizisko ķermeni, gan prātu un garu.

Astroloģija ir mūsu dzīves izpētes pamats visos līmeņos- iekšējā un ārējā, to var izmantot visaptverošai dzīves izzināšanai, uz kura pamata var  veidot līdzsvarotu dzīvesveidu.

 Ar ko atšķiras vēdiskā astroloģija no rietumu astroloģijas?

 Vēdiskā astroloģija ir visvecākā, patstāvīgākā un ilgstošāk izmantotā astroloģijas sistēma pasaulē, kas savas zināšanas bāzē uz zvaiznēm aiz zvaigznājiem – Nakshatrām. To izveidoja un nodeva tālāk virkne apgaismoto viedo (Guru), tai skaitā daudzu izcili jogi, līdz pat mūsu dienām. Vēdiskā astroloģija ir zinātniskāka un skaidrāk balstīta uz tiešiem novērojumiem.

Jāatzīmē, ka neviena no zinātnēm nav nepareiza. Vienkārši tās savos zīmju mērījumos pamatojas uz atšķirīgiem faktoriem.

Daži uzskata, ka vēdiskā jeb hindu astroloģija attiecas uz indiešiem, bet Rietumu astroloģija – uz rietumniekiem. Tas ir vēl viens kultūru aizspriedums, kas apgrūtina objektivitāti. Lai arī abām sistēmām ir daži kultūru nosacīti ierobežojumi, nevajadzētu domāt, ka zvaigznes un planētas darbojas atbilstoši tiem.

 Ko mums var pavēstīt vēdiskais astrologs?

Horoskopu dzimšanas brīdī

Katram cilvēkam ir viens horoskops uz visu mūžu. Tas ir kā diagnoze mums, lai saprastu, kas un kādēļ mums ir jādara,  lai risinātu savu karmu. 

Darba vai sporta kolektīva saderību

Šī ir būtiska lieta veiksmīga biznesa vai sporta komandas  mērķu sasniegšanai. Jāatceras, ka Jums ir jādabū  labākais cilvēks tieši Jums nevis  visiem citiem.

Attiecības un Horoskopu saderību

Saderības noteikšana ir viena no sarežģītākajām  un būtiskākajām astroloģijas sadaļām. Atrodot savu saderīgo partneri ir nepieciešams zināt sfēras pie kā būs jāstrādā, lai saglabātu labas attiecības un zinātu kā pie tām strādāt turpmāk.

 Vārda došanu bērnam un problēmu paredzēšanu
Bērna piedzimšanu un tā ietekmi uz vecākiem,  un visu dzimtu kopumā bieži nenovērtē. Būtiski ir arī bērnam iedot vārdu atbilstoši viņa horoskopam.

Darbs, Bizness Uzņēmējdarbība

Darbs vai tas ko mēs darām ,  ir tas veids kā mēs integrējamies sociumā un dodam sabiedrībai ko tā dotajā brīdī pieprasa.
Padarītā darba apjoms nebūt nenozīmē, ka saņemsim tik daudz naudas cik vēlamies, jo naudas apjoms ko saņemam ir tikai daļa no samaksas par darbu

Kredīts un Naudas pirkšana

Ko der zināt pirms apmeklēt vēdisko astrologu? 

Pirms cilvēks izvēlas apmeklēt astrologu viņam ir labi jāpārdomā uzdodamais jautājums.

Jo precīzāks jautājums ,jo precīzāka atbilde.

 Atceramies, ja cilvēks iet pie astrologa, tad viņš iet pēc patiesības, kura lielākoties ir skarba un astrologa uzdevums ir norādīt uz problēmām, kā arī ieteikt to "ārstēšanu" jeb risinājumu. Taču, ja cilvēks nav gatavs "ieraudzīt" savas problēmas, tad astrologa apmeklējums būs virspusējs un neefektīvs/ bezjēdzīgs.

Ieteikums neuzdot jautājumu : “Ko jūs par mani varat pastāstīt?”, jo par katru cilvēku stāstīt var dienām  un visu pateikto jautātājs nemaz nav gatavs dzirdēt, tāpēc labu atbildi var sniegt tikai uz tiem jautājumiem, kurus pats ir gatavs jautāt un dzirdēt atbildi.

Raksta autors Evija Blūmentāle www.kundal.lv

Informācija ņemta no grāmatas Deivids Frolijs „No Debesu upes – vēdiskās zināšanas mūsu laikmetā”

No http://www.yoga-astrologija.com

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!