<< Visi raksti

10 lielas lietas, ko cilvēki dažkārt vēlas savā dzīvē mainīt

0

2080

Yogi.lv @ 2015-09-21

1. Svars. Dažiem lieka svara jeb ķermeņa masas ir par daudz, un viņi gribētu notievēt, citi uzskata, ka ir pārāk tievi, un gribētu pieņemties svarā. Ja vēlaties zaudēt svaru vai, tieši pretēji, uzbaroties, tad ieteicams to darīt palēnām.

2. Darbs. Iespējams, ka pašreizējais darbs jums ir pretīgs vai ari vienkārši nevēlaties aizvadīt šajā darbā visu atlikušo dzīvi. Vai sāksiet uzlabot pašreizējā darba apstākļus vai meklēsiet jaunu darbu? Sameklēt jaunu darbu bieži ir vieglāk nekā samierināties ar veco.

3. Veselība. Varbūt jums šķiet, ka pārāk daudz iedzerat vai smēķējat, vai varbūt jums ir mazkustīgs dzīvesveids ? Pamazām sāciet vingrot, tas ir labs veselības uzlabošanas veids!

4. Mājas. Varbūt jūs dzīvojat tādā apkārtnē, kas iedarbojas uz jums nomācoši? Vai jūs vēlētos, kaut jums būtu dārzs? Terase pilsētas centra mājā? Dažreiz var daudz ko darit, lai uzlabotu jau esošos dzīves apstākļus, un tas var izrādīties daudz lētāk un vienkāršāk nekā pārvākties uz jaunu mājvietu.

5. Partneris. Šis nu ir grūts jautājums! Ari cilvēki ar laiku mainās un kopdzīves partneri atsvešinās. īstā problēma ir - apjaust, kad vajag piestrādāt pie attiecību uzlabošanas un kad nākas samierināties ar šķiršanos. Profesionāļa konsultācija var palīdzēt izprast stāvokli.

6. Ienākumi. Iespējams, ka jūsu darba devums organizācijai nav ne mazākā mērā sabalansēts ai atalgojumu. Vai jūs protat savu darbu izdevīgi "pārdot“?

7. Izskats. Neviens nespēj sevi redzēt ar citu aettm Varbūt jūs ļoti nomāc kaut kas, ko uzskatāt par savas ārienes defektu, varbūt jūs pat domājat par plastisko operāciju? Aprunājieties ar draugiem! Iespējams, ka esat pat sevi pārlieku sliktās domās.

8. Izturēšanās. Te ir runa par to, kā jūs uztver citi, nevis kā jūs uztverat savu izturēšanos. Vai jūs uzskata par labestīgu vai savtīgu, čaklu vai slinku, aizrautīgu vai vēsu cilvēku? Kāds jūs vēlētos būt citu uztverē?

9. Pārmaiņas. Katram dzīvē pienāk laiks, kad, viņaprāt, kaut kam ir jāmainās, Varbūt jūs esar dumpīgs students, bet varbūt dumpīgi noskaņots pensionārs? Ko īsti jūs gribat mainīt un kāpēc?

10. Dzīve. Daži gribētu mainīt pilnīgi visu, Tas nu būs grūti, ja vien neesat kļuvis par liecinieku kādā nozīmīgā krimināllietā un nu jums pilnīgi jāmaina sava identitāte. Apdomājiet, ar ko sāksiet!

Lai pārmaiņas padarītu vieglākas

Sevis pilnveidošana ir gluži ka rāpšanās augšup pa redeļu kāpnēm. Jūsu mērķis ir nokļūt kāpņu augšgalā, bet tajā pašā laikā jūs skaidri apzināties, ka stingri jāsatver ikkatrs nākamais šķērsis. Ja steigsieties, varat nokrist. Ja pārāk kavēsieties, jums var noreibt galva vai kļūt auksti.

Īstenībā sevis pilnveidošana un dzīves mainīšana nebūs taisnas kāpnes. Diez vai būs tā, ka jūs gribēsiet mainīt tikai vienu dzīves daļu un visu pārējo atstāt pa vecam. Tomēr, ja atceramies salīdzinājumu ar kāpnēm, - taisīdami redeļu kāpnes, jūs raudzīsieties, lai attālumi starp šķēršiem ir aptuveni vienādi un arī lai tie nebūtu pārāk lieli.

Grāmatas Dzīves plāns fragmenti 

Foto: energyandmore.wordpress.com

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!