<< Visi raksti

Apliecini savu mīlestību!

0

975

Deivids Nimans @ 2016-09-15

Mani mīļie cilvēki zina, ka viņi man ir mīļi. Kā gan lai viņi to nezinātu? Mana mīlestība taču strāvo uz viņiem visu laiku! Taču, ja ari jums pašam jūsu mīlestība uz tuviniekiem šķiet neapšaubāma, tomēr vajag viņiem to apliecināt. Bieži mums šķiet, ka tie cilvēki, kas ir mums īpaši tuvi, zina, ko mēs domājam un jūtam, tāpēc mums nav vajadzības pastāvīgi viņiem atgādināt par savām mīlestības jūtām. Tomēr tā gluži nav; reizēm iezogas šaubas, lai vai cik nepamatotas; jūsu tuvajiem cilvēkiem ir patīkami, ka jūs nekavējaties paust savas siltās jūtas pret viņiem.

Toņas bērnība pagāja lielā ģimenē kopā ar brāļiem un māsām, brālēniem un māsīcām. Taču viņa jutās droša par savu vietu tajā. “Ik dienu māte apliecināja, cik mīļa meita viņai esmu. Ik dienu!” Toņa stāsta. Tas atstājis lielu iespaidu. “Daudzkārt mūsu ģimenei klājās grūti; vajadzēja pabarot tik daudzas mutes! Taču neviens nekad nejutās atstumts vai nemīlēts; vecākiem vienmēr bija gatavībā smaids un apskāviens.”

Toņa stāsta, ka ģimeniskums un mīļums viņai ir ļoti svarīgs, audzinot arī savus bērnus. “Cilvēkiem patīk ceļot, uzzināt ko jaunu un interesantu. Kad es esmu ceļā, vienmēr ilgojos nokļūt atpakaļ mājās. Sastapdamās ar meitām, es atplaukstu kā zieds!” Toņa apgalvo, ka vairāk par visu vēloties, lai ģimenē valdītu prieks un veselība. “Tas ir mans uzdevums - apliecināt maniem mīļajiem, ka es viņus mīlu.”

Toņa atzīst, ka mātes loma - tas nozīmē daudz darba un lielu pašaizliedzību. “Tas ir darbs, kas nekad nav padarāms. Tomēr tas ir labākais darbs pasaulē.”

Cilvēks par 47 % vairāk izjūt ģimenes locekli kā tuvu cilvēku, ja tas bieži izrāda viņam savas siltās jūtas un pieķeršanos, salīdzinājumā ar tādiem ģimenes locekļiem, kas savas jūtas pauž reti. (Walther-Lee, 1999)

Foto: www.pinterest.com

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!