<< Visi raksti

Ar ko mēs maksājam par savu vēlmju piepildīšanu?

0

1260

Aleksandrs Svijašs @ 2015-11-26

Kas notiek tad, ja cilvēks iekārojis kādu pasaulīgu vērtību (naudu, panākumus, mīlestību, varu utt.)? Vēlēšanās pati par sevi ir process, kurā vēlamās vērtības tēls tiek vairākkārt apgrozīts prātā, un šis process ir saistīts ar emocijām. Jo stiprāka vēlēšanās, jo augstāks emocionālo pārdzīvojumu līmenis un jo lielāka enerģija tiek izsviesta Smalkajā pasaulē.

Šos emocionālos izstarojumus uztver gari, kas attiecīgā līmeņa enerģijas izmanto. Daļu enerģijas tie atstāj sevis paša uzturēšanai, bet otru daļu novirza jums vajadzīgā notikuma veidošanai - lai vēlēšanās tiktu piepildīta. Tātad - jo vairāk vēlēšanās enerģijas iztērēts, jo ātrāk šī vēlēšanās var piepildīties.

Tieši uz to arī balstās visas Rietumos izstrādātās panākumu gūšanas metodikas. Tās iesaka obligāti ieprogrammēt sevi pašu uz panākumiem, iedvest sev pašam ticību, ka vēlamais ir sasniedzams, ja domās vairākkārt atkārto nospraustā mērķa formulējumu. Daudzkārtējas un emocionālas atkārtošanas rezultātā izdalās liels daudzums astrālā un mentālā līmeņa enerģiju - un attiecīgais notikums patiešām īstenojas.

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!