<< Visi raksti

Īstas sievietes noslēpumi...

0

2106

yogi.lv @ 2014-09-22

 

VIŅA NEDZENAS PĒC LAIMES

Viņa vispār ne pēc kā nedzenas. Skrējiens pēc laimes – vispopulārākais un muļķīgākais sporta veids. Mēs visi kaut kur skrienam. Uz laimīgu nākotni, uz rītdienu, uz nākamo gadu un tā tālāk. Īsta sieviete nenodarbojas ar šo sporta veidu. Viņa peld pa dzīvi, vienmēr atrodoties šodienā, tāpēc , ka tagadne ir vissvarīgākā un interesantākā no lietām, kas piesaista viņas uzmanību. Protams, viņai ir nākotnes plāni, taču viņa neatliek dzīvi uz rītdienu. Negaida, kad viņas īstā dzīve sāksies, kad viņa beidzot notievēs, kad atkās princis baltā zirgā, kad būs piemēroti apstākļi utt. Viņa dzīvo TAGAD.

♥ BŪT ĪSTAI SIEVIETEI IR PRIVILĒĢIJA UN VIŅA TO SAPROT

Ar bijību viņa attiecas pret to faktu, ka ir piedzimusi par sievieti un saskata tajā īpašu vērtību. Viņa ne tikai zina, ka ir sieviete saprašanas līmenī, bet viņa sevi sajūt kā sievieti. Viņai būt par īstu sievieti nav pārbaudījums vai smags krusts, kas jānes visu dzīvi. Tā ir likteņa dāvana un svētība. Īsta sieviete kultivē sevī sievišķību visos līmeņos: iekšējā (jūtas, sajūtas, domas) un ārējā (ķermenis, apģērbs, uzvedība).

VIŅA DZĪVO SAVĀ TEMPĀ

Kad jūs dzīvojat pārāk lēni, jums nav sajūtas, ka tā ir īstā dzīve. Kad dzīvojat pārāk ātri, jūs nespējat nodzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Katrai no mums ir savs esības temps. Īsta sieviete ļoti labi to saprot un izjūt, un dzīvo saskaņā ar to. Viņa pati regulē savu noslogojumu, un ar to nosaka tempu sev apkārt esošiem apstākļiem. Īsta sieviete dzīvo tā, lai izdarītu to, ko vēlas un tajā pašā laikā nepazaudētu dzīves garšu. Viņas rīcībā pats svarīgākais ir nevis kvantitāte, bet kvalitāte un apziņa un izpratne par lietām, kuras viņa dara.


VIŅA PATI SEV IR PIRMAJĀ VIETĀ

Un tas nenozīmē, ka viņa ir egoiste, vienaldzīga vai ciniska.  Vienkārši viņa zina, ka aiz pārlieku lielas vēlmes nodarboties ar citu dzīvēm, slēpjas bailes dzīvot pašas dzīvi.  Īstai sievietei pašas dzīve ir interesanta. Viņa nekad nezaudē savas personiskās telpas vērtīguma sajūtu. Taču tajā pat laikā viņa spēj atbalstīt, palīdzēt un piedalīties citu cilvēku dzīvēs. Viņa nesaka „jā”, ja viņas sirds saka „nē!” Un vienmēr ieklausās sevī, un tic savām jūtām.

VIŅA NEDZĪVO,LAI IEGŪTU POZITĪVU NOVĒRTĒJUMO NO APKĀRTĒJIEM

Jau no bērnu dienām, katra meitene iegūst atzīmju un ķeksīšu grāmatu, kurā ierakstīt vērtējumu no vecākiem, skolotājiem, kaimiņiem, radiniekiem, draugiem un kolēģiem. Un šo eksāmenu nokārtošanai meitene velta visu savu mūžu. Īsta sieviete jau sen to ir atmetusi. Lai citi velk šos ķeksīšus: precējusies – neprecējusies, normāli – nenormāli, viena –attiecībās, kā visiem – ne kā visiem. Īsta sieviete dzīvo pati pēc sava orientiera, pati to izdomā un pat arī piepilda. Un, ja tie nav līdzīgi citu standartiem, tas viņu īpaši neuztrauc. Viņa ļauj citiem novērtēt sevi kā pašiem tīk. Viņa zina, ka šī misija „patikt visiem” ir muļķīga un neizpildāma. Īsta sieviete strādā ar sevi, bet nekad nedara to tāpēc, lai iegūtu kāda cita patikšanu. Viņa to dara aiz mīlestības pret sevi.

VIŅA IR IZAUGUSI NO SAVAS „LABĀS MEITENES”

Labā meitene ir savu vecāku audzēkne. Viņai ir tikai viens uzdevums – patikt apkārtējiem, iegūt citu cilvēku pieņemšanu un akceptu, patikt pat tad, kad pašas personiskās vēlmes protestē. Laba meitene dzīvo balstoties uz „man vajadzētu...” vai „man nevajadzētu...” Viņa reti jautā pati sev, ko viņa pa īstam vēlas. Īsta sieviete ir aizgājusi no šīs „labās meitenes”, bet tajā pašā laikā tiecas pēc atzinības un atbalsta. Tas nenozīmē, ka viņai ir vienalga, kā viņu vērtē citi, vienkārši viņa nevienam neko nepierāda, it īpaši spītējot pati sev. Arī pret saviem trūkumiem (kuram gan tādu nav), viņa izturas ar iecietību un sapratni. Viņa tos redz, bet nedramatizē. Neslēpj tos, bet arī nenoliek tos citu apskatei.


VIŅA NESPĒLĒ  DRĀMU „CIK GAN SMAGA IR MANA DZĪVE”...

Skatoties uz viņu, neizskatās, ka viņa izdzīvo dienu un nakti pelnot naudu, mazgājot, gludinot, tīrot un vēl rūpējoties par vīru un bērniem. Nekad nepadomāsi, ka viņa ir pārpūlējusies taisot remontu vai būvējot vasarnīcu. Pat tad, kad viņai ir pārslodze, īsta sieviete atrod laiku, lai atjaunotos un izskatītos labi. Viņa nespēlēs upuri, jo zina, ka apstākļi nav atkarīgi paši no sevis, bet izejot no viņas spēka un spējām rīkoties ar tiem.

VIENTULĪBA VIŅAI IR ĪSTA DĀVANA  

Savus vientulības periodus, ja tādi ir, īsta sieviete mīl un novērtē. Viņa necenšas savā dzīvē iesaistīt gadījuma cilvēkus, lai tikai nebūtu jāpaliek vienai ar sevi. Būt vienai ar sevi – tā ir svētība. Labākais laiks, lai atjaunotos, ir piepildīt savu dzīvi ar mieru un dziļumu. Īsta sieviete ir interesanta pati sev un izbauda vientulību.

VIŅA MĪL SAVU VECUMU! VIENMĒR!
īsta sieviete dzīvo savā īstajā, reālajā vecumā, izmantojot visas tā priekšrocības.  Viņa nestāsta sev stāstus par to, ka kaut kas jau ir par vēlu, vai arī vēl par agru. Šī filosofija – attaisnojums tiem, kuri izmanto savu vecumu, lai apslēptu savas bailes vai iekšējos noliegumus. Īstai sievietei ir nepieciešams viss jebkurā vecumā. Tāpēc viņai nav un nekad nebūs nožēlas par to, ka kaut ko nav paspējusi. Tas nenozīmē, ka viņa nerūpējas par sevi vai necenšas izskatīties labi. Viņa vienkārši necenšas par visām varītēm izskatīties jaunāka un neiztaisās par to meiteni, kas bija pirms 20 gadiem. Īsta sieviete zina, ka katrā vecumā, ir savs skaistums, seksualitāte un burvība.

Avots: ThePost, tulkojums yogi.lv

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!