<< Visi raksti

Kāpēc es pārmērīgi ēdu un kļūstu arvien resnāks ?

0

1366

Yogi.lv @ 2015-09-26

Tas, kurš uzskata, ka viņa dzīve stāv uz vietas, tam "nostopējas" un nepārstrādājas noteikta veida ēdiens. Ja ēdienu izmanto, lai apklusinātu stresus, cilvēks apēd to, ko viņam nevajag, vai arī ēd vajadzīgo ļoti lielā daudzumā, t.i., cilvēks ar ēdienu līdzsvaro savus stresus. Lai nejustu kaudzi savu stresu, cilvēks norij kaudzi produktu, kuri satur to pašu enerģiju, un tā abas kaudzes tiek līdzsvarotas.

Ja gremošanas process nav novests līdz galam, ķermeņa šūnas nesaņem enerģiju un vielas, kuras būtu nepieciešamas dzīves darbībai, daļā pārstrādātā ēdiena iestrēgst un pārveidojas par nevajadzīgām vielām. Tāpēc šūnām ir auksti un tās ir badā, bet atkritumu kalns turpina augt. Tā ir sava veida nabadzība pie bagātības. īpaši atkritumu kalns aug tāpēc, ka cilvēks ēd visu, ko grib, nedomājot, ka šādā veidā viņš baro savu vēlmi izpatikt citiem. Patiesībā pēc konkrētā pārtikas produkta viņam nav nekādas vajadzības.

Cilvēks, kurš dzīvo pats savu dzīvi, nekad nav badā. Pastāvīgi bada sajūtu izjūt tas, kurš dzīvo svešu dzīvi. Jo vairāk cilvēks uztraucas par tuviniekiem, jo aktīvāk viņš cenšas izpildīt citu vēlmes, jo lielāka ir viņa bada sajūta. Dzīve citu labā padara korpulentu tādu cilvēku, kurš uzskata sevi par labu, bet par slimiem tos, kuri sevi uzskata par sliktiem.

 

Foto:www.truthdig.com

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!