<< Visi raksti

Pārlieka centība var kaitēt attiecībām

0

1172

Ph.D. Deivids Nīvens @ 2016-01-21

Liela centība pati par sevi ne vienmēr palīdz uzlabot attiecības. īstenībā, ja attiecības neuzlabojas, ieguldītie pūliņi var sagādāt lielu vilšanos un rūgtas sirdssāpes. Strādājiet pie savām attiecībām, izvirzot īpašus, nozīmīgus mērķus, kas veicinās jūsu attiecību veselīgumu un laimi. Strādājiet, izmantojot loģiku un saprātu, nevis nopūlieties bez jēgas!

Par šo dienu Nikola bija sapņojusi gandrīz visu mūžu. Un pēdējā laikā dienām ilgi gudrojusi un plānojusi. Viss, ko viņa darīja, bija saistīts tikai ar to. Tām bija jābūt ideāli skaistām kāzām.

Puķes bija vestas no pašas Jaunzēlandes. Svinībām bija jānotiek Manhetenas Eseksa nama lielajā zālē. Nikola bija iegādājusies satriecošu Kristofa darinātu līgavas kleitu, un pirkstā viņai mirdzēja saderināšanās gredzens ar četru karātu briljantu.

Kāzu dienas lītā viss bija pilnīgi perfektā stāvoklī. Tikai viens sīkums: Nikolas līgavainis jau bija aizlidojis uz Tahiti, viņu abu medusmēneša vietu. Bez līgavas. Nikolas māte noraudzījās kā, “skaistās kāzas pārvērtās par murgu”, vēlāk stāstīja kāda draudzene. Nikola varonīgi izturēja viesības, ko vairs nesauca par kāzām. Pēc tam viņu gaidīja uzdevums no jauna veidot savu drupās sagrauto dzīvi.

Draugi paklusām sprieda, vai tik šajā kāzu neveiksmē nav vainojama pati Nikola ar savu pārlieko centību. “Dažreiz vīrietis raugās uz precēšanos citādi nekā sieviete. Vienam šīs attiecības nozīmē vienu, bet otram - pavisam ko citu. Sievietei varbūt šķiet, ka, steidzinādama kāzas, viņa tikai atklāti apliecina savu mīlestību, turpretī vīrietim var šķist, ka viņu piespiež,” teica kāda Nikolas drau­dzene. “Nikolai vajadzēja būt mērenākai. Attiecībās nevar tik ļoti censties un tik strauji virzīties uz priekšu.”

Cilvēkiem, kas apgalvoja, ka ļoti piestrādājot pie savu attiecību uzlabošanas, veicās par 33 % sliktāk nekā tiem, kuri teica, ka tikai reizēm kaut ko darot attiecību labā. (Hairston, 2001)

Foto: www.all4women.co.za

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!