<< Visi raksti

Proti saskatīt mīlestību sev apkārt!

0

1132

Ph.Deivids Nīvens @ 2016-04-06

Dažkārt, norūpējušies par savām likstām, mēs vairs neprotam saskatīt to labo, kas ir mūsu dzīvē. Neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu attiecības ar partneri, vienmēr atcerieties, cik daudz mīlestības jums ir apkārt, cik daudz cilvēku jūs mīl, cik dziļa ir šī mīlestība!

Lānss un Rebeka jau bija apprecējušies un viņiem bija piedzimis dēls, kad Lānss iestājās universitātes Juridiskajā koledžā. Viens no pasniedzējiem viņu brīdināja, apgalvodams, ka Juridiskā koledža jau esot izjaukusi neskaitāmas laulības. Un tiešām, mācību laika beigās izrādījās, ka Lānss ir vienīgais, kas vēl joprojām precējies ar to pašu sievieti.

Tas nebija vienkārši. “Bija dienas, kad viņš aizbrauca uz lekcijām, bet es paliku mājās raudot,” Rebeka stāsta. “Šķita, ka Lānss koledžā apgūst visādas gudrības, bet es tikai noņemos ar autiņiem. Un “mēs” vispār vairs neeksistē.” Pēc tam kad Lānss pabeidza studijas, viņu laulības dzīve kādu laiku ritēja mierīgā gultnē. Tad pēc astoņiem gadiem kāds ārsts Rebekai pavēstīja, ka viņa saslimusi ar nāvējošu slimību.

“Es it kā ierāvos sevī, lai gan tolaik Rebekai manis vajadzēja visvairāk,” atceras Lānss. “Jo nespēju iedomāties savu dzīvi bez viņas.”

Beidzot cits ārsts konstatēja diagnozes kļūdu; Rebekas veselība uzlabojās. Tomēr pagāja ilgs laiks, līdz viņa atlaba arī emocionāli.

“Es zinu, ka Lānss mani mīl un vienmēr mīlēs,” saka Rebeka. “Un tagad viņš to cenšas visvisādi izrādīt.”

Savukārt Lānsam šķiet, ka tagad viņš spēj sievu labāk saprast. “Rebeka vienmēr ir bijusi man blakus. Un tā, pēc manas definīcijas, ir mīlestība. Viņa ļāva man justies mīlētam. Arī man jāizrāda viņai savas jūtas.”

Cilvēkiem, kas jutās laimīgi attiecībās ar partneri, pārliecība par to, ka ģimenes locekļi un draugi viņus mīl, bija raksturīga par 22 % vairāk nekā cilvēkiem, kas attiecībās nejutās laimīgi. (Sprecher and Felmlee, 2000)

Foto: https://www.pinterest.com/ardonclaudia/britto-arte-pop/

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!