<< Visi raksti

Vēlies pareizi!

0

1369

Ginta Filia Solis @ 2016-07-28

Mēs visi mīlam sapņot un vēlēties. Vieniem šīs vēlmes piepildās tā, kā viņi to vēlas, bet citiem – ar grūtībām, un bieži vien viss notiek gluži otrādāk. Mēs domājam par to, kāpēc tā notiek, kāpēc Visums nedod mums to, ko mēs vēlamies. Viss ir gluži vienkārši – domām un vārdiem ir ļoti spēcīga enerģētika.  Šajā rakstā uzzināsiet, kā pareizi vēlēties, lai cerētais piepildītos.

Sākšu ar galveno: VĀRDAM ir SPĒKS un VARA! Tā ir aksioma, kuru nevajag pierādīt. Tāpēc šo frāzi ņemsim par pamatu un mācīsimies, kā “pareizi vēlēties”.

Lai mūsu vēlēšanās piepildītos:

  • pirmkārt, ir JĀGRIB un JĀVĒLĀS.
  • otrkārt, ir jāsaprot sevi un jāatseko, ko es PATIESĪBĀ VĒLOS.

Man ir tāds noteikums: katru rītu, kad mostos, es Visumā aizsūtu 10 savus “Gribu!”. Vienkārši labsajūtā uzskaitu 10 savus “Gribu!” – kā skolā, nolocot pirkstus! Šīs vēlmes ir visdažādākās. Sākot no “Gribu, lai mammīte no rīta man uzceptu savas garšīgās pankūciņas”, “Gribu jaunu nagu laku” līdz “Gribu aizlidot kosmosā kopā ar lielisku kosmonautu komandu” un “Gribu uzvarēt skaistumkonkursā “Miss Universe””

Šajā gribēšanas minūtē es absolūti neaizdomājos par to, cik izpildāmas vai neizpildāmas ir manas vēlmes. Es ar prieku spēlēju šo spēli. Es ļauju sev GRIBĒT. Bez analīzes – vai es to varēšu vai nevarēšu, iespējams – neiespējams. Tas nozīmē “bez robežām”. Es baudu spēli, sekojot tam, kāds ir mans šodienas dvēseles stāvoklis. Manā priekšā ir brīnišķīga šodiena, lai realizētu savas vēlmes.

Un pirmā ziņa ir: IEMĀCIES GRIBĒT!

Izrunā savas vēlmes! Ļauj sev “atbrīvot savas smadzenes”, vēlēties pat pašu neiespējamāko.! Uzdodot Visumam jautājumu, tu noteikti saņemsi atbildi. Vēlies!

Otrais, uz ko vēršu uzmanību – atseko, kādu vēlēšanos tu atkārto visbiežāk.

Iespējams, pat katru rītu. Nevari atsekot, pieraksti. Tādā veidā radīsies sapratne par to, ko īsti dvēsele vēlas. Kur tiecas. Izraksti šo vēlmi atsevišķi. Paskaties uz uzrakstīto. Ko tu jūti, lasot sevis uzrakstīto? Kā tas atskan tavā sirdī. Kā šī vēlme rezonē ar tavu iekšējo pasauli, ar tavu stāvokli šodien. Pievērs uzmanību, tieši šodien, jo svarīgs ir tikai apzināts stāvoklis šeit un tagad.

Lūk, tā dzimst mūsu PATIEŠĀS VĒLMES. Tas, ko mēs patiesībā vēlamies.
Paruna vēsta ” Gribēt nav kaitīgi. Kaitīgi ir negribēt!”

Un ir ļoti svarīgi, vai mēs pareizi izrunājam savas vēlmes.

Visuma telpa stradā brīnumainā veidā. Tā saprot visu “pa savam” un tai vajag, lai mēs visus savus pieprasījumus noformulētu konkrēti un pareizi.

Kad mani klienti psihoterapijas seansa laikā sāk runāt juceklīgi, sarežģīti, vispārīgās frāzēs, man ir lielisks paņēmiens.
Es saku: “Iedomājies, ka man ir 5 gadi. Tagad man paskaidro to pašu, ko teici, tā lai 5 gadīgs bērns to saprastu.”

Ar tevi es dalos šajā brīnumainajā metodikā. Tā lieliski stradā daudzās situācijās, arī tajās, kad tu ievēlies savas vēlēšanāš. Lai saprastu sevi, paskaidro sev, ko tu patiešām vēlies tā, it kā to stāstītu bērnam. Tas stradā! Uzreiz rodas formulējuma konkrētība, domas skaidrība, izteikuma dziļums un tas, vai tas patiešām ir tas, ko es vēlos.

Un runā par to, ko tu vēlies.

Burtiskā nozīmē formulējums “Es negribu lai mani vajātu nelaimes”, nostrādā gluži otrādi. Kā zināms, Visums nedzird vārdiņu “ne”. Tāpēc atkārtoju, saki, ko TU VĒLIES. “Es vēlos būt veiksmīgs un laimīgs” – tas ir pareizi. Uzmanība fokusējas uz vēlmi, nevis noliegumu. STRĀDĀ! Ir pārbaudīts uz sevis.

Un tagad esam nonākuši pie tā, ar ko sākām – kā pareizi formulēt savas vēlmes, lai tās noteikti piepildītos.Vārdam ir SPĒKS un VARA. Atceramies to! No tā, kā noformulēta velme, atkarīgs tas, ko saņemsi gala rezultātā. Šī aksioma nav jāpierāda.

Pareiz formulēt vēlmes ir ļoti svarīgi, tāpēc tagad izstāstīšu nianses, savadāk vēlmes var piepildīties precīzi – kā vēlējies, taču ar veselu gūzmu blakusefektiem.

Šķiet, kas tad tur īpašs, sagribēju – ievēlējos. Tad kāpēc gan tu nesaņēmi to, ko vēlējies?

Un tā, kā pareizi noformulēt savu vēlmi?

Kā pareizi piemeklēt vārdus, lai vēlēšanās izpildītos. Vārdi taču ir Atslēga Visuma durvīm.

Ja vēl neesi lasījis, izlasi Hansa Kristiana Andersena “Burvju galošas”. Ši pasaka uzskatāmi pierāda to, cik ļoti uzmanīgam jābūt ar savām domām. Tā stāsta par to, kas notika ar cilvēku, kuram piepildījās visas viņa vēlmes – visas, kas vien iešāvās prātā. Beigas bija skumjas – viņš nomira.

Vēlreiz atgādinu, ka VĀRDAM ir SPĒKS UN VARA. Ar to jarīkojas uzmanīgi un prasmīgi, uzņemoties pilnu atbildību par to, ko domā un saki…

Piemērs. Viena mana laba draudzene mēneša garumā nemitīgi atkārtoja savu kvēlāko vēlmi: “Vēlos notievēt.” Viņa to izrunāja pa labi, pa kreisi. Ideja “fiks”. Viņas vēlme piepildījās – viņa notievēja…. jo saslima ar plaušu karsoni… Pēc pusotra mēneša ārstēsanās – kauli un āda. Nācās speciāli uzbaroties. Elementārs piemērs, kas ļoti spilgti parāda to, ka jāprot formulēt savas vēlmes.

Seko zemāk norādītajam algoritmam, lai viss būtu tā, kā patiešām vēlies.

  1. Vēlies! 10 rīta vēlēšanās, kuras izrunātas pārliecinoši un ar iedvesmu, iemācīs tevi gribēt un gūt no tā baudu.
  2. Atseko tās vēlmes, kuras atkārtojas visbiežāk. Ja vēlme aizlidot kosmosā un apēst čūskas gabaliņu paradās reti, atlaid tās un atstāj Visuma ziņā. Bet, ja vēlme atkārtojas dienu no dienas, tas ir signāls – īstā! Lūk, tas ir tas, ko vēlos patiesībā!
  3. Formulē savus mesidžus Visumam vienkārši, izmanto domu par 5 gadiem.

Runā par to, ko tu gribi saņemt, nevis par to, no kā vēlies izvairīties, jo Visums nedzird “ne”.

Ļoti rūpīgi izvēlies vārdus. Formulē vēlmi pēc iespējas vienkāršāk un skaidrāk. Viss ģeniālais ir vienkāršs un strādā.

Vēlies! Un lai tavas vēlmes Visums izdzird! Un lai izdzird tās pareizi! Un noteikti, lai tās piepildās!

Autors: Ksenija Teilore

Tulkoja: Ginta FS

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!