<< Visi raksti

Visu pēc kārtas

0

999

Deivids Nimans @ 2016-09-27

Ja mēs censtos panākt visus savus mērķus uzreiz, tas būtu pārlieku grūti un beigu beigās aiī neiespējami. Tomēr mēs gribam, gribam visu iegūt ātrāk, jo mums nepatīk gaidīt. Sasniedziet savus mērķus citu pēc cita noteiktā secībā un novērtējiet pašu procesu, ceļu, virzību! Citādi vispār nebūs nekādas virzības un jūs nekur nenokļūsiet.

Džeimsa Makintaira darbs ir pētīt lidmašīnu bojāejas cēloņus. “Ja noticis nelaimes gadījums, tad mēs uzreiz redzam, ar ko viss beidzies. Tad atliek vienīgi paraudzīties atpakaļ un novērtēt, kā viss ir sācies,” viņš stāsta.

Džeimsa bērnība pagāja Ņujorkā, Bronksas rajonā, trūcīgos apstākļos. Lidot viņš iemācījās, dienēdams jūras kara flotē; vēlāk viņš pabeidza augstskolu un kļuva par aviācijas inženieri.

Džeimsam nepatīk atcerēties savu grūto, nabadzīgo bērnību. “Tolaik man pat sapņos nerādījās tāda dzīve, kāda man ir tagad. Tolaik es dzīvoju vienai dienai, jo rītdiena nesolīja neko labu. Armija mani no turienes izvilka un pēc obligātā dienesta beigām apmaksāja studijas, taču pēc tam man daudzi gadi bija tai jāatkalpo. Tomēr es uzskatīju, ka galvenais ir labi darīt man uzticēto darbu un neraizēties par turpmāko. Zināju, ka pamatīgi apgūtas zināšanas man būs lielisks starts turpmākajā dzīvē.”

Septiņiem no desmit cilvēkiem, kam izdevusies lieliska karjera, piemīt arī stingra kārtības izjūta; viņi izprot savas karjeras secīgos posmus, kas vainagojušies ar pašreizējo augsto stāvokli. (Elliott, 1999)

Foto: www.snowaddiction.org

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!