<< Visi raksti

2. Čakra - Sakrālā čakra – Svadhisthana

0

2571

Yogi.lv @ 2014-02-26

Šis čakras enerģijas ļauj tev atlaist, sajust pārmaiņas un transformāciju savā ķermenī. Tas dod tev iespēju izbaudīt tagadnes mirkli, tādu kāds tas ir. Visā pilnībā. Galvenais otrās čakras izaicinājums ir iekļaušanās mūsu sabiedrībā, kurā sajūtas netiek novērtētas, kur kaisle un emocionālas reakcijas tiek apslāpētas. Un par to izrādīšanu, citi rauc pieri. Mums māca nezaudēt kontroli. Tā rezultātā, mēs atsvešināmies no saviem ķermeņiem, un zaudējam saikni ar to. Un it kā ar to vēl nebūtu gana. Mēs piedzīvojam arī kolektīvās kultūras cīņas par daudziem seksuāliem jautājumiem. No viens puses, seksualitāte tiek visur uzsvērta un godināta, bet no otras puses, tā tiek noliegta. Ar ko tas beidzas? Enerģija šajā čakrā tiek vai nu pārlieku stimulēta vai bloķēta.
Nav brīnums, ka cilvēkiem šodien ir tik daudz seksuāla rakstura problēmas. Vai tu mīli savu ķermeni? Vai tu izbaudi savu ķermeni un tā sajūtas?
Sakrālā čakra ir radošuma centrs. Kaislība ir mūsu radošuma enerģija. Viss ko tu radi, dzejolis, zīmējums, glezna vai interneta vietne, nāk no otrās čakras enerģijas. Tā ir vieta, kurā rodas auglība, jo arī bērnu radīšana ir radošs process.
Cilvēks, kuram šī čakra ir atvērta, ir kaislīgs, jūtīgs, radošs un pilnībā apmierināts ar savām sajūtām.


Sanskrita nosaukums: Svadhithana

Forma: Aplis ar pusmēnesi

Ziedlapiņas lotosā: 6

Skaņa: VAM

Fiziskais ķermenis: Dzemde, dzimumorgāni, nieres, urīnpūslis

Psiholoģiskās funkcijas: Seksualitāte, emocijas, erotika, bauda, radošums, sajūtas

Attīstības stadija: 6 mēneši līdz 2 gadi

Izaicinājums: Vainas apziņa

Planētas: Merkūrijs, Jupiters, Mēness

Dievības: Indra, Rakini, Višnu

Dominējošā maņa: Garša

Krāsa: Oranža

Elements: Ūdens

Ideālais darbības līmenis: Seksuālā / erotiskā veselība un piepildījums, ātra samierināšanās ar izmaiņām, radošums, žēlastība, sajūtas, plūstamība, sabalansētas emocijas

Komentāri

Pievienot komentāru

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!