<< Visi raksti

3. Čakra - Saules pinuma čakra - Manipura

0

3698

Yogi.lv @ 2014-02-26

Šīs čakras enerģija ļauj tev transformēt inertumu darbībā un kustībā. Tas ļauj tev sastapties ar dzīves grūtībām un izaicinājumiem. Lielākais izaicinājums trešajā čakrā ir pielietot savu iekšējo spēku sabalansēti. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, apzināti izmantot saules pinuma čakras enerģiju.
Cilvēki ar paaugstinātu trešās čakras enerģiju asi reaģē uz dažādām dzīves situācijām, viņiem bieži gadās dažādi emocionālie uzliesmojumi, un viņi regulāri ir stresā. Tiem, kuriem šī čakra ir, bloķēta, ir pasīvi un neaktīvi. Viņi ļauj dzīvei vienkārši notikt, kamēr paši neko nedara. Stipra trešā čakra atspoguļo spēju dzīvot tālāk, un virzīties uz priekšu dzīvē ar pārliecību un spēku. Tās ir apzinātas izvēles un pārdomāti lēmumi.
Trešās čakras vēstījums ir: tevī ir spēks izvēlēties! Tu vari izvēlēties sasniegt savu dzīves mērķi vai vienkārši izdzīvot savu karmu vai pagātnes pieredzi. Ko tu izvēlies? Vai tu izvēlies mīlestību, gaismu, dziedināšanos? Vai tu akceptē to, ka tev piemīt izvēles brīvība? Vai brīdī, kad tu pieņem lēmumu, tu jūties brīvs?
Trešā čakra ir tava pašnovērtējuma centrs. Katru reizi, kad tu nosodi vai kritizē sevi, tu iztukšo šo čakru, un novājini savu gribasspēku. Mīlestība pret sevi, sevis pieņemšana un savas vērtības apzināšanās, ir trešās čakras pamatakmeņi.
Sieviete ar atvērtu un līdzsvarotu Manipuras čakru, ciena sevi un savu darbu, ir pārliecināta par savām spējām darīt, radīt, mīlēt un pieņemt pati sevi. Viņai piemīt vēlme izteikt sevi spēcīgos veidos, zinot, ka viņai pieder brīvība izvēlēties būt pašai un vadīt savu dzīvi.

Sanskrita nosaukums: Manipura

Forma: Trijstūris uz leju

Ziedlapiņas lotosā: 10

Skaņa: RAM

Fiziskais ķermenis: Gremošanas sistēma un orgāni, aknas, žultspūslis, imūnsistēma, muskuļi, virsnieru dziedzeri, vielmaiņa

Psiholoģiskās funkcijas: Ego, gribasspēks, iekšējais spēks

Attīstības stadija: 18 -42 mēneši

Izaicinājums: Kauns

Planētas: Saule un Marss

Dievības: Rudra, Lakini

Dominējošā maņa: Redze

Krāsa: Dzeltena

Elements: Uguns

Ideālais darbības līmenis: liels iekšējais spēks un uzņēmība, produktivitāte, efektivitāte

 

 

Komentāri

Pievienot komentāru

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!