<< Visi raksti

Jogas pozas 6.čakrai

0

1769

yogi.lv @ 2014-05-14

Tā ir sapņu, redzējumu, vīziju, iedvesmu un mūsu iekšējā vadoņa čakra. Mūsu iekšējā gaisma. Kad sestā čakra ir atvērta, un enerģija tajā brīvi plūst, tava spēja uzveikt dualitāti ir radusies. Tu visu redzi kā savstarpēji saistītu, vienu no otra izejošu. Nav ne labā, ne sliktā, ne baltā, ne melnā, ne pareizā, ne nepareizā. Viss vienkārši IR. Nav nekāda nosodījuma vai vērtējuma. Šajā stāvoklī tu esi gatavs praktizēt dievišķo un iegremdēties tajā. Izklausās brīnišķīgi , vai ne? Kā nokļūt šajā līmeni? Kā atvērt un līdzsvarot trešās acs čakru? Atbilde ir Joga! 

Vajrasana

 

Vadžra nozīmē zibens spēriens un ir dievības Indras ierocis. Šis slepenais ierocis tiek izmantots, lai atbrīvotos no mūsu visspēcīgākā ienaidnieka, mūsu iekšējā kritiķa, kas nosoda mūs, un liek mums justies nepilnvērtīgiem. Šīs pozas priekšrocība ir spēja novērot. Novērot domas un neiesaistīties domāšanas procesā, lai spētu atbrīvoties no tā. Šajā pozā tu esi novērotājs no malas, aculiecinieks notiekošajam, bet neiesaisties pašā notikumā. Tu atļauj domām nākt un iet, nepieķeroties tām, neļaujot tām sevi vadīt.  Tā, it kā tu vērotu mākoņus slīdam debesīs.  Šī prasme palīdzēs tev kļūt līdzjūtīgākam pašam pret sevi, tu spēsi saskatīt savus uzvedības modeļus, ieradumus, automātiskās darbības, kuras tu veic neapzinoties. Pats labākais, ar laiku tu varēsi to mainīt. Tu izjutīsi lielāku vienotību pats ar sevi un citiem. Iekšējs miers, zināšanas un laime ir tas, kas tevi sagaida.

Adho Mukha Svanasana

Šī trešās acs čakras poza sagatavo tevi stāvēšanai uz galvas, jo tu sāc pieradināt savu ķermeni pie lielāka asins pieplūduma galvā. Koncentrējies uz savu trešo aci, kad tu esi šajā pozā. Paliec šajā pozā 1-3 minūtes.

 

Komentāri

Pievienot komentāru

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!