<< Visi raksti

Kā mēs paši bloķējam savas čakras

0

2911

Yogi.lv @ 2014-04-23

Čakras ir mūsu enerģijas centri, un mēs paši to neapzinoties, bloķējam tos, radot gan fiziskas, gan emocionālas grūtības. Lielākoties, galvenais čakru bloķēšanas cēlonis ir tieši emocijas.  Tāpēc ir ļoti svarīgi zināt un ņemt vērā to, ka mūsu emocijas ietekmē mūsu dzīvi.

 

1.čakra- sarkanā krāsā, atrodas mugurkaula pamatnē jeb astes kaulā. Savienojumā ar zemi, atbild par cilvēka dzīves enerģiju.

Bloķēšana notiek, ja cilvēks izjūt bailes. Šis stāvoklis bloķē pirmo čakru. Lai uzlabotu šīs čakras darbību un noņemtu bloku, neatmetiet savām bailēm ar roku, bet skatieties tām tieši acīs. Salieciet tās pa plauktiņiem.


2.čakra – oranžā krāsa, zem nabiņas. Atbild par radošo realizāciju un radošo spēju apmierināšanu.

Bloķēšana notiek, ja cilvēks jūtas par kaut ko vainīgs. Tas ir graujošs stāvoklis. Katrs, kurš to izjūt, jūtas kā iesprostots bezizejas kokonā. Bloka noņemšana notiek tāpat kā darbā ar pirmo čakru. Nemēģiniet šo sajūtu apspiest, tieciet skaidrībā ar sajūtām un saprotiet par ko jūtaties vainīgi. Paskatieties uz situāciju no citas puses.

3.čakra – dzeltenā krāsa, saules pinums. Tas ir mūsu ķermeņa enerģijas centrs, atbild par mūsu nodomu spēku.

Bloķēšana notiek, ja cilvēks izjūt kaunu. Vilšanos. Diemžēl to mums iemāca jau skolā. Mēģinot nepārtraukti nokaunināt bērnu, sakot viņam: „vai tev kauna nav?” mēs bloķējam ne tikai trešo, bet arī otro čakru. Šo čakru atbrīvojam, tāpat kā abas pirmās.


4.čakra –zaļā krāsa, sirds čakra. Piedalās visos cilvēka dzīves procesos.

Bloķēšana notiek, ja cilvēks par kaut ko skumst. Tas ir ne mazāk graujošs cilvēka emocionālais stāvoklis. Kad šī čakra aizveras cilvēks izjūt nepatīkamu, sāpīgu sajūtu sirds apvidū. Šo bloku noņemt ir grūtāk nekā citas čakras, jo līdzi nākošais apātijas stāvoklis, ļoti bieži neļauj cilvēkam paskatīties uz problēmu ar skaidru izpratni par notiekošo. Ir vajadzīgs liels gribasspēks, lai šādā stāvoklī atrisinātu šo situāciju, atrastu tās cēloni un ieraudzītu situācijas otru pusi.

5.čakra –zilā krāsa, kakls. Atver vielmaiņas procesus, komunikāciju.

Bloķēšana notiek, ja cilvēks melo, citiem un, pirmkārt, jau sev. Tas laikam ir visgrūtākais – nemelot! It īpaši, ja mēs paši visu laiku komunicējam ar cilvēkiem, kas pastāvīgi melo. Viņi pat citos vienmēr saskata melus un nodevību, pat tad, ja otrs nemelo.  Ja jūs paskatīsieties uz šo situāciju no malas, tad sapratīsiet, ka tas ir kā vīruss, kurš nododas no vienas personas otrai. Ir grūti palikt imūnam pret to. Grūti, bet iespējams! Neatbildiet melim ar to pašu. Nemēģiniet sevi apmānīt. Esiet godīgs vismaz pret sevi.


 6.čakra – indigo, pieres vidū starp uzacīm. Noskaņo ķermeni uz kontaktu ar zemapziņu, gara spēks.

Bloķēšana notiek, ja cilvēks jūt nošķirtību, dzīvo ilūzijās. Nevajag uzņemties uz sevi vairāk kā vari paveikt. Zvaigžņu slimība vienmēr noved pie kritiena.  Jūs kļūstat akls un kurls pret visu. Pieņemiet to, kas jums ir, ne to, kas pieder kaimiņam. Necentieties kļūt svarīgāks, kā jūsu tuvākie cilvēki. Sapņi piepildās, ja tie ir reāli.

7.čakra – violeta krāsa, atrodas virs galvas. Savienošanās ar kosmisko enerģiju.

Bloķēšana notiek, ja cilvēkam ir liela pieķeršanās laicīgām lietām. Te tiek domāts viss – māja, mašīna, cilvēki. Vajag iemācīties visu atlaist. Visgrūtāk ir atlaist cilvēku, kuru mīlam, taču pieņemot to, ka mīlestība nav materiāla, arī tas ir iespējams. Neuztveriet savas laicīgās pieķeršanās kā dogmu. Nelieciet visam virsū uzlīmes „mans” atlaidiet visu!

Foto:freegreatpicture.com

Komentāri

Pievienot komentāru

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!