<< Visi raksti

10 vieglas un nelielas pārmaiņas

0

1568

Roberts Eštons @ 2015-12-20

1. Nokrāsojiet matus! Ja tāda matu krāsa, kādu redzat spogulī, jūs neapmierina, mainiet to! Atšķirība tiks pamanīta... sevišķi, ja esat vīrietis!

2. Noskujiet bārdu! Vīrietis, kas noskuvis bārdu, uzreiz izskatās jaunāks. Turklāt jūs ievēros kā cilvēku, kas ir gatavs pārmaiņām.

3. Ģērbieties tā, lai jūs ievēro! Tas nav aicinājums nodoties modes pārmērībām, tas ir ieteikums papildināt savu garderobi ar dažiem jauniem un sevišķi glītiem apģērba gabaliem.

4. Iztīriet mašīnu! Vienkāršs un efektīvs veids, kā uzlabot savu tēlu un paštēlu, ir iztīrīt mašīnu no beigtām mušām, tukšām pudelēm un ietinamā papīra.

5. Nobučojiet mammu! Ir tik viegli atgādināt tuviniekiem par savu mīlestību! Vai jūsu mātei nešķiet, ka jūs viņu pametat novārtā?

6. Nelietojiet cukuru! Vienkāršs un efektīvs veids, kā ietaupīt kalorijas. Jums kāds vienmēr pavaicās, kāpēc tā darāt, un jūs varēsiet pastāstīt par savām dzīves pārmaiņām.

7. Pērciet puķes! Vienalga, vai jūs tās aiznesīsiet mājās vai uz darbavietu vai uzdāvināsiet labam draugam, - puķes vienmēr ir vērts pirkt!

8. Vairieties no autobusa! Pamēģiniet pēdējo brauciena kilometru ikreiz noiet kājām! Jūs pabrīnīsieties par to, cik ļoti staigāšana uzlabo veselību. Un ko tik visu var pa ceļam ieraudzīt!

9. Gādājiet par kārtību uz rakstāmgalda! Lai gan ar dokumentu kaudzēm pārblīvēts rakstāmgalds it kā varētu liecināt par jūsu čaklumu, citiem drīzāk liksies, ka esat nekārtīgs un neprotat savu darbu organizēt. Ja nestrādājat pie rakstāmgalda, varbūt ir vērts ieviest kārtību virtuvē?

10. Saglabājiet avīžu izgriezumus! Ja kaut kas avīzē liekas ievērības vērts, izgrieziet to un saglabājiet! Varbūt tas attiecas uz jūsu draugu - tad aizsūtiet viņam to, lai apliecinātu, ka viņa intereses ir arī jūsējās! Līdzīgi var rīkoties ar internēta saitēm un rakstiem.

Varbūt jums šķiet, ka es jūs mudinu uz plātīšanos ar jauno dzīvesveidu? Nepavisam! Ja arī citi cilvēki uzzinās, ka esat apņēmies savā dzīvē kaut ko mainīt, ļoti iespējams, ka viņi jums palīdzēs! Reizēm tā notiek.

Taču esiet gatavs arī kādai ironiskai vai pat indīgai piezīmei; ticiet man, ar tādu ļaužu muti runā skaudība! Nezaudējiet apņēmību - un, kas zina, varbūt šie pēlēji vēl lūgs jums padomu!

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!