<< Visi raksti

3 iemesli, kāpēc tava joga „nestrādā”

0

1910

Tanya Lee Markul @ 2014-08-31

Vari aizlikt kājas aiz galvas, bet joprojām citi tevi raksturo kā „kretīnu?”

Neskatoties uz to, ka joga ir lieliska prakse un sniedz brīnišķīgus rezultātus ļoti daudziem cilvēkiem, tas nenozīmē, ka tā ir piemērota pilnīgi visiem un vēl vairāk – ne visiem efekts jeb labums no jogas būs vienāds un līdzvērtīgs. Vienam kleita, vienam meita. Ir cilvēki, kas uzskata, ka viņiem piemērotāks ir kaut kas cits. Un labi vien ir. Lai tā būtu!

Kāpēc šī prakse nestrādā tavā labā? Nevari atrast īsto veidu? Varbūt skolotāja filozofiskais skaidrojums lika tev pazaudēt jebkuru interesi par jogu?  Iespējams, tas, kas tevi attur no jogas ir rietumnieku stereotips, ka joga ir priekš tievām, skaistām, jaunām, baltām sievietēm, kuras noteikti ir vismaz veģetārietes? Muļķības!

Vai tam ir kāds sakars ar pretošanos būt apzinātākam, un vērot un pārdomāt savas attiecības ar ķermeni un dzīvi kopumā? Pievēršot uzmanību savai emocionālajam pasaulei – vainas apziņai, attaisnojumu meklēšanai utt., mēs, protams, apņemamies mainīt dzīvi uz labo pusi, un mācīties no savām kļūdām, bet vai tā tas patiešām notiek?

3 iemesli, kāpēc joga var nestrādāt

TU DZENIES PAKAĻ VISRPUSĒJĀM FORMĀM

Tā vietā, lai praktizētu balstoties uz savu intuīciju un iekšējām sajūtām, tava cenšanās nāk no ierobežotām ego vēlmēm. Tu esi pārņemts ar nākotnes vai pagātnes konceptu, izrīkojoties ar savu ķermeni tā, it kā tas būtu saglabājis to formu, kura tam bija pirms 10 gadiem. Turklāt par visām varītēm koncentrējoties uz ideālā, fiziskā ķermeņa sasniegšanu.

TU TO DARI, LAI BŪTU PĀRĀKS PĀR CITIEM UN IEGŪTU UZMANĪBU

Tā vietā, lai attīstītos un pētītu sevi, savas sajūtas, darbības un to motivāciju, tu esi pieļāvis to, ka joga kļūst par tava ego lielāko atbalstītāju.  Lepnība, pašpasludināta apgaismība un pārākuma sajūta ir tikai daļa no emocijām, ar kurām tev nākas saskarties pat tad, kad esi aizbāzis abas kājas aiz galvas.

TU VIEGLI PADODIES

Kā gan tu augsi un attīstīsies, ja tu nekad nemainies? Ja mēs apzināmies un atskāršam, ka mums piemīt tieksme atmest visu, kas intuitīvi uzrunā mūs, tas ir pirmais solis pretī tam, lai padziļinātu savu praksi, un radītu vietu jaunām iespējām un apstākļiem.

Ja joga nestrādā tavā labā, tad tu pats esi tas guru, kas to var izmanīt.

Joga ir intīms, dziļš un ļoti personisks transformācijas ceļš, kas var sniegt tev harmoniju ar visu, kas pasaulē eksistē. Joga uzaicina tevi integrēt sava ķermeņa  viedumu kopā ar fiziskā ķermeņa viedumu, lai tava uztvere par to, kas tu esi, kļūst maznozīmīgāka un tu būtu vairāk atvērts visam skaistajam, visām iespējām, līdzjūtībai un priekam. 

Vairāk informācijas par autoru - rebelsociety.com, foto: pinterest.com

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!