<< Visi raksti

9 iemesli, lai nekad nesāktu nodarboties ar jogu

0

2144

yogi.lv @ 2015-06-17

Tie, kas aizrāvušies ar jogu, bieži vien reklamē to pa labi un pa kreisi, pārliecinot un pierunājot apkārtējos iet uz nodarbībām. Notiek tas tāpēc, ka daudziem cilvēkiem tā tik ļoti izmainījusi dzīvi, ka gribas visiem par to pastāstīt.  Bet jogai ir arī „tumšā puse” un eksistē principi, pēc kuriem ar jogu labāk nenodarboties,  lai neiedzīvotos ciešanās.  Yoga Journal ir apkopojis 9 iemeslus, kādēļ tiem,kas vēl nav sākuši nodarboties ar jogu, to nekādā gadījumā nevajadzētu darīt.

 

 

Lūk tie:

1. VAKARIŅAS BŪS SABOJĀTAS

Nodarbojoties ar jogu, tu sāc labāk sajust sava ķermeņa reakciju uz ēdienu. Var pat aiziet tik tālu, ka tu sāc atteikties no neveselīgas pārtikas. Tāpēc, ka jūs mīla ātrās uzkodas, tad , iespējams, būs labāk, ja turēsieties no jogas paklājiņa pa gabalu.

2. PIENĀKS GALS NAKTS BALLĪTĒM

Pēc bezmiega nakts, kas pavadīta klubā, agri no rīta atritināt savu jogas paklāju var būt tik pretīgi, ka jūs varat sākt agrāk iet gulēt un pārvērsties par „cīruli”. Ardievu klubiem!

3. BEIGSIES DRĀMA

Mīliet drāmu? Tad joga nav domāta jums. Grūti dzīvot dzīvi, kas pilna ar melodramatismu, kad esat uzticīgs savai praksei. Jūs varat būt tik mierīgs, ka cilvēkiem būs neiespējami ievilkt jūs savās problēmās. Un pat savās jūs vairs negribēsiet iesaistīties.

4. JŪS SAJUTĪSIET SAVU ATBILDĪBU

Jogas paklājiņš bieži vien spēlē spoguļa lomu, kurā mēs redzam sevi. Un bieži vien nonāc pie secinājuma, ka nav jēgas vainot citus cilvēkus, jo mēs paši esam atbildīgi par sevi. Jums patīk vainot citus savās problēmās? Tad izlaidiet jogu!

5. JŪS SĀKSIET CIENĪT VISUS CILVĒKUS , BEZ IZŅĒMUMA.

Nebūs vairs interesanti smieties par citiem un tenkot. To, kas agrāk bija jautra izklaide, tagad liksies kā zemiska un cietsirdīga rīcība. Sociālā dzīve var nopietni ciest. Un iespējams būs jāšķiras no draugiem, kas ir citādākās domās.

6. JOGA SABOJĀS JŪS GARDEROBI

Agrāk jums bija tik daudz skaistu lietu, bet tagad tikai 1000 bikšu pāri jogai.

7. JŪS KĻUSIET DAUDZ JŪTĪGĀKS

Jūtīgums pret to, kas notiek ķermenī, nozīmē arī jūtīgumu pret saviem iekšējiem pārdzīvojumiem. Ja jūs esat cilvēks, kam patīk bēgt no personīgiem pārdzīvojumiem, tad jums ir jābēg arī no jogas.

8. JOGA ATVĒRS JŪSU IEGURNI, PLECUS UN SIRDI.

Paralēli tam, ka jūsu ķermenis kļūs lokanāks, arī sirds kļūs mīkstāka un labāka. Jūs atvērsieties gan iekšēji, gan ārēji. Joga, tas vispirms ir garīgums, un vairums siržu neizbēg no šādām pārmaiņām.

9. JOGA ATBRĪVOS JŪS NO PAŠIZNĪCINOŠIEM IERADUMIEM

Iespējams, jums pazudīs vēlme iedzert, smēķēt, caurām dienām gulēt uz dīvāna, stresot un tusēt klubos līdz rītam. Jums patīk tā dzīve, kuru dzīvojat tagad? Tad nesāciet nodarboties ar jogu. 

Avots: http://yogajournal.ru/body/practice/home-practice/9-prichin-nikogda-ne-nachinat-praktiku-yogi/

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!