<< Visi raksti

Piecarpus iemesli, kāpēc vīriešiem nodarboties ar jogu

0

1906

yogi.lv @ 2015-01-16

LABĀKS FIZISKAIS UN GARĪGAIS SNIEGUMS

Joga trenē visas muskuļu grupas darboties kopā, lai dalītu slodzi. Šādi var novērst situāciju, kad daļa muskuļu ātri nogurst un tiek traumēti no pārslodzes, bet citi kļūst vājo neizmantošanas dēļ.  Jums labāk padosies jebkura fiziskā aktivitāte no sporta spēlēm līdz bērna šūpošanai šūpolēs. Labāka koncentrēšanās noderēs arī ārpus vingrošanas paklājiņa, uzlabojot prāta spēles un lēmumu pieņemšanu.

ILGĀKA JAUNĪBA

Joga nodarbina ķermeni ļoti daudzpusīgi –liek stiepties, griezties, sēdēt, stāvēt utt. novecojot ir iespējams saglabāt šo kustīgumu, lai arī muskuļi ar laiku dabiski saraujas. Joga piešķir enerģiju, un līdz `ar regulāru praksi cilvēki parasti pievērš vairāk uzmanības arī veselīgam uzturam, stresa mazināšanai un miegam –tas viss ir nepieciešams, lai mēs justos un izskatītos jauni.

PRASME TIKT GALĀ AR STRESU

Joga palīdz atslābināties. Lēnāka un dziļāka elpošana piegādā asinīm skābekli un nomierina prātu, darot mūs stabilākus arī stresa brīžos. Daži jogas veidi, piemēram atjaunojošā joga, galvenokārt koncentrējas uz parasimpātiskās nervu sistēmas aktivizēšanu (atslābināšanās reakcijas), pazeminot sasprindzinājuma un stresa hormonu līmeni.

LABĀKA KONCENTRĒŠANĀS

Joga un meditācija attīsta prāta skaidrību, trenē spēju būt saistītiem ar esošo mirkli un neievērot traucēkļus.

MUGURAS SĀPJU MAZINĀŠANA

Vairākos pētījumos ir pierādīts, ka joga var iedarbīgi mazināt muguras sāpes, kas bieži nomoka vīriešus.

LABĀKA FIZISKĀ FORMA

Atzīstiet- tas ir svarīgi. Joga palīdz iegūt garus, slaidus līdzsvarotus muskuļus, kas pludmalē izskatās lieliski. Tas nevar nepatikt! 

Avots: Joga Ikvienam, Atrodi savu jogu. 

Fotogalerija

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!