<< Visi raksti

Vispopulārākās atrunas, lai nenodarbotos ar jogu

0

2195

Leisija Heijnsa @ 2014-07-29

Es esmu visas šīs atrunas dzirdējusi no citiem un esmu tās teikusi arī pati. Kad es pirmo reizi aizgāju uz jogu es ar šausmām lūkojos uz tām lokanajām beibēm, jo es pati nevarēju aizsniegt savus īkšķus (manuprāt, tas bija galvenais lokanības pašvērtējuma noteikšanas arguments) un man nebija stilīgas jogas bikses. Suņa poza lika manām rokām drebēt, un es nevarēju koncentrēties uz elpu. Tas viss lika man pašai radīt tik daudz atrunu, lai tikai atkal nekāptu uz jogas paklājiņa.

Kādus attaisnojumus tu izdomā? Lūk, daži no populārākajiem.

 

 

1.ES NEESMU LOKANA

Jogas mārketinga pasaule var likt tev domāt, ka ir patiešām svarīgi spēt paostīt pašam savas pēdas, ievirzot degunu starp tām, lai varētu apmeklēt jogas nodarbību. Ja tu neesi lokans tagad, tad tas nav iemesls, lai mestu jogai līkumu. Joga palīdz tev attīstīt lokanumu – gan tavā ķermenī, gan prātā.

2.MAN NAV LAIKA

Ja tu esi viena no tām čaklajām bitītēm, kas visu laiku strādā un nepārtraukti ir darbībā, tad joga ir vislabākais līdzeklis, kā nomierināt un apturēt sevi. Kad tu praktizē jogu, laiks paplašinās un izplešas. Viss kustās tik lēni!  Tava dzīve kļūs mazliet rāmāka.

3. MAN GARŠO BURGERI UN SIDRIŅŠ

Piektdienas vakars klubā vai krodziņā ir vienīgais veids kā atgūties pēc garas darba nedēļas un aizmirst ikdienas rūpes? Arī joga sniedz šo sajūtu, turklāt nākamajā rītā tevi nemoka paģiras. Atceries, Joga ir vislielākais ierocis cīņā pret stresu, turklāt, lai nodarbotos ar jogu, tev nav jāatsakās no citiem savas dzīves ieradumiem, kas liek tev justies labi. Tas nenozīmē, ka tu kļūsti par mūķeni. Viss ir  līdzsvarā un ar mēru, gan vodka, gan šavāsana.

4.MAN NAV JOGAS APĢĒRBA

Vislielākais noslēpums – jogas apģērbs nav nekas jauns un unikāls. Tu vari vilkt legingus, sporta bikses, šortus - jebkuru apģērbu, kurā tu jūties ērti.  Neizvairies no jogas tikai tāpēc, ka tev mājās nav 50 euro vērtas jogas bikses.

5.JOGA MAN IR PAR GRŪTU

Vai piedzimstot tu jau spēji runāt un staigāt? Nē! To visu tu iemācījies pakāpeniski. Iesākumā viss jaunais šķiet grūti, tāpēc ir vajadzīga regulāra prakse. Joga sākumā var šķist gan grūta, gan dīvaina gan neiespējama prakse, tā ir kā pavisam jauna valoda kurā sarunāties ar savu ķermeni un prātu. Dod sev laiku. Ar regulāru praksi, pacietību un mērķtiecību teb viss izdosies.

6.MAN NAV 20 GADU UN ES NEESMU TIEVA

Es zinu, zinu, zinu. Un atceries arī tu, ka jogas mārketings nebūt neatspoguļo visu dzīves pieredzi. Ja tu neietilpsti tipiskajā mediju atspoguļotā jogas praktizētāju kategorijā, nospļaujies par to. Praktizē jogu. Esi joga.

Patiesībā joga ir domāta visiem! Tā ir patiesība! Atrodi skolotāju un nodarbības, kas liek tavai sirdij dziedāt. Jogai ir jāliek tev justies iedvesmotai, spēcīgai un pieņemtai. Praktizē  jogu! Esi joga!

 

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!