<< Visi raksti

Debess ķermeņi un veselība

0

1442

Pēteris Donavs @ 2014-07-10

Visas planētas ir Dievišķās enerģijas transformatori dažādos organismos. Visas planētas apdzīvo saprātīgas būtnes. Jupitera iedzīvotājiem piemīt pašcieņa, sevis apzināšanās, lepnums, žēlsirdība. Saturna iedzīvotāji ir filozofi, dziļi, aizdomīgi, visu kritizē, šaubās, tie ir vieni no vecākajiem saules sistēmas iedzīvotājiem. Urāns un Neptūns ir radušies pirms Saturna, to iedzīvotāji ir vēl vecāki.

Elpošanas sistēma, gremošanas sistēma, nervu sistēma ir radušās dažādos apstākļos un laikos planētu ietekmē. Tāpat ir ar ārējām ķermeņa daļām. Piemēram, rokas atrodas Dvīņu un Merkūrija ietekmē. Kājas – Zivju un Jupitera ietekmē. Galva – auna ietekmē.

Mūsdienu cilvēkam jāpēta cilvēka ķermeņa dinamika saistībā ar planētu ietekmi uz viņu. Tā cilvēks sapratīs, ka noteiktas viņa organisma šūnas atrodas saules ietekmē, citas –Sīriusa ietekmē, citas Jupitera ietekmē utt. jo augstāk attīstītas ir būtnes un planētas, ar kurām saistīts cilvēks, jo augstāk attīstīta un veidota ir viņa ķermeņa matērija. Jo labāk veidota ir cilvēka ķermeņa matērija, jo augstāk attīstīta ir viņa dzīve. Cilvēka attīstības pakāpi nosaka viņa organisma matērija. Jo augstāk attīstīta ir cilvēka apziņa, jo vairāk viņš ir saistīts ar zvaigznēm un planētām. Ja cilvēks spēj izmantot visu kosmosa sauļu ietekmi – viņš sasniedz pilnību.

Cilvēka smadzenēs ir viena saule, ap kuru kustas visas planētas. Tā, kā mēs to redzam debesīs, tas notiek arī smadzenēs. Tas, ko mēs saucam par spēka kustību, par spēku centriem, nav nekas cits kā kosmisko ķermeņu ietekme uz smadzenēm.

Gandrīz visām planētām ir attiecīgi punkti galvas smadzenēs.

Jupitera punkts ir galvvidū. Saturna – sanos, galvas augšdaļā, Veneras –vidū, pieres augšējā daļā un pakausī. Marsa punkts atrodas abās pusēs virs ausīm. Jupiters nosaka pieres augstumu, Saturns –domāšanas, apziņas paplašināšanos. Mēness nosaka pieres platumu. To nosaka arī Marss. Visas planētas ietekmē smadzenes, zemes un zvaigzne tāpat.

Saules spēki organizē sirdi un plaušas. Saturna spēki organizē aknas un kaulus. Marsa spēki –žultspūsli un dzimumorgānus. Jupitera spēki – kuņģi un saules pinumu. Veneras spēki –nieres.

Merkūrija un Mēnes spēki pārvalda smadzenes un nervus. Mēness ietekmē arī sievietes dzimumorgānus. Liesa ir Saules enerģijas vadītāja un atrodas Saules ietekmē.

Saule ietekmē galvenokārt saules pinumu un veģetatīvo nervu sistēmu. Lai koordinētu sava organisma spēkus, cilvēkam jāapvieno veģetatīvā un smadzeņu nervu sistēma, kā arī kaulu un muskuļu sistēma. Ja cilvēks nevar dot pareizu izpausmi saviem garīgajiem spēkiem, viņš kļūst rupjš.

Cilvēka uzdevums ir harmonizēt sava organisma spēkus, tādēļ jābūt saskaņā ar visām zvaigznēm. Šodienas cilvēks neuzņem kosmosa enerģijas pareizi, rezultātā noteiktās organisma vietās uzkrājas vairāk enerģijas, nekā vajag, bet citās – mazāk. Šī  nepareizā enerģiju sadale organismā rada nelaimes un ciešanas, neapmierinātību. Arī visaugstākās enerģijas, sablīvētas vienā vietā, rada nospiedošus stāvokļus.

Saules ietekmē mostas cilvēka kosmiskā apziņa. Saule ir tā, kas modina cilvēka domu. Saule ir dzīva, kolektīva būtne, kurai ir kosmiskā apziņa. Viņa ir doma. Kad šī kosmiskā, Dievišķā apziņa cilvēkā mostas, saule sāk domāt viņā. Tad cilvēks ir vesels un ilgi dzīvo.

Planētam ir sakars ar metāliem. Mēnesim ir sakars ar sudrabu, Saulei – ar zeltu, Marsam – ar dzelzi. Ja cilvēka asinīs trūkst kāds elements, viņš saslimst. Lai uzlabotu viņa veselību, šis elements jāienes viņa asinīs. Katrs fiziskā ķermeņa traucējums – veģetatīvajā vai smadzeņu nervu sistēmā – liecina par kāda elementa trūkumu asinīs. Ja cilvēks palielina nepieciešamā elementa daudzumu, organisma stāvoklis uzlabojas. Asinīs iztrūkstošais elements tiek papildināts ne tikai ar uzturu, bet arī ar domām un jūtām. Ir gadījumi, kad organisms jūt nepieciešamību pēc noteiktām domām un jūtām. Tam noteikti ir jāieiet cilvēka prātā un sirdī. To zinot, pielietojiet astroloģiju sevis audzināšanā, lai attīstītu savu nervu sistēmu. Pēc tam ar savām domām un jūtām ienesīsiet asinīs visus elementus, kuru trūkumu jūtat.

Saldais ķirsis ir Veneras ietekmē, tāpat ābols. Augi un augļi satur noteiktu enerģiju atkarībā no planētām, ar kurām tie saistīti. Planētas savukārt ir saistītas ar zodiaka zīmēm. Ja gribat kaut kā ietekmēt savu raksturu, jums jālieto tāda pārtika, kas dod nepieciešamās enerģijas.

Saules un arteriālo asiņu saikne slēpj sevī harmoniju starp domām un jūtām, kuru rezultātā attīrās cilvēka asinis. Un otrādi: harmoniskas cilvēka domas, jūtas un rīcība harmonizē Saules, Mēness un Zemes enerģijas, kā rezultātā cilvēks priecājas par dzīvi un izmanto tās labumus.

Katrs aizsērējums jūtās ienes anomāliju sirds funkcijās; rezultātā izmainās pulss. Lai atjaunotu normālu sirdsdarbību, cilvēkam jānonāk harmonijā ar dabu, jāsaista savs pulss ar kosmiskās sirds pulsu. Katrai planētu sistēmai tāpat ir sava sirds, kas saistīta ar kopējo, kosmisko sirdi. Mūsu Saules sistēmas sirds ir Saule. Ritmisku asiņu kustību cilvēka sirdī nosaka Saules ritmiskie viļņi. Desmit dienas veiciet šādu pētījumu: katru dienu trīs reizes (no rīta, pusdienā un vakarā) iedziļinieties sevī un sakiet: „Es gribu, lai mana sirds sitas ritmiski, saplūst ar Saules pulsu un pareizi sūta enerģiju visai pasaulei.”

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!