<< Visi raksti

Homoseksuālisms

0

1045

Alise Anna Beilija @ 2017-01-21

Pašlaik viena no galvenajām problēmām psihologam, un mazākā mērā - mediķim, ir kā vīriešu, tā sieviešu homoseksuālisma vēršanās plašumā. Tika izvirzīti dažādi argumenti, lai pierādītu, ka tādu nenormālu attīstību (un interesi par tik neveselīgu tendenci) nosaka rases pāreja uz androgīnu attīstības ceļu un pakāpenisku nākamā hermafrodīta - vīrieša vai sievietes - dzimšanu. Tā nav patiesība. Homoseksuālisms ir lemūriskā laikmeta seksuālo pārmērību „atlieka" un, ja vēlaties, Ir Iedzimts netikums. Šodien homoseksuālās noslieces demonstrē tie Ego, kas individualizējās un iemiesojās tajā plašajā laika periodā. Seksuālā iekāre toreiz bija tik liela, ka normālas dzimumattiecības neapmierināja tā laikmeta progresīvā cilvēka nepiesātināmo vēlmi. Dvēseles spēks, kas strāvojas cauri individualizācijas procesam, veicināja zemāko centru aktivitāti. Tādējādi ari tika praktizētas aizliegtas metodes. Vairākums cilvēku, kas tās tolaik praktizēja, tagad atrodas iemiesojumā, un viņu senie ieradumi ir pārāk spēcīgi. Viņi jau ir pietiekam! tālu tikuši savā evolūcijas ceļā, tādēļ zāles viņiem ir jau sagatavotas, - ja vien viņi gribēs tās izmantot. Viņi samērā viegli spēj pārnest seksuālo impulsu uz rīkles centru un tādējādi kļūt par radošām personībām augstākajā izpratnē, pareizi un konstruktīvi izmantojot sajusto enerģiju. Daudzi no viņiem jau ir automātiski sākuši to darīt. Tomēr ir labi zināms, ka tā saukto "māksliniecisko” dabu vidū homoseksuālitāte ir ļoti izplatīta. Es saku ,tā saucamo", jo īsts radošais mākslinieks nav senu sliktu noslieču upuris. Šeit ir jāpiemin, ka pastāv trīs homoseksuālisma veidi:

Tas ir senu netikumīgu ieradumu sekas. Mūsdienās tas ir galvenais cēlonis, kas norāda uz:

a) individualizāciju uz šīs planētas, jo tiem, kas individualizējās Mēness ķēdē, nav šo bīstamo noslieču;

b) uz nosacīti augstu attīstību savā evolucionārajā ceļā tiem lemūriskā laikmeta ego, kas padevās šīs vēlmes apmierināšanai:

c) konsekventu seksuālās maģijas izpēti plus pastāvīgu, nepiesātināmu fizisko seksuālo vēlmi.

Atdarinošais homoseksuālisms. Daži cilvēki atdarināja savu šķiru labākos pārstāvjus (ja var lietot tik paradoksālu izteicienu) un apguva netikumīgo ieradumus, kuri citos apstākļos viņiem nepiemistu. Tas šodien ir viens no galvenajiem cēloņiem, kas sakņojas pārāk darbīgā iztēlē, gan vīriešu, gan sieviešu seksuālā dabā un miesaskārīgā ziņkārībā. Es to saku informācijai. Šajā kategorijā ietilpst daudzi homoseksuāļi un lezbietes.

3. Ļoti reti, ārkārtīgi reti hermafrodītisma gadījumi, šie cilvēki, savienojot sevī abus dzimumdzīves aspektus, saduras ar reālu problēmu. Tās sarežģītība pieaug reizē ar cilvēku tumsonību, nevēlēšanos skatīties sejā faktiem, nepareizu audzināšanu agrā jaunībā un plaši izplatītu neizpratni. Tādi gadījumi ir visur, kaut arī to skaits salīdzinājumā ar iedzīvotāju kopskaitu tomēr ir nenozīmīgs. Taču fakts, ka viņi pastāv, ir patiesi interesants medicīnā un izraisa dziļu žēlumu un līdzcietību humānistā un saprotošā psihologā. Šie hermafrodīti ir grūtā situācijā.

Psihologi, sociālie darbinieki, ārsti un tie, kas nodarbojas ar grupas apmācību, pastāvīgi saduras ar šo problēmu. Tādēļ ir labi, ka šeit tiek apgaismotas atšķirības starp šiem veidiem un ieviesta papildu skaidrība šajā jautājumā.

Augšminētajā jūs arī pamanīsit to, ka, - kā to varēja sagaidīt, šī slimīgā netikuma saknes iestiepjas astrālajā ķermeni jeb jūtu ķermenī, sajūtu ķermeni. Tieši tādēļ es arī sāku runāt par to. Būtu interesanti veikt analīzi, klasificējot labi zināmos saasinājumus, saslimšanas un traucējumus pēc impulsiem, kas tos radījuši. Tikai nedaudziem no tiem ir mentāls iemesls, neraugoties uz to, ko varētu iebilst „Kristīgās zinātnes" vai „Mentālās zinātnes" pārstāvji. Iespējams, ka šie traucējumi nav nepareizas cilvēku domāšanas sekas, lai gan nepareiza domāšana var pasliktināt vai pastiprināt jebkuru ļaunumu. Daudzas kaites, vai pat to vairākums, kas moka vidusmēra cilvēku, ir astrālu cēloņu vai kādas iegribas sekas. Noformulētā vēlme izpaužas kādā darbības veidā. Un homoseksuālisms ir viena no visspilgtāk izteiktajām tādas aktivitātes formām. Citas mantotās slimības cilvēcē bieži vien nav tik viegli atklājamas un nosakāmas. Vīrietis vai sieviete kļūst par slimības vai ciešanu upuri, bet to cēlonis - fizisks vai psiholoģisks - slēpjas senā pagātnē, un pats upuris (ar viņa aprobežotajām zināšanām) nespēj nedz izpētīt šo pagātni, nedz noskaidrot cēloni.

 

Alises Annas Beilijas konspektu fragmenti 

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!