<< Visi raksti

Dziedinošā meditācija ra ma da sa, sa sai so hung

0

1407

ŠAKTA KAURA KHALSA @ 2015-04-23

Sat nam rāsajan ir kundalini jogas atzars, kas saistīts ar dziedniecību. Tas nozīmē patiesības izpausmes visaptverošais dziedinošais spēks. 16.gs. to ieviesa indiešu svētais un sikhu garīgais skolotājs guru Rāms Dass. Ar šo meditatīvo metodi dziednieks rada svētu telpu, kurā izdziedināšana var notikt dabiskajā veidā.

Meditācijās, kas paredzēta sevis vai citu dziedināšanai, bieži tiek izmantota dziedinošā mantra  ra ma da sa, sa sai so hung.  Šeit aprakstītas divas meditācijas, kurās tiek skandēta šī mantra. Šīs meditācijas var izpildīt arī grupā, kuras centrā atrodas cilvēks vai cilvēki, ko paredzēts dziedināt. Ja viņu nav klāt, meditāciju iztēlojas tos domās. Mantras tulkojums ir šāds:

Ra –saules enerģija

Ma – mēness enerģija

Da – zemes enerģija

Sa - Visaugstākais,  Visuma enerģija

Sai – iemiesošanās šajā personā

So – personas saplūšana ar sa

Hung –vibrējošs un reāls Visaugstākais

Apsēdieties sakrustotām kājām un taisnu muguru. Salieciet rokas elkoņos un tuviniet tos sāniem. Plaukstas ir pavērstas ar delnām pret debesīm, plaukstu locītavas atliektas 45 grādu leņķī pret ķermeni. Acis aizvērtas, un skatiens koncentrēts uz trešās acs punktu. Katrā elpas vilcienā vienu reizi atkārtojiet mantru. Izrunājot pirmo sa un izrunājot hung, ievelciet nabu. Abas zilbes jāizrunā aprauti, hung jāvibrē deguna saknē. Pārējās zilbes jāskandē spēcīgi, ar visu elpu. Turpiniet 5-11 minūtes, pakāpeniski palielinot laiku līdz 31 minūtei. Ieelpojiet, aizturiet epu un lieciet cirkulēt dziedinošai enerģijai vai sūtiet to personai, kuru jūs vēlaties dziedināt. Izelpojiet un atslābinieties.

MEDITĀCIJA MŪSU PLANĒTAS VESELĪBAI

Mēs varam palīdzēt mūsu planētai un visai dzīvai radībai uz tās, sūtot savu labo gribu.  Ar meditācijas palīdzību sūtot dziedinošo enerģiju un lūgšanas mūsu Zemei, mēs radām enerģijas lauku, kas ietekmē visu planētu.

Šim nolūkam izmantojiet ra ma da sa meditāciju, kas aprakstīta iepriekš, vai izsakiet pozitīvu apliecinājumu, piemēram: „Lai Dievs svētī šo zemi ar mieru” vai „Lai pār zemi valda miers.” Vienā elpas vilcienā pa sakiet vienu mantru vai vienu apliecinājumu. Turpiniet 11 minūtes vai ilgāk. Sasēdieties aplī un iztēlojieties, ka meditācijas grupas centrā atrodas Zeme.

Avots: Šakta Kaura Khalsa, Kundalinī joga.  Zvaigzne ABC.

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!