<< Visi raksti

Kā mīlēt jogas meiteni

0

1356

Prairie yogi @ Yogi.lv @ 2014-03-11

Šī brīnumainā būtne mirdz ar spilgtu enerģiju un nenozūdošu smaidu. Viņas veģetārais, reizēm vegānais, dzīvesveids parāda viņas mīlestību pret visām dzīvām būtnēm. Viņa ir tikpat sarežģīta, cik skaista. Savā dziļākajā būtībā, viņa ir gaisma būtne ar asu prātu, lieliska sieviete, ar kuru vadīta savas dienas. Un, ja tev ir paveicies un šī būtne ir tev blakus, tad atceries par dažām būtiskām niansēm, kā mīlēt šādu būtni.

Esi gatavs savas dzīves lielākajam braucienam
Jogas meitene noteikti gribēs izmēģināt visu, ko dzīve spēj sniegt, izbaudot katru mirkli. Esi gatavs izmēģināt jaunas lietas un atrast jaunu piepildījumu ierastajās. Viņa mīlēs tevi par tavu vēlēšanos būt atvērtam un izmēģināt visu jauno, kas ir ārpus tavas komforta zonas.

Dzīvo šajā brīdī
Dzīvot šajā brīdī ir viņas mērķis nr.1. Viņa tiecas izgaršot katru mirkli, lai ko arī tas nestu sev līdzi. Aizved viņu lasīt zemenes un vēro kā viņa izbauda šī mirkļa burvību. Zemenes, zeme un smaids. Tik vien tev vajag. Iekodies ogā un tu sapratīsi, ka tā nekad nav garšojusi tik labi. Aizved viņu tālā ceļojumā uz eksotisku zemi, un viņa nostāsies ielas vidū, atpletīs rokas un ieelpos to visu sevī. Ceļojumi un piedzīvojumi ielīksmo viņas sirdi. Esi kopā tajā ar viņu.

Tici viņas sapņiem
Protams, sapņi ir visiem, bet, pateicoties tam laikam, ko viņa pavada uz jogas paklājiņa, praktizējot apzinātību, jogas meitene ir daudz ciešāk saistīta ar saviem sapņiem, un dzīves jēgu. Lūkojoties sevī iekšā, savas prakses laikā, viņa ir spējusi nokoncentrēties uz to, ko viņa patiešām vēlas no dzīves un nodomi, kurus viņa rada savas prakses laikā bieži, ja ne vienmēr, piepildās. Kad viņa dalās savos sapņos ar sevi, nesmejies. Jo no visiem, kurus tu pazīsti, viņai ir vislielākās iespējas realizēt savus sapņus.

Veicini viņas radošumu
Vienalga, vai viņa fotografē, taisa horeogrāfiju vai ko citu, saproti, ka šīs radošās darbības ir viņas būtības izpausme, kas paplašina viņu un atbrīvo. Apmeklējiet kopā kādu radošu meistarklasi un radiet kaut ko, ko varat paturēt par piemiņu no šī skaistā piedzīvojuma. Nopērc ūdenskrāsas un papīru un pārsteidz viņu. Apsolām, ka par šo, viņa metīsies tavās skavās, un tu saņemsi lielu buču.

Baro gan viņas ķermeni, gan dvēseli
Pārsteidz viņu ar gardu, ekoloģisko maltīti diviem. Lai tā ir veģetāra un garšīga. Tas viņu pārliecinās un atstās labu iespaidu par tevi. Viņa būs laimīga par tavu izrādīto iniciatīvu, un galvenais, ēdiens apmierinās viņas vajadzības. Saki viņai, ka mīli viņu. Pats svarīgākais, saki viņai, kāpēc tu viņu mīli! Viņa nekad neaizmirsīs tavus vārdus, taču tavai darbībai tie ir jāpapildina. Turi viņas roku ik mirkli, kad viņa šaubās. Vienmēr saki viņai, ka lepojies. Bet pats svarīgākais - mīli viņu! Un, ja tu mīli viņu – kāp virsū uz jogas paklājiņa.

Foto: iStock.com

 

Komentāri

Pievienot komentāru

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!