<< Visi raksti

Kundalinī jogas vingrinājumi iekšējo dusmu pārvarēšanai

0

1656

ŠAKTA KAURA KHALSA @ 2015-03-01

Spriediet paši. Ja jūs šo kriju izpildīsit dažas dienas, visdziļākās dusmas, kuru dēļ jūs ciešat un kuras dažādās izpausmēs iznirst no jūsu zemapziņas, pazudīs. Šīm iekšējām dusmām jāizkļūst laukā. Tām jāatrod izeja. Kāpēc jums labprātīgi neizvadīt tās āra? Kāpēc ciest? Šis ir ļoti spēcīgs vingrojums, pēc tā jūs izjutīsit ekstāzi. Kad iekšējās dusmas būs izvadītas, jūsos paliks tikai gudrība.

- Jogī Badžans

Šī krija ir paredzēta, lai ar spēku atbrīvotos no iekšējām dusmām, kuru likvidēšanai būtu nepieciešami daudzi gadi.

CĪŅAS POZA

Apsēdieties ar taisnu muguru. Savelciet pirkstus ciešā dūrē un sāciet „sist” gaisu starp rokām un saules pinumu. Augšdelmi krustosies krūšu augstumā. Kad tie krustojas, spēcīgi skaitiet mantru Har (visaugstākais). Skandējot mantru, ievelciet nabu. Skaņu r izrunājiet vibrējoši, piespiežot mēli pie mīkstām aukslējām. Turpiniet sist ar dūrēm. Sitiet spēcīgi, lai viss ķermenis nodreb. Ar pārliecību skandējiet mantru. Turpiniet 7 minūtes. Tad dziļi ieelpojiet. Krūšu priekšā sasprindziniet rokas kā dzels stieņus. 10-15 sekundes aizturiet elpu, tad izelpojiet. Atkārtojiet vēl 2 reizes. Aizturot elpu pilnībā sasprindziniet rokas. Tad atslābinieties.

Lai Dievs jums piešķir spēku attīstīt savas spējas, attīrīt sevi un izprast savu dvēseli. Esiet labestīgi un līdzjūtīgi. Lai visi jūs iemīl. Lai šī diena atnes jums spēku pilnveidoties. Lai jūsu dzīves pamatā vienmēr ir viens vienīgs moto: „Es dzīvoju žēlsirdības vadīts, un es atradīšu žēlsirdības taku.

- Jogi Badžans

MIERĪGĀ MEDITĒŠANA

Apsēdieties ar taisnu muguru. Aizveriet acis. Uzlieciet plaukstas vienu virs otras uz sirds centra. Ieejiet dziļā un mierīgā meditācijā. Ļaujieties, izjūtiet un iztēlojieties, ka jūs neeksistējat. Vienkārši palaidiet sevi vaļā. Atbrīvotais spēks tiek aizstāts ar neitrālo patību. Tā jūsu enerģija izlīdzinās. Turpiniet 8 minūtes. Ieelpojiet, izelpojiet un atslābinieties. 

Avots: Kundalinī Joga, Zvaigzne ABC

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!