<< Visi raksti

Kā Lingams kļuva par Šivas fallisko atveidojumu?

0

1502

Osho @ 2015-04-13

Lingams ir simbolisks Šivas falliskais atveidojums. Miljoniem tempļu ir veltīti Šivas lingamam. Patiesībā jūs nekad neatradīsiet viņa paša statuju. Viņa statujas ir pilnībā izzudušas, tikai šis simbols ir saglabājies.  Šis simbols nav tikai lingams. Tas ir arī joni. Tas simbolizē gan sievieti, gan vīrieti. Tas ir vīrietis sievietē; tas ir saule mēnesī. Tas ir, kad vīrietis satiek sievieti.  Tas ir iņ un jaņ ciešā, seksuālā apskāvienā. Tas norāda uz to, kā iekšējais vīrietis ir saticis iekšējo sievieti, jo tam, kas ir iekšā, nav sejas. Tieši tādēļ Šivas statujas ir izzudušas. Iekšā ir tikai enerģija; līdz ar to lingamam nav formas, tā ir tikai enerģija.

Stāsts ir šāds. Šiva mīlējās ar Devī,savu dzīvesbiedri. Un, protams, kad Šiva mīlējās ar savu dzīvesbiedri, tad tā nav vienkārša mīlestība. Un viņš nemīlējās ar aizvērtām durvīm. Durvis bija vaļā.  Bet dievu pasaulē bija radusies kāda steidzama vajadzība, un Brahma un Višnu, un vesels dievu bars bija atnākuši pie Šivas, lai lūgtu padomu kā atrisināt steidzamo problēmu. Viņi ienāca istabā. Šivas privātums pārtapa tirgus placī, bet viņš bija tik ļoti iegrimis mīlēšanā, ka nepamanīja, ka šis pūlis viņu vēro. Visi diev kļuva par vuāristiem. Viņi nespēja aiziet, jo notiekošais bija apbrīnas vērts. Tur bija tik liela enerģija. Viņi nespēja aiziet. Viņi nespēja iejaukties, jo notiekošais bija tik svēts.

Un Šiva turpināja mīlēties un mīlējās un mīlējās, un mīlējās. Dievi jau sāka uztraukties, vai viņš vispār kādreiz rimsies.  Bet viņiem bija problēma, kuru vajadzēja steidzami atrisināt.  Taču Šiva bija pagalam aizrāvies. Viņš neatradās šeit, Devī nebija šeit. Vīrietis un sieviete bija pilnībā saplūduši viens ar otru. Bija izveidojusies vienība, lieliska sintēze, dižens enerģiju orķestris.

Viņi vēlējās palikt, bet tad nobijās no citiem dieviem. Tā strādā puritāņu prāts. Viņi ar lielu interesi skatījās un vēroja, bet viņiem bija bail, jo viņu prestižs būtu apdraudēts, ja citi redzētu viņus skatāmies un vērojam, un priecājamies. Tāpēc viņi visi nolādēja Šivu: „No šīs dienas tavs veidols pazudīs no pasaules, un tevi mūžam atcerēsies kā fallisku simbolu.” Kā lingamu iekš joni, kā sauli mēnesī, kā dārgakmeni lotosā. „Nu tevi vienmēr atcerēsies kā seksuālu orgasmu.” Tas bija kā lāsts. 

Citi dievi nolādēja Šivu, bet manā skatījumā šis lāsts ir izrādījies par svētību, jo šis simbols ir patiešām skaists. Tas ir vienīgais simbols pasaulē, kuru pielūdz kā Dievu. Bez jebkāda nosodījuma.

 Hinduisti ir pavisam aizmirsuši, ka tas r falla simbols, viņi pat nedomā, ka tas ir fallisks. Viņi ir to pieņēmuši sirds dziļumos. Un šis simbols ir skaists, jo tas ietver ne tikai Šivu, tajā ir arī joni. Lingams ir ievietots joni, abi satiekas. Tā ir satikšanās, orgasms, enerģiju saplūsmes vienā simbolā.

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!