<< Visi raksti

Tantrisma briesmas

0

1649

Omrāms Mihaels Aivanhovs @ 2015-08-15

Eksistē seksuālā spēka paaugstināšanas mācība, ko Indijā un Tibetā sauc par Tantra-jogu. Tā ietver dažādas metodes, par vienu no tām es jums pastāstīšu. Jogs daudzus gadus mācās izprast, kas ir mīlestība, - viņš meditē, gavē, veic elpošanas vingrinājumus. Kad jogs ir sagatavots, viņam izvēlas jaunu sievieti, kas arī ir izglītota šajās praksēs, un četrus mēnešus abi dzīvo vienā istabā. Viņš pilnībā kalpo viņai, to dievinot un uzskatot sievieti par Dievmātes izpausmi, taču tai nepieskaras. Pēc tam viņi guļ vienā gultā; četrus mēnešus sieviete guļ līdzās vīrietim pie labā, pēc tam pie kreisā sāna. Arī tad viņi viens otram nepieskaras. Beidzot, kad viņi ir sasnieguši pašsaval-dības augstāko meistarību, viņi sāk skūpstīties un vienojas dzimumaktā, kas var ilgt stundām bez ejakulācijas no vīrieša puses.

Visai maz būs cilvēku, kas izpratīs, ko tas nozīmē, jo parasti izjūtot seksuālo tieksmi, cilvēki cenšas to apmierināt. Saskaņā ar Tantra-jogas mācību šīs kvintesences izšķērdēšana nes nāvi, turpretī tās sublimācija nozīmē mūžīgo dzīvošanu. Tieši tā daži iesvētītie ir sasnieguši nemirstību. Jā, jā - tie nav tukši vārdi. Viņi ir kļuvuši nemirstīgi.

Lai bez apdraudējuma nodotos fiziskajai mīlestībai, instinktiem, kaislei, jutekliskumam, baudu okeānam, jābūt ārkārtīgi spēcīgam un šķīstam. Tie, kuri to spēj, no dzīlēm izceļ patiešām dārgas pērles, - gluži kā zvejnieki, kas nirst okeānā, lai atrastu pērlenes, nesāpinoties aļģēs un nenonākot haizivs zobos. Taču visiem šāda pieredze neder. Jāprot valdīt pār šo milzīgo spēku, lai uzdrošinātos tam stāties pretī, tāpēc es jums neiesaku praktizēt Tantra-jogu, vien izklāstu dažus tās aspektus.

Ja esat pacēlušies līdz virsapziņai, jūs novērtējat šo mīlestību, kas ir izplatīta visā Visumā, un ir paša Dieva būtība. Tad bez bailēm varat atļauties visu. Šādā gadījumā neviens nespēs kaitēt vai nomelnot; jūs negrēkosit. Tomēr, ja neesat sasnieguši tādu līmeni, nebēdājieties. Uz zemes ir maz tādu, kuri var atļauties nolaisties savas iedabas dziļumos, lai spētu visu mainīt, sublimēt, padarīt skaistu un šķīstu, kas nozīmē savienot augstāko ar zemāko. Bet, ja nesasniedzis augstāko pasauli, uzsāksit lejupslīdi, zemākā pasaule jūs iznīcinās, jo neesat aizsargāts, neesat bruņots, un jums nav nekā, lai elles matēriju pārvērstu par pērli, zeltu vai dārgakmeni.

Lūk, elles un ļaunuma noslēpums. Tikai tad, kad esat virsotnē, varat izprast ļaunuma jēgu. Līdz tam ļaunums ir neizprotams. Ļaunuma jautājumu nevar atrisināt ar prātu, mācīšanos un lasīšanu; ļaunums stāv augstāk par cilvēka saprašanu. Patiesībā jau tāda ļaunuma nemaz nav.2 Ļaunums ir ļaunums tikai vājajiem. Tiem, kuri nav sagatavoti, kas neprot to izmantot, ļaunums eksistē kā varens spēks. Taču Dieva bērniem, Lielajiem Skolotājiem ļaunums, par kuru kristīgā baznīca tik daudz runā, to neizprotot, ir vērtīga un bagāta matērija, ko tie izmanto savā darbā.

Būdams Indijā, tikos ar jogiem, kurus sauc par sidhām. Tie ir cilvēki, kuriem nekas nešķiet netīrs un pretīgs; viņi pārtiek no atkritumiem, dzīvnieku iekšām un ekskrementiem, no visādiem draņķiem, lai iegūtu maģiskas spējas. Tas patiešām tā ir, - pats savām acīm redzēju. Tikai, manuprāt, diez vai vajadzētu izmantot tik jocīgas un neestētiskas metodes.

Es neatbalstu tantrisko metožu izmantošanu, jo īpaši, ja tās praktizē rietumnieki. Seksuālā spēka sublimācijai Vispasaules Baltās Brālības mācība iesaka citas metodes, un, kad par tām uzzināsit vairāk, redzēsit, ka tās ir pārākas par kristiešu šķīstuma un tikluma tradīcijām, kas vīrieti padara par einuhu; mācība ir pārāka par doktrīnām, kas tantrisma aizsegā ievelk cilvēkus seksuālās pārmērībās. Pagājušajā gadsimtā angļu okultists Alisters Kroulijs, gribēdams izdarīt Tibetā redzētajiem līdzīgus eksperimentus, nodevās melnajai maģijai. Viss beidzās ar to, ka dažas sievietes, kas eksperimentā piedalījās, sajuka prātā. Protams, šim cilvēkam bija spējas, bet par kādu cenu iegūtas!

Tādēļ neiesaku iesaistīties šādos eksperimentos, jo tas var slikti beigties. Lai praktizētu tantrismu, jābūt ārkārtīgi labi trenētam, jāprot valdīt pār sevi, bet pat tādā gadījumā tas ir riskanti. Ja jūs patiešām vēlaties sublimēt seksuālo spēku, labākais risinājums ir ievērot mērenību, un mīlestībai pievērsties vien homeopātiskās devās, tas nozīmē - attiecībās panākt, ka spējat apmierināties ar skatienu, smaidu, dažiem vārdiem, rokas spiedienu. Ja vēlēsities tuvošanos sasteigt, būs diezgan sarežģīti: reiz apdedzinājies, jūs vairs nespēsit sevi kontrolēt un apvaldīt savas enerģijas. Šādā gadījumā nudien nav jēgas runāt par tantrismu!

Omrāms Mihaels Aivanhovs grāmatu fragmenti

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!