Īsā vizītkarte

• 2012. gadā radīja jogas telpu Savitriji, kur pasniedz kundalini jogu un  organizē sarunu vakarus

Lauras pieredze kundalini jogā:

-grupu nodarbības jogas telpā Savitriji

-individuālās nodarbības

-nodarbības bērniem M.montessori pirmsskolas izglītības iestādē „Pērļu māja"

-joga darba vietā (pieredze Stenders un Nordea Finance Latvia)

-nodarbībās iekļauju dažādus mūzikas instrumentus (Nils Īle&grupa – perkusijas; Kinga Pool – gongs) 

• Precējusies, Lotas un Lūkas mamma

• Ļoti garšo kinza, svaigas zemenes un visi zaļumi no pašu dārza. Šobrīd manā  garšīgo lietu topā ir samosas pēc Ērikas Ērenpreisas receptes

• Mans lielākais izaicinājums: „pieņemt pat to, ko nevar saprast” (vienā no Sarunu vakariem uz šo aicināja draugs Andžejs Reiters)

Kundalini joga ir ceļš, kas nekad nebeidzas. Brīnumi notiek, ejot pa šo ceļu ik uz soļa. Ja man būtu tēlaini jāizsakās, es teiktu, ka kundalini joga ir kas balts, tīrs un tuvs. Apzināšanās un radošā potenciāla celšana, mīlestība pret sevi un citiem, došana, ņemšana.

Joga man ir palīdzējusi apzināties sevi, savas iespējas. Vienkāršos vārdos, esmu kļuvusi pieņemoša pati pret sevi. Zinu, ko varu un apzinos, ka varu daudz. Pasaule ir pilna iespējām un labiem cilvēkiem, vajag tikai pamanīt! 

Vēl svarīgi ir būt pašam, jo nav jēgas izlikties par to, kas neesmu. "I am" ir viena no biežāk skandētajām kundalini mantrām manās mājās.

Pateicoties kundalini jogai šovasar jau ceturto reizi notika paradīze sievietes dvēselei "Šabads Sievietei", kuru uzsākām mēs, sešas draudzenes laikā, kad mācījāmies kundalini jogas skolotāju kursā. Arī šis ir viens no brīnumiem, jo Šabads Sievietei ir īpašs. Pasākums, kas transformē un pilnībā izrauj no ierastās dzīves. Un manas piecas Šabada kolēģes ir unikālas, paldies viņām par to!

To brīnumu sarakstu es varētu turpināt ilgi un droši varu teikt, ka tie notiek tieši pateicoties kundalini jogai un meditācijām. 

Skolotājs Jogi Badžans teicis, ka pateicība ir augstākā joga. Ļoti cenšos to vienmēr atcerēties, īpaši ar saviem bērniem, jo viņi ir mani lielākie skolotāji.

Esmu no sirds pateicīga, ka Augstāki spēki man devuši iespēju iepazīt kundalini jogu.

Lauras Vanagas -  Mickevičas raksti: