<< Visi raksti

Kundalini jogas skolotāja- Evija Blūmentāle

0

1383

yogi.lv @ 2015-04-23

Jogas centra Kundal izveidotāja

Kundalini jogas skolotāja

 

1. Cik ilgi nodarbojaties ar jogu un cik ilgi pasniedzat?

Es nodarbojos ar jogu 7 gadus.

2. Vai atceraties savu pirmo jogas nodarbību?

Jā, es ļoti labi atceros savu pirmo jogas nodarbību, jo tas bija ļoti liels piedzīvojums. Aizgāju uz iepazīšanās nodarbību, lai arī man nebija nekādas informācijas par šīs jogas veidu, tādēļ, ka tā bija otrā nodarbība Latvijā. Iepriekš nebiju skaitījusi mantras ,un daži vingrinājumi man šķita neiedomājami grūti. Nodarbības laikā domāju, tas nav man. Bet viss mainījās pēc nodarbības, kad noskaņojums bija tik labs un jutos spēka pilna, laimīga un enerģiska! Mans lēmums bija - tas tomēr ir domāts man.

3. Kas Jūs pamudināja sākt nodarboties ar jogu?

Kad man bija 23, mana dzīve pilnīgi mainījās, par lielu laimi, tas viss notika uz labu. Sapratu, ka man vēl visa dzīve priekšā. Domāju par to, kā es to dzīvošu, un ko es vēlos darīt. Meklēju iespēju sevi fiziski un garīgi pilnveidot. Daudz manu iekšēju atklājumu sakrīt ar jogas mācību un deva iedvesmu iet tālāk. Jau toreiz man bija liela vēlme palīdzēt citiem, bet nezināju, ko es varētu darīt, lai arī man pašai tas sniegtu gandarījumu.

4. Kā un kāpēc izvēlējāties tieši šo konkrēto jogas veidu?

Es neizvēlējos, kundalini joga izvēlējās mani. Tā bija laimīga sakritība, gribēju padziļināt zināšanas par jogu un tai laikā sertifikātu pirmo reizi Baltijā varēja iegūt tieši kundalini jogai.

5. Ar ko tas atšķiras no citiem jogas veidiem? Kas tajā ir īpašs atšķirīgs?

No citiem jogas veidiem tā atšķiras ar tehniku, ir nedaudz savādāki vingrinājumi. Mantras skaitam citā valodā. Man grūti vērtēt, jo neesmu speciālists citos veidos. Katrā ziņa kundalini joga sniedz daudz enerģijas un var iegūt ātrāku rezultātu.

6. Kam/ kādiem cilvēkiem šis jogas veids ir piemērots?

Visiem cilvēkiem, kam ir vēlme pilnveidoties un uzlaboties.

7. Un kādiem, tieši pretēji -nepiemērots?

Tādus nezinu.

8. Kas Jūs iedvesmoja kļūt par jogas skolotāju?

Kļūt par skolotāju nebija mans mērķis. Iedvesmoja vairākas lietas, mani skolotāji, kuri bija gaiši, spēcīgi un staroja. Iedvesmoja cilvēki, ar kuriem mācījos. Pati mācība saskanēja daudz ar manām iekšējām izjūtām un deva man vairāk instrumentus, un iespēju uzlabot, sakārtot manu dzīvi. Šīs pozitīvās lietas gribējās nodot tālāk.

9. Kur apguvāt jogas skolotāja iemaņas?

2009. gada jūnijā es pabeidzu Kundalini jogas skolotāja izglītību starptautiskā 10 mēnešus garā izglītības programmā. Kopš tā brīža pasniedzu kundalini jogas nodarbības un apgūstu jogu otrā līmeņa mācībās.

10. Kur Jūs kā jogas skolotāju var sastapt ikdienā? Mani var sastapt jogas un veselības centrā Kundal, dažādos pasākumos un lekcijās, kas saistīti ar veselīgu dzīvesveidu un pozitīvu domāšanu.

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!