<< Visi raksti

Laura Vanaga Mickeviča - kundalinī jogas skolotāja

0

1460

Yogi.lv @ 2015-04-22

Kundalini jogas skolotāja

Jogas telpas Savitriji izveidotāja

Ar kundalini jogu nodarbojas kopš 2010. gada. Pasniedz kopš 2012. gada.

 

Vai atceries savu pirmo jogas nodarbību?

Jā, ļoti labi atceros pirmo nodarbību! :) Sajūtu vadīta, pieteicos uz hatha jogas nodarbību pie harizmātiskā skolotāja Arņa Siliņa. Tas bija kosmoss, kā tur nokļuvu. Vadījos pēc sajūtām, neviens man doties uz jogu nemudināja.  Tā nu nokļuvu grupā ar priekšzinām, kur “ bolīju”  acis, jo gandrīz visi man apkārt stāvēja uz galvas. Sajūta bija ļoti laba, jo skolotājs radīja miera sajūtu, ka visa jogas āsanu varēšana nāks ar laiku. Sēdēju un smaidīju. Atceros arī pirmo kundalini jogas nodarbību pie skolotājas Jolantas Vasermanes. Jutos kā mājās. Šī sajūta bija iemesls tam, kāpēc izvēlējos “ rakt”  dziļāk par kundalini jogu.

3. Kad tevi pamudināja sākt nodarboties ar jogu?

Tā bija iekšējā balss, kurai paklausīju un nonācu pirmajā jogas nodarbībā.

4. Kā un kāpēc izvēlējāties tieši šo konkrēto jogas veidu?

Jutu, ka tas ir mans.

 5. Ar ko tas atšķiras no citiem jogas veidiem? Kas tajā ir īpašs atšķirīgs?

Kā jau iepriekš minēju kundalini joga ir “ mana joga, kas paceļ mani, dod drosmi skatīties acīs jauniem izaicinājumiem un ļauj situācijas skatīt plašāk.Kundalini joga ir tik ļoti daudzšķautņaina un enerģiju raisoša, ka pirmās izmaiņas jūtamas jau pēc pirmajiem vingrojumiem. Tāpat kundalini jogas meditācijas ir īpašas, tās darījušas daudz brīnumu manā un manu tuvāko dzīvēs.

 6. Kam/ kādiem cilvēkiem šis jogas veids ir piemērots? 

Mūsdienīgiem cilvēkiem, kuriem ir steidzīgs ikdienas ritms un trauksmains dzīvesveids. Tāpat kundalini joga der mājsaimniecēm ar bērniem, kuras pamanās būt sociāli aktīvas (kā šobrīd es). Kundalini jogu var praktizēt ikviens!

7. Un kādiem, tieši pretēji -nepiemērots? 

 Iespējams, tas ir mans subjektīvs novērojums  no dzīves, bet tie, kuri praktizē hatha jogu, bieži vien neredz sevi kundalini jogā. Taču es noteikti aicinu pamēģināt ikvienu! Būs gan vajadzīgas vismaz trīs reizes, lai sajustu, vai tas “ der”  konkrētajam cilvēkam.

8. Kas iedvesmoja kļūt par jogas skolotāju?

Kundalini jogas skolotāja Jolanta Vasermane ar savu pasniegšanas veidu. Pateicoties tam, kā viņa vada nodarbības, es sajutu spēcīgu vēlmi mācīties kundalini jogas praksi.

 9. Kur apguvāt jogas skolotāja iemaņas? 

 Daya jogas centrā, starprautiskajā kundalini jogas programmā.

10. Kur tevi kā jogas skolotāju var sastapt ikdienā?

Jogas telpā Savitriji pirmdienās, plkst.18:30, adrese: Baltā pirts, Tallinas iela 71, Rīga, 3.zāle. www.savitriji.lv un facebook: savitriji.lv

Pasniedzu arī individuālās jogas nodarbības.

 

 Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!