<< Visi raksti

5 veidi kā efektīvi nostiprināt savu imunitāti

0

1491

Julie Morris @ 2015-04-02

Daudz svarīgāk par ārstēšanos ir profilakse. Šķiet, šo ir dzirdējis ikviens. Ja ikdienā mēs patstāvīgi rūpēsimies par sava ķermeņa imunitāti, tad mūs daudz mazāk piemeklēs dažādas saaukstēšanās slimības un infekcijas. Un brīžos, kad nespēsim no tām izvairīties, daudz ātrāk tiksim uz kājām.

Lūk, 5 veidi kā efektīvi un vienkārši stiprināt savu imūnsistēmu.

LIETO UZTURĀ ASĀS GARŠVIELAS

Asie pipari, tādi kā kajenas un halapenjo, satur dziedējošu vielu kapsaicīnu. Šī pati viela padara tos tik ļoti asus. Papildus tam, ka tas uzsilda ķermeni, kapsaicīns ir ļoti efektīvs asinsrites uzlabotājs. Tas palīdz uzturēt tīru ķermeņa iekšējo satiksmi, lai šūnas var efektīvi sadalīt barības vielas un attīrīt nevēlamās vielas. Kapsaicīns palīdz arī sadalīties gļotām, būtiski samazinot slimošanas ilgumu. Neliels daudzums šis vielas atrodas arī oregāno un kanēlī, taču visefektīvākie būs asie pipari.

LIETO SPIRULĪNU

Spirulīna ir ļoti, ļoti spēcīgs imūnsistēmas nostiprinātājs un tās darbības uzlabotājs. Pirmkārt, tāpēc, ka milzīgos daudzumos satur tik ļoti nozīmīgos makroelementus (piemēram, beta karotīnu), kas palīdz uzturēt holistiski veselu ķermeni. Otrkārt, spirulīna ir lielisks polisaharīdu avots, kas uzlabo ķermeņa cīņas spēju ar infekciju, uzlabo imūnsistēmas reakciju un veicina atveseļošanos.

UZŅEM PAPILDUS C VITAMĪNU

Vitamīns C ir viens no brīnumproduktiem, kas spēj labvēlīgi ietekmēt tik daudz ķermeņa funkcijas.  Tas uzlabo locītavu veselību, veicina sirds un asinsvadu sistēmas funkciju un vēl daudz ko citu. Taču viens no lielākajiem C vitamīna nopelniem ir milzīgā spēja uzlabot imūnsistēmas darbību un spēcināt to. Tam piemīt arī antioksidantu un pretiekaisuma īpašības, kas palīdz cīņā ar vīrusiem.  Svarīgi ir šo vitamīnu iegūt nevis no tabletītes, bet uzņemt caur augļiem – citrusi, ogas un dārzeņiem.

LIETO UZTURĀ FERMENTĒTOS PRODUKTUS

Iespējams, tas neizklausās pievilcīgi, bet baktērijas, kas fermentē produktus, sniedz lielu labumu visiem, kas vēlas uzlabot savu imūnsistēmas darbību. Šī baktēriju forma nodrošina līdzsvaru ķermeņa PH un zarnu mikroflorā, kas attiecīgi nodrošina visaugtāko ķermeņa spēju cīnīties. Vairums ekspertu fermentētu produktus ietekmi uz ķermeni salīdzina ar tabletēm, pateicoties to spējai “iedarbināt” ķermeņa spēju cīnīties. Ideāls produkts ir skābēti kāposti, fermentēti graudi vai skābpiena produkti.

ĒD ĶIPLOKUS

Ķiploks ir viens no vislabāk zināmajiem dabīgajiem antibiotiķiem un imunitātes uzlabotājiem. Vislabāk to ēst svaigu, tāpēc lieto to pie dažādām mērcītēm un humusiem, kad vien vari. 

Avots: juliemorris.net, Foto: pinterest

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!