<< Visi raksti

Ārstēšana ar ūdeni

0

2271

Pēteris Donavs @ 2014-06-08

Varenākās zāles pasaulē ir karsts ūdens. Mūsdienās cilvēks nezina kāds spēks slēpjas ūdenī, nezina kā dzert ūdeni un cik lielā daudzumā. Karsts ūdens tiek uzksatīts par vislabāko ārstēšanās metodi arī Tibetas Medicinā, jo tas ārstē no visām kaitēm. Tācu, lai pareizi attīītu un izārstētu savu ķermeni, ir jāzina pāris nianses, kuras minēsim šajā materiālā. Ja cilvēks saprastu ūdens īpašības, ar to varētu ārstēt visas slimības. Ūdenim, ko izmanto ārstēšanā, ir jābūt absolūti tīram.

Lielākā daļa cilvēka ķermeņa ir ūdens. Daudzi cilvēki slimo tādēļ, ka viņu organismam pietrūkst ūdens. Mitrums, ūdens dod siltumu. Ūdens trūkums pazemina ķermeņa temperatūru, Cilvēkam ir jādzīvo pareizi, saprātīgi izmantojot enerģijas, kas nāk no Saules, lai ap viņu izveidotos veselīga, pat tīkama atmosfēra. Dzīvojot cilvēks piesaista plūsmas, kas nāk no Saules, un izveido oāzi, dzīvības un spēka avotu.

Ja gribat zināt labas zāles vai līdzekļus, ar kuriem attīrīties, iesaku jums izdarīt tā: izdzeriet dienas laikā 2-3 litrus tīra, karsta ūdens. Ja ir iespēja paši nesiet ūdeni. Ūdens nešana labvēlīgi ietekmē organismu. Elpojiet dziļi, lai paplašinātu plaušas.

Karsts ūdens, kuru dzer malkiem, tīra nervu sistēmu no uzsārņojumiem, kas sakrājas cilvēka domās un jūtās. Tas atbrīvo viņu no nervu sistēmas sprieguma. Varenākās zāles pasaulē ir karsts ūdens. Ja mēs zinām, kur atrodas visskaidrākie avoti, ūdens noteikti jānes no turienes, kaut arī atrastos vairāku kilometru attālumā.

Mūsdienās cilvēks nezina kāds spēks slēpjas ūdenī. Šodienas cilvēks nezina kā dzert ūdeni un cik lielā daudzumā. Katram organismam ir vajadzīgs noteikts daudzums ūdens, kuru satur sevī paša šūnas, lai uzturētu vajadzīgo mitrumu. Ja organisms zaudē mitrumu, tas izžūst. Parasti tādi cilvēki ir nervozi, ātri iekaist.

Bez iekšējā mitruma un ārējā ūdens cilvēks nevar attīrīt savu organismu no ārējiem un iekšējiem uzslāņojumiem. Ja šīs nogulsnes paliek organismā, tās kļūst par iemeslu slimībām. Ja nevēlaties slimot, turiet savā prātā domu par ūdens labvēlīgo iedarbību. Dzeriet ūdeni apzināti un nedomājiet par slimībām. Domājiet par savu veselību, par to, kas dzīvē ir skaists un liels, un ne no kā nebaidāties.

Daba ir radījusi miljardiem logu cilvēka organismā –poras, caur kurām iekļūst dzīvības enerģija, kas to nemitīgi atjauno. Šiem logiem vienmēr jābūt tīriem un atvērtiem, lai notiktu pareiza apmaiņa starp ārējo un iekšējo gaisu. Ja logi kļūst netīri, aizsērē ar dažādiem netīrumiem –organisms tiek pakļauts slimībām. Ķermeņa poras atver kušana, ko izraisa karsts ūdens. Ūdenī slēpjas maģisks spēks – tas tīra organismu, šķīdina nogulsnes, tas ir labs magnētisma vadītājs.

Dažu slimību gadījumos, kā ārstēšanas metodi iesaka svīšanu. Sviedrus izraisa kāds saprātīgs spēks, kas liek ķermeņa porām atvērties. Pirmā ārstēšana ir ķermeņa izsviedrēšana un pēc tam ārstēšana.  Izsvīst var vislabāk dzerot karstu ūdeni no 1-10 krūzēm. Kad ūdens ir izdzerts, tas iziet caur porām uz āru un atjauno organisma veselību. Poras ir kanāli, dvēseles logi. Dvēsele elpo caur porām. Caur plaušām notiek vien noteikta elpošana, bet caur ādas porām notiek vispārēja elpošana. , ja viena un otra elpošana notiek paralēli, cilvēks ir vesels.

Ūdens ir ļoti inteliģents un saprātīgs, tas atsvaidzina un atjauno. Nākotnes fiziologi apgūs vienu no labākajām ūdens īpašībām, ar kuru cilvēki varēs ārstēties. Daudzi neirastēniķi cieš no ūdens nepietiekamības organismā. Citi cieš no tā, ka ūdens sastāvējies, tas nepārvietojas pa organismu aizsērējumu dēļ.

Paņem krūzi ūdens, apskati to, tuvini pie lūpām un izdzer tiaki vienu malku. Dzerot to, domā tikai par ūdeni! Tikai tā tas attīra organismu. Tikai tā ūdens ir Dievišķa dāvana cilvēkam. Uzņem ūdeni, lai iekšēji attīrītos! Mūsdienu cilvēki mazgāja tikai ārēji, tāpēc viņi negūst labus rezultātus.

Ja cilvēks regulāri, katru dienu trīs reizes, no rīta, pusdienā un vakarā, neveic iekšēju mazgāšanos ar tīru ūdeni, viņa dzīvesveids nav higiēnisks. Kā uzņemat ūdeni, tā uzņemat arī gaismu un gaisu. Tad būsiet veseli un apmierināti.

Nelabvēlīga dzīvesveida dēļ cilvēks ir uzkrājis organismā urīna un piena skābes, kas kaitīgi iedarbojas uz sirdi un asinsriti. Pēc tam viņš stundām ilgi grozās gultā un nevar aizmigt. Kā šādā stāvoklī var aizmigt? Lai labi gulētu, cilvēkam ir jāuzlabo asinsrite. Lai īstenotu šo mērķi, viņam vismaz divas reizes nedēļā jāizsviedrējas, dzerot karstu ūdeni. Jādzer vairākas krūzes karsta ūdens, kurā iespiesti daži pilieni citronu sulas. Kad būsi izsvīdis, jāslaukās ar sausu dvieli. Pēc tam jāizdzer vēl puskrūze vai krūze karsta ūdens, tas palīdzēs asinīm attīrīties no uzkrātajām piena un urīna skābēm. Lai cilvēks būtu vesels, viņam ir jābūt pilnīgi tīrām asinīm.

Cilvēkam ir jāzina, ka ūdens ir pirmais dzīvības elements, un vienmēr jādzer tīrs, svaigs ūdens. Dzīvība slēpjas ūdenī. Ja tas izzūd no jūsu organisma, ķermenis izžūst, āda – tāpat. Drūma rakstura cilvēka ūdens ir ļoti maz, bet flegmatiķu ķermeņos ūdens ir sastāvējies. Ūdenim ķermenī jāatrodas tekošā stāvoklī.

Ūdens ārstē visas kaites. Pat mēris ir ārstējams ar karstu ūdeni. Mēra slimnieks ir jāizolē no veselajiem, un katru stundu viņam ir jādod pa vienai krūzei karsta ūdens. Dzerot ūdeni, sērs asinīs, kas baro mikrobus, retinās, mikrobi pārstāj vairoties. Visā slimības laikā nekādu uzturu nedrīkst lietot. Cilvēka saikne ar Dievu ir spēks, kas iedarbojas uz mikrobiem, kā elektriski zibeņi. Kad mikrobiem uzbrūk no divām pusēm –ar apšaudīšanu un ar badu -, tie pārstāj vairoties un mirst. Pietiek 24 stundas intensīvas cīņas ar mēra mikrobiem, lai piespiestu tos aiziet no cilvēka organisma. Slimība nav nekas cits kā cilvēka cīņa ar zemākām būtnēm.

Es ārstēju holēru ar karstu ūdeni. Iedod holēras slimniekam 4-5 krūzes karsta , vārīta ūdens un nākamajā dienā viņš būs vesels. Vārīts ūdens izšķīdina sēru, kas baro holēras baciļus, un 24 stundās tie mazinās un mirst.

Ja tev sāp galva, izdzer 3 krūzes karsta ūdens. Tad atbrīvo kuņģi, nomazgājies pirtī un ej gulēt. Pirtī neuzturies ilgi! Ja tev sāp kuņģis –noteikti cietīs galva un otrādi. Reizēm cilvēks mokās ar galvassāpēm, jo smadzenēm nepienāk pietiekami daudz asiņu. Galvā nav jābūt pārāk daudz asiņu, bet arī ne mazāk kā vajag. Kad cilvēka asinsvadi zaudē savu plastiskumu, lokanību, cilvēks saslimst ar asterosklerozi. Kas grib saglabāt veselību, pagarināt savu dzīvi, tam ir jāuztur ķermeņa kustīgums. Lai īstenotu šo mērķi, cilvēks nedrīkst pārmērīgi ēst, viņa jādzer karsts ūdens, kas palīdz izšķīdināt nosēdumus, kurus rada uzturs.

Ja kāds cieš no vēdersāpēm, lai izdara šādu eksperimentu. No rīta lai izder 10 malkus karsta ūdens, ar piecu minūšu starplaiku izdarot šo procedūru vairākas reizes, un vēdersāpes pazudīs.

Ja jums ir ciets vēders, lietojiet rīcineļļu un dzeriet karstu ūdeni, kamēr vēders atbrīvosies.

Ja esat neapmierināti, ejiet mazgāties siltā pirtī. Ūdens uz organismu iedarbojas magnētiski.

Ja esat saaukstējies, lieciet karstas kompreses uz slimās vietas. Iemērciet kokvilnas gabalu vārītā ūdenī un ātri uzlieciet uz slimās vietas, lai pastāv 1-2 minūtes. Kad nomainīsiet šo kompresi 10 reizes – slimība pāries.

Ir labi mazgāt dažādas ķermeņa daļas atsevišķi; reizēm tam ir lielāki panākumi nekā pirtij. Vājiem un slimiem cilvēkiem iesaka sēdvannas, kur tiek nomazgāta tikai viena ķermeņa puse, bet otra paliek sausa. Ja vienu dienu jūs mazgājiet ķermeņa augšējo daļu, tad otru dienu mazgājiet apakšējo.

Vai arī – ja no rīta mazgājiet seju, tad pēcpusdienā pakauša daļu tādā veidā tiek nodrošināta pareiza apmaiņa ķermenī. Pareiza kāju mazgāšana iedarbosies uz rokām un otrādi. Turklāt, kad mazgājat rokas u kājas, necentieties to darīt ātri. Ātra mazgāšanās liecina par likuma neizpratni. Ielieciet kājas ūdenī un pasēdiet brīdi tādā stāvoklī.  Sākumā domās nomazgājiet kājas, kamēr sajutīsiet patiku un kādu reakciju rokās. Pēc tam lēni nomazgājiet kājas. Mazgājoties tādā veidā, organisma spēki sadalās pareizi. Kāds mazgājas karstā pirtī un pēc tam iet zem aukstas dušas. Tik krasas pārmaiņas nav domātas vienkāršiem cilvēkiem, tā var darīt tikai Dievi. Kas nav rūdīts, lai mazgājas siltās pirtīs, ļaujot siltuma enerģijām iedarboties uz organismu. Dabiskas aukstas dušas noteiktos apstākļos, proti maija, jūnija, jūlija un pirmajā augusta mēneša pusē, ir labas. Ja nevarat mazgāties zem lietus, dariet to 30-40 grādu siltā ūdenī, kas tuvs dabiskai ķermeņa temperatūrai. Ir labi, ja lietus nelīst tieši uz ķermeņa, bet caur kādu plānu apģērbu. Nekad nemazgājiet kājas aukstā ūdenī, sevišķi pēc ēšanas.

Ja sāls daudzums cilvēka organismā ir lielāks, nekā vajag, liekais sāls ir jādabū ārā. To var izdarīt sviedrējoties.

Vieni iesaka aukstas kompreses, citi siltas. Ja uz slimās vietas uzliek aukstu kompresi, notiek kapilāru sašaurināšanās, rezultātā notiek īpašas reakcijas organismā. Liekot uz slimās vietas siltās kompreses, reakcija ir labdabīga, silts ūdens izraisa asinsvadu paplašināšanos, kā rezultātā uzlabojas asinsrite.

Aukstas kompreses un duša ir domātas spēcīgiem cilvēkiem, kuru asinsrite ir pareiza. Ja vājais atļaujas aukstas pirtis un dušas, viņam dārgi par to jāmaksā.

Ja esat ļoti uzbudināts un nervozs, vari ieiet aukstā dušā. Ūdens atbrīvo cilvēku no liekajām enerģijām organismā. Niknam cilvēkam ūdens temperatūrai jābūt virs 10 grādiem. Lai tiktu galā ar savu niknumu, viņam gada laikā jāieiet vismaz 6 aukstās dušās – tā viņš līdzsvaros sava organisma spēkus. Nikns cilvēks zaudē daļu savas enerģijas un to ir grūti atjaunot. Saprātīgs cilvēks seko savai enerģijai un neizšķiež to neapdomīgi. Nikns cilvēks ātrāk noveco.

Ja ir iesnas, sasildi mazliet ūdens, ieliec tajā mazliet sāli un iešņauc šo sālsūdeni vairākas reizes. Tas jāatkārto vēl vakarā un nākamajā rītā. Pēc 2-3 reizēm iesnas pazudīs. Sālsūdens traucē attīrīties mikrobiem, kas izraisa iesnas.

Ja ilgu laiku nevarat aizmigt, ierīvējiet ķermeni ar dvieli, iemērktu siltā ūdenī, un ejiet gulēt.

No maija līdz jūlijam vienmēr ejiet lietū un samirkstiet kārtīgi. Pēc tam ejiet mājās, noslaukieties sausi ar tīru dvieli un izdzeriet vienu vai divas krūzes karsta ūdens.

Rasu vāc pudelītē un aiztaisa ar vasku, tā ir ārstnieciska. to dara maijā, augošā mēnesī, pilnīgi skaidrā laikā, agri no rīta.

Kā var ārstēt dzērāju? Lieciet dzērājam dienā izdzert 2-3 litrus ūdens. Ārstēšanās gaitā viņam jāsāk ar nelielu daudzumu ūdens un tas pakāpeniski jāpalielina. Pirmajā dienā dzer 1 krūzi, otrajā 2 krūzes, trešajā 3, pēc tam 4, 5, 6 krūzes, līdz sasniegs 15-20 krūzes dienā. Ja viņš pildīs noteikumus, drīzā laikā atteiksies no spirtotiem dzērieniem. Ja dzērājs iemīlēs ūdeni, viņš pārtrauks dzert vīnu un degvīnu.

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!