<< Visi raksti

Ārstēšana caur elpošanu

0

1710

Pēteris Donavs @ 2014-06-08

Lai arī no kādas slimības jūs ciestu, jums palīdzēs dziļa elpošana. Nav slimības, kuru nevarētu izārstēt ar elpošanu. Ilga dzīve ir atkarīga no dziļas un pareizas elpošanas. Savukārt elpošana ir atkarīga no pareizas domāšanas un jušanas. 

Gaiss ir Dievišķo enerģiju krātuve. Gaiss ir vienlielākā krātuve, kurā dzīvība ir ielikusi savu enerģiju.

Gaiss ir Dievišķo domu nesējs, kas vispirms iet caur elpošanas sistēmu, kur transformējas un tad caur asinīm dodas uz smadzenēm. Tātad cilvēks nevar uzņemt Dievišķas domas tieši ar smadzenēm, gaiss ir galvenais domu nesējs. Ja šodienas dzīves apstākļos atņemtu gaisu, cilvēks nevarētu uzņemt nevienu domu. Tādēļ elpošana ir svēta. Tieši tādēļ cilvēkam ir jāelpo pareizi, lai uzņemtu Dievišķas domas no gaisa un pēc tam nodotu smadzenēm.

Jebkurai Dievišķai enerģijai, kas nāk no augšas, sākumā ir jāiziet cauri elpošanas sistēmai, no turienes jāpaceļas prāta sfērā un pēc tam jānokāpj sirdī.

Elpošana katram cilvēkam ir dažāda. To nosaka viņa attīstības pakāpe. Slimnieks parasti elpo ātri. Tāpat arī dzīvnieki elpo ātri. Vesels cilvēks elpo plūstoši, mierīgi, atkarībā no savas attīstības pakāpes.

Lai arī no kādas slimības jūs ciestu, jums palīdzēs dziļa elpošana. Nav slimības, kuru nevarētu izārstēt ar elpošanu. Ilga dzīve ir atkarīga no dziļas un pareizas elpošanas. Savukārt elpošana ir atkarīga no pareizas domāšanas un jušanas. Elpojiet dziļi un domājiet, ka Dieva svētība nāk pār cilvēku caur gaisu.

Elpošana ir divējāds process: fizioloģisks un psihisks. Elpošana kā psihiska procesa galamērķis ir domas attīrīšana.  Plaušas ir sarežģīta laboratorija, kurā krustojas daudz enerģiju. Prāna  no gaisa iekļūst plaušās un palīdz bagātināt asinis ar ozonu pat tur, kur gaiss iekļūst ar grūtībām. Tādā veidā attīrās asinīs ieplūst dzīvības elementi.

Cilvēks barojas  arī caur plaušām un smadzenēm, ne tikai caur kuņģi. Caur plaušām un smadzenēm viņš iegūst enerģiju, kas ir augstāka par fizisko. Pienāks laiks, kad cilvēki barosies tikai caur plaušām un smadzenēm.

Kad cilvēks saslimst, viņa elpošana paātrinās. Sevišķi raksturīgi tas ir tiem, kam ir vājas krūtis. Kad viņiem paliek grūti elpot, viņi apzināti elpu paātrina, domājot, ka šādā veidā sev palīdzēs. Viņi ne tikai sev nepalīdz, bet stāvokli vēl pasliktina. Tas liecina, ka cilvēka elpošana atbilst dabiskajam dabas ritmam, lai tā būtu normāla.

Domas koncentrācija ir atkarīga no elpošanas. Jo dziļāk cilvēks elpo, jo vieglāk var koncentrēties.

Rakstos ir teikts: „Dievs iepūta viņa nāsīs dzīvības elpu, un cilvēks kļuva dzīva dvēsele.” Tātad caur degunu tika ieelpots gaiss un cilvēks uzņēma Dievišķo dzīvību. Tādēļ, atrodoties grūtībās, cilvēkam ir jāelpo. Gaiss ir elektrības un magnētisma nesējs. Šī enerģija iziet cauri degunam un atjauno cilvēka nervu sistēmu. Ar elpošanas palīdzību jūs varat likt savām smadzenēm domāt taisni un kuņģim strādāt normāli. Nepareiza elpošana ir daudzu slimību iemesls. Kāja tev sāp tādēļ, ka neelpo pareizi, galva, sirds tāpat; mugurkauls tāpat. Ātra un virspusēja elpošana ir bīstama, tā noved pie dažādām slimībām.

Dzīvības spēks, prāna, kas ir gaisā, ārstē. Ir kāds spēks starp mīlestību un dzīvību –tā ir prāna. Prāna atjauno domu. Kad elpojat, domās iesūciet prānu caur visām šūnām. Kad elpojat, nevajag domāt par savu laulāto draugu, bērniem; nedomājiet par blakus lietām. Caur domas koncentrāciju varat ārstēt jebkuru slimību. Ja koncentrējat savu prātu, , varat izsargāties no nelaimes, kas nāk pie jums. Nelaime nāk kā lode. Jums pietiek atvirzīties tikai trīs, četru pirkstu attālumā no tās ceļa, un tā paies garām, neskarot jūs.

Jo vairāk gaisa aiztur cilvēks plaušās, jo vairāk enerģijas uzņem. Šādi elpojot, arī netīrais gaiss uz viņu neiedarbojas ļauni, jo viņš mazāk to uzņem un līdz ar to arī mazāk putekļu un netīrumu. Kad ieelpu skaits samazinās – dzīve pagarinās, un otrādi. Ja sasniegsiet vienu ieelpu minūtē, jūs būsiet ieguvuši kaut ko ļoti lielu.

Elpojiet ar mīlestību, ar smaidošu seju, taisni izslējušies, lai mugurkaula līnija ir paralēla ar taisni, kas savieno Saules centru un Zemes centru, krūtis izvirziet uz priekšu, lai tās nebūtu iekritušas. Kad elpojat pareizi, jūs saistāties ar dabas ritmu, un stiprinās jūsu gars un ķermenis.

Veselība ir saistīta ar apzinātu elpošanu. Tādēļ vismaz trīs reizes dienā  (no rīta, pusdienā un vakarā) cilvēkam ir jāveltī 10-15 minūtes elpošanai. Elpojot viņam ir jāpateicas par gaisu ko uzņem, kā arī par svētību, kas ir apslēpta gaisā. Tas nozīmē apzinātu elpošanu.

Elpojiet dziļi, lai uzņemtu pēc iespējas vairāk dzīvinošās prānas. Prāna ir dažādos stāvokļos, fiziskajā, sirds, prāta vai mentālajā, bez prānas doma nevar veidoties; bez prānas jūtas nevar izpausties, un galu galā bez prānas griba nevar īstenoties. Katrs cilvēks atbilstoši savai attīstībai uzņems to, kas tam ir nepieciešams, un izpaudīs to, ko var. Elpojot, cilvēkam gaiss jāuztver kā nenovērtējama svētība. Mīlestība vispirms skar plaušas. Kas mīl, tas izplešas, izplešas arī plaušas.

Gandrīz visi cilvēki elpo nepareizi. Tie ķer gaisu un sūta to tikai plaušu augšējā daļā. Ar tik vāju un seklu ieelpu nav spēka to izelpot ārā, tā rezultātā daļa netīrā gaisa paliek plaušās, kur notiek iekšējā uzslāņošanās. Ja grib regulēt savu asinsriti, cilvēkam ir jāieelpo dziļu, jāaiztur gaiss noteiktu laiku plaušās un pēc tam lēni tas jāizelpo. Elpošanā jāpiedalās arī vēdera muskuļiem, lai dotu grūdienu, spriegumu gaisam, izvadot to ārā. Elpojot pareizi cilvēks atjaunojas un atbrīvojas no fiziskiem, tā arī no psihiskiem stāvokļiem.

Ir viena prāna, kas tiek uzņemta caur kreiso nāsi, un cita, kas tiek uzņemta caur labo. Caur kreiso tiek uztverta magnētiska plūsma, kas ir saistīta ar saules mezglu un saucas – Saules plūsma. Caur labo nāsi tiek uztverta elektriskā plūsma, kas saistīta ar galvas smadzenēm un saucas – Mēness plūsma. Ja gribam vairāk attīstīt prātu, uzņemam gaisu caur labo nāsi, un izelpojam caur kreiso. Ja gribam vairāk attīstīt sirdi, uzņemam gaisu caur kreiso nāsi un izelpojam caur labo. Ja elpojot mainām labo un kreiso, līdzsvarojam abas plūsmas.

Elpojiet dziļi un apzināti! Ja esat neapmierināti, bēdīgi –elpojiet dziļi. Sāp jums mugurkauls, krusti –elpojiet dziļi. Sāp galva, vēders, kuņģis –elpojiet dziļi!

Kad cilvēks neuzņem pietiekoši daudz prānas no gaisa, viņš jūtas vājš, izmocīts, bez dzīvības un spēka. Kas ir vainīgs pie tā? Viņš pats. No viņa paša atkarīgs, cik daudz prānas viņš uzņems, jo dabā tā ir pārpilnībā. 

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!