<< Visi raksti

3 maldīgi uzskati par detoksu

0

1665

yogi.lv @ 2014-04-02

1. Noteiktu šķidrumu diētas, var izskalot no ķermeņa toksīnus

Lai vai kādas diētas vai sulu kūres tu veic, tev jāzina, ka atbildīgie par nevēlamu vielu izvadīšanu no organisma, ir tavi iekšējie orgāni – aknas, nieres un resnā zarna. Šobrīd ļoti populāri ir dažādi zaļie kokteiļi un sulu kūres, taču atceries, ka vislabākā attīrīšanās stratēģija ir pareizs uzturs katru dienu un regulāri fiziskie vingrinājumi. Tad nebūs nepieciešamas nekādas detoksa kūres. Ir ļoti maldīgi uzskatīt, ka reizi gadā, pavasarī, var uztaisīt vienu sulu kūri vai detoksa diētu, un pārējā laikā par pareizu uzturu pat nedomāt.

2.Dzerot daudz ūdens mēs attīrām savu ķermeni

Ūdens tiešām tonizē aknas un nieres, un stimulē toksīnu izvadīšanu caur urīnu, taču dzert pārmērīgi daudz ūdens detoksa vārdā var būt pat bīstami.  Simptomi, kas liecina par ūdens intoksikāciju, ir galvassāpes, nemiers, vemšana un mentāla dezorientācija.  Dzer ūdeni tad, kad tev slāpst, taču neaizraujies, dienas laikā izdzer maksimums 8-9 krūzes ūdens.

3.Tu vari izsviedrēt toksīnus no sevis pirtī

Taisnība, toksīni attīrās caur sviedriem, taču atceries, ka ļoti spēcīga svīšana var vājināt un pat sabojāt ķermeņa dabīgo detoksa sistēmu, padarot to neefektīvu. Daudz lielāks detoks katru dienu notiek vannasistabā kā jebkad notiks pirtī. 

Komentāri

Pievienot komentāru

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!