<< Visi raksti

Kādēļ slimojam ar gripu?

0

822

Yogi.lv @ 2017-02-09

Ķermeņa imūnsistēma simbolizē cilvēka "iekšējo Es", kas ir Gars un Dvēsele. Ja es mīlu sevi, tad es jūtu Garu, kurš izpaužas caur Dvēseli. Imūnsistēma ir vesela, ja iekšējais Es" ir tāds, kāds cilvēks ir, atrodas mājās jeb ir saskaņā ar sevi. Māja ir cilvēka ķermenis.

Ja cilvēka imūnsistēma ir novājināta, tad tā ir uzņēmīga pret vīrusiem. Cilvēka imūnsistēma novājinās, ja cilvēks domā, ka viņa problēmās vainīgi citi, un sāk vainot sabiedrību.

Ilgstoša nomāktība un sarūgtinājums par radušos situāciju, novājina cilvēka imūnsistēmu. Ja cilvēka iekšējais Es" ir stiprs, un viņš citu uzbrukumus neuztver personīgi, tādējādi sevi nenoniecinot, viņa imūnsistēma ir stipra un pat kontakta gadījumā ar vīrusu, vīruss nevar iekļūt ķermenī, un cilvēks ir vesels. Kad cilvēka iekšējais Es" ir stiprs, cilvēks ir patstāvīgi domājošs; tad viņš pats attīra sevi no uzkrātās negatīvās enerģijas, un sveša enerģija jeb vīruss viņā nevar ienākt. Kad cilvēka "iekšējais Es" ir novājināts, tad kontaktējoties ar vīrusu, ķermenis to uzņem sevī, un cilvēks saslimst ar gripu. Šajā gadījumā cilvēkā ir vainas izjūta - visi man uzbrūk, es neko nevaru izdarīt, es esmu sliktāks par citiem.

Gripa rodas no ilgstošas nomāktības. Kas jūtas nomākts, tam rodas bezcerības izjūta, un viņš pārstāj kaut kam ticēt vai arī savā nomāktībā sāk dusmoties uz neuzticamiem cilvēkiem. Sekas ir gripa. Šie cilvēki vairāk žēlojas par galvas sāpēm. Jo dziļāka un bezcerīgāka nomāktība, jo smagāka gripas forma.

Ja gripa rada komplikācijas nierēs, tas nozīmē, ka cilvēks, slimojot ar gripu, nav pratis atbrīvoties no nomāktības, ko izraisījušas bailes.

Ja gripa radījusi komplikācijas smadzenēs, tas nozīmē, ka cilvēks, slimojot ar gripu, nav pratis atbrīvoties no nomāktības, ko izraisījuši neīstenoti plāni.

Gripa bērniem rodas no nomāktības, kas ir saistīta ar notiekošo ģimenē, bērnudārzā vai skolā. Bērnu nomāc tas, ka viņš kā bērns nespēj mainīt situāciju, jo nezina kā to izdarīt. Piemēram, bērns negrib iet uz bērnudārzu, bet nespēj situāciju mainīt, jo vecāki liek iet uz bērnudārzu, tad bērns pie pirmās iespējas uzņem vīrusu un slimo, tādējādi panākot savu un mainot arī situāciju ģimenē, jo vecāki strīdas mazāk, ja bērns slimo, jo viņš visu uzmanību pievērš sev.

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!