<< Visi raksti

10 pārtikas produkti,kas palīdzēs izcelt tavu iekšējo skaistumu

0

1626

Yogi.lv @ 2014-04-18

 Nav ne kā labāka kā justies labi tādam kāds tu esi, gan iekšēji, gan ārēji. Veselīgs dzīvesveids un ēšanas paradumi ne tikai liks tev justies labāk, bet arī izskatīties labāk! Kad tu esi slims, tu taču nekad neizskaties lieliski! Ir svarīgi saprast, kā mūsu iekšējais skaistums ietekmē ārējo. Šeit ir 10 vissvarīgākie pārtikas produkti, kurus tev jāiekļauj savā ēdienkartē, ja tu vēlies ne tikai justies, bet arī izskatīties labi.

 

Kajēnas pipari

Kajēnas pipari stimulē asinsriti, tāpēc tie ne tikai uzlabos garšu tavam ēdienam, bet arī tavu lūpu dabīgo krāsu. Tas ir tas, kas tev nepieciešams, ja ikdienā lieto lūpukrāsu. Tagad tev tā vairs nebūs vajadzīga!

Čia sēklas

Proteīns, vitamīni, omega3 taukskābes. Viss vienā. Vairāk par Čia šeit.

Savvaļas lasis

Taukskābes rada mūsu šūnas, tāpēc, ja šo taukvielu ir par maz, mūsu šūnas ir vājas un bojātas.tāpēc omega 3 taukskābes ir tik svarīgas.

Mandeles

Vislabākais antioksidants, kas vien eksistē. Plus, tas satur biotīnu.

Zaļie kokteiļi

Vislabākās brokastis! Zaļumi, gurķi, selerijs, spināti, brokoļi un dažādas zālītes ir vitamīnu, minerālu un enzīmu pilnas.

Maka

Lielisks līdzeklis pret fizisku un emocionālu stresu! Vairāk par Maku šeit.

Godži ogas

Satur vitamīnu A un ir ļoti vērtīgs aknām, kā arī acīm un redzei.

Ķiploks

Antibakteriāls, pretiekaisuma līdzeklis, kurš ir arī dabīgais ķermeņa detoksa caur ādu veicinātājs.

Alveja

Jebkurš ēdiens, kad tas nav pienācīgi sagremots, kļūst par toksīnu. Ikviens toksīns ietekmē tavu ķermeni un pašsajūtu. Tieši tāpēc Alveja ir lielisks šīs problēmas risinātājs. Lielisks imūnsistēmas darbības uzlabotājs un iekaisumu apkarotājs.

ūdens

Tu noteikti zini, ka tavs ķermenis, lielākoties, sastāv no ūdens. Un bez tā, mēs nespējam funkcionēt. Tiklīdz kā tu sāksi dzert vairāk ūdeni (3l dienā) tu noteikti ievērosi un sajutīsi atšķirību.

Materiāla pirmavots: topinspired.com

Fotogalerija

Komentāri

Pievienot komentāru

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!