<< Visi raksti

10 superprodukti laimei

0

1715

Yogi.lv @ 2014-04-19

Ēd labi, lai justos labi! Laimes sajūta noteikti ir atrodama tavā šķīvī! Liela daļa no mums zina, ko nozīmē emociju, uztraukuma, stresa un citu ikdienišķu problēmu apēšana, bet cik daudzi no mums zina, ka ir produkti, kas var uzlabot mums omu un likt atkal sajusties labi? Nākamajā reizē, kad roka stiepjas pēc kāda našķa, pārliecinies, ka tas ir produkts no šī saraksta! Līdzsvaro savu ķermeni un prātu, izvēloties pareizos pārtikas  produktus.

 

 

 

Spināti

Foto: jeanetteshealthyliving.com

Spinātos ir daudz magnija, kas uztur serotonīna līmeni smadzenēs. Tie samazina nogurumu un uzveic depresiju.

Šokolāde

Foto: flickr.com

Ir iemesls kādēļ šokolāde dara mūs laimīgus. Pat tikai redzot to mūsu acis kļūst lielākas un sejā parādās smaids. Šokolāde uztur mūsu endorfīnus jeb laimes hormonu līmenī.  

Piens

Foto: theidearoom.net

Pienam ir spēks uzlabot tev omu. Tajā ir ļoti daudz uzturvielu, kas ir labas tavam ķermenim gan fiziski, gan emocionāli. Tas noteikti uzlabos tev noskaņojumu.

Brazīlijas rieksti

Foto: cirad.fr

Līdzīgi kā piens, Brazīlijas rieksti pozitīvi ietekmē tavu noskaņojumu. Tāpēc tas ir lielisks risinājums, ja vēlies ātri iegūt labo noskaņojumu. Dalies savā priekā ar citiem!

kokosrieksts

Foto: prettyfluffy.com

Ēdot kokosriekstu, labs noskaņojums ir garantēts. Tas pozitīvi ietekmē prāta stāvokli un ir arī ļoti gards.

Medus

Foto: merleghinta.blog.hu

Lieliska alternatīva cukuram. Lietojot medu, tu iegūsi gan enerģiju, gan labu noskaņojumu.

Čili

Foto: pbase.com

Pat, ja tev negaršo ass ēdiens, ir iemesls kādēļ tev vajadzētu mainīt savas domas. Čili vairo endorfīnu, kas palīdz cīnīties pret stresu un depresiju.

Avokado

Foto: fitsugar.com

Avokado satur seratonīnu. Labsajūtas veicinātāju. Brīnumgards produkts, kas apmierinās tavas garšas kārpiņas un veicinās labsajūtu.

Lasis

Foto: foodsnaps.co.uk

Labā ziņa ir tāda, ka ēdiens, kas padara mūs laimīgus nav garlaicīgs, bet vienreizējs. Lasis ir bagāts ar omega 3 taukskābēm, kas ir viena liela daļa no mūsu smadzenēm. Tātad, ja tu vēlies justies labi, ēd lasi! .

Grieķu jogurts

Foto: gourmandeinthekitchen.com

Bagāts ar vērtīgām uzturvielām, kas nepieciešamas labam noskaņojumam. Tas ir pilns ar kalciju un ātri uzlabo omu. Izbaudi to tīrā veidā vai ar medu.

 

Materiāla pirmavots: topinspired.com

Fotogalerija

Komentāri

Pievienot komentāru

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!