<< Visi raksti

7 produkti, kas attīra organismu labāk kā jebkuras zāles

0

3204

yogi.lv @ 2014-10-22

1. KĀPOSTS

Kāposti satur lielu daudzumu šķiedrvielu, kas palīdz sasaistīt smagos metālus ar toksīniem un pēc tam izvadīt to no zarnām. Turklāt, tajā ir daudz organisko skābju, kas uzlabo gremošanu un normalizē gremošanas orgānu mikrofloru. Un tas nav viss. Kāpostos ir tik ļoti reti sastopamais vitamīns U, kas neitralizē bīstamas ķīmiskas vielas, kas piedalās vitamīnu sintēzē un pat dziedina čūlas.

Kā lietot: svaigu, skābētus, sulas veidā.

2. SARKANĀS BIETES

Organisma tīrītājs numur viens. Pirmkārt, bietes satur šķiedrvielas, fosforu, medu, vitamīnu C un virkni organiskās skābes, kas uzlabo ēdiena „kustību” un iznīcina sliktās, pūstošās baktērijas zarnās.
Otrkārt, bietēs ir viela „betanīns”, kas liek aknām veiksmīgāk atbrīvoties no toksīniem. Treškārt, biete veicina organisma atjaunošanos pateicoties folijskābei (rodas jaunas šūnas) un kvarcam (uzlabojas matu, nagu un ādas stāvoklis)

Kā lietot: vārītu, zupās, salātos, sulās.

3.ĶIPLOKS

Vienā ķiploku daiviņā ir vairāk nekā 400 noderīgu komponentu. Viņi samazina sliktā holesterīna līmeni asinīs un attīra asinsvadus, cīnās pret difteriju, tuberkulozes nūjiņu un heliobaktērijām.

Kā lietot: svaigu, maltā veidā

4.LOKI

To vislielākā vērtība ir Fitoncīdi, kuri ir atrodami ēteriskajās eļļās. Šīs vielas tikai vien pāris sekunžu laikā spēj nogalināt daudzas baktērijas un sēnītes. Turklāt, sīpoli uzlabo gremošanu un pat apetīti. Turklāt lielais sēra daudzums ļauj efektīvi nogaināt visu ļauno.

Kā lietot: svaigus, salātos, spirtotas tinktūras veidā un kā kosmētisko masku.

5.ĀBOLI

Pateicoties pektīnam, āboli normalizē visas gremošanas sistēmas darbību, „sasien” šlakas un toksīnus, uzlabo apetīti, stimulē gremošanas sulas izdalīšanos, atbrīvo no aizcietējumiem utt. turklāt, āboli nogalina dizentērijas, A gripas, stafilokoka izraisītājus.

Kā lietot: svaigā veidā ar visu mizu, sulās, sarīvētos biezeņos un novārījuma veidā.

6.AVOKADO

Diemžēl šī augļa labās īpašības gandrīz nemaz nav zināmas plašākai publikai. Lai gan avokado satur glutationu, kurš bloķē aptuveni 40 kancerogēnus, atbrīvojot aknas.  Turklāt, tas normalizē holesterīna līmeni asinīs, uzlabo gremošanu, piepilda šūnas ar skābekli.

Kā lietot: svaigu, kā sviestu

7.DZĒRVENES

Šķiet, šis produkts ir viens no spēcīgākajiem dabas antibiotiķiem un pretvīrusu vielām, kurš efektīvi atīra urīnpūsli un urīnceļus no kaitīgām baktērijām. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka dzērvenes cīnās ar vēža šūnu izveidošanos un attīstību, kā arī ar trombu un aizsērējumu parādīšanos asinsvados.

Kā lietot: svaigas, morsa un sulu veidā, kā ievārījumu.

Foto: Anna Verdina (Karnova), Flickr

 

Komentāri

Šim rakstam nav komentāru.

Lai pievienotu komentāru, ir jāielogojas!